Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як скласти бізнес-план гостьового будинку?

Як скласти бізнес-план гостьового будинку?

Початкові вкладення: 3 500 тис. грн.
Щомісячна прибуток: 300 тис. грн.
Термін окупності: 12 місяців.
Зміст:
• Що потрібно враховувати при організації такого бізнесу?
• Рекомендації з бізнес-планування
• Розрахунки по організації такого бізнесу
Якщо є бажання організувати власний бізнес, але виникає питання, якого характеру він має бути, то дуже гарною ідеєю буде створення власного гостьового будиночка. Такий бізнес буде дуже затребуваним, велика кількість людей сьогодні люблять відпочивати на природі, тому, якщо все зробити правильно, можна не сумніватися в тому, що такий бізнес принесе хороший прибуток. Однак, якщо така ідея зацікавить підприємців-початківців, то потрібно попередньо скласти грамотний бізнес план гостьового будинку.
Поняття «гостьовий будиночок» у більшості людей, особливо старшого і середнього покоління, викликає асоціації елітного, недоступного для простих людей, місця, де можуть відпочивати тільки обрані.
Справді у свій час основними клієнтами гостьових будиночків були високопоставлені партійні керівники, різнопланові начальники, яким хотілося відпочити від міської суєти і спокійно насолодитися прекрасним відпочинком на природі. Як правило, такий гостьовий будиночок розташовувався далеко від сторонніх очей, в мальовничому місці, там були банька, ставок, купальня, нерідко човнова станція — словом, все те, що давало змогу повноцінно відпочити і розслабитися.
На сьогоднішній день відпочинок в елітному гостьовому будиночку перестав бути чимось елітним, дозволити собі його може кожна людина, що володіє певною сумою (при цьому вона не обов’язково повинна бути великою). Тому все більше підприємців-початківців будують свій бізнес саме в цій сфері. Примітно те, що велика кількість сучасних гостьових будинків було побудовано тими підприємцями, які спочатку там відпочивали, а потім воліли вкладати в такий бізнес свої кошти. Цей фактор, безсумнівно, є позитивним, тому що тільки ті люди, які самі знають, як можна поліпшити інфраструктуру відпочинку, можуть запропонувати гостям найкращі умови.
Що потрібно враховувати при організації такого бізнесу?
Тим, хто збирається відкрити подібний бізнес, слід знати, що отримати нерухомість під будівництво міні-готелю в міській межі вкрай проблематично, а от знайти приміщення під гостьовий будиночок в сільській місцевості набагато простіше, і обійдеться це в значній мірі дешевше. Слід зазначити, що гостьовий будиночок, відпочиваючи в якому можна насолодитися усіма красотами природи, буде користуватися більшою популярністю, ніж міні-готель, розташований у межах міста. Справа в тому, що відведення земельної ділянки під будівництво приватного будинку не вимагає проведення процедури аукціону, а знайти садибу в мальовничому місці, яка пустує, не складе великої праці. Що стосується вартості такої садиби, то тут все залежить від її стану та інших характеристик — можна придбати будинок за 5 тисяч доларів, а можна і за 50 тисяч. При цьому потрібно враховувати, що купити садибу можна за відносно невеликі гроші, але ось переобладнати її під гостьовий будиночок навряд чи вийде з мінімальними витратами, тому, якщо немає великого початкового капіталу, краще придбати вже готовий гостьовий будинок.
Треба зазначити, що коли подібний бізнес тільки почав розвиватися, велика кількість підприємців воліли зводити в закинутих старих садибах «міні-Європи», перетворюючи свої будинки в самі справжні замки. Тим не менш, великим попитом такий кітч не користувався, тому все більше підприємців воліють зводити гостьові будинки з місцевим колоритом. Таким чином, можна відмовитися від недешевого євроремонту, проконсультуватися з етнографами, витратити відносно невелика кількість коштів, після чого можна чекати гостей і підраховувати прибуток.
При цьому треба враховувати, що великою популярністю у гостей користуються дерев’яні згрни, зробити внутрішній інтер’єр таких будівель не представляється складним справою, однак провести всі необхідні комунікації — газ, воду, електрику, може бути дуже затратно.
Організовуючи такий бізнес, як гостьовий будинок, слід брати до уваги, що послуги, окрім проживання входить організація екскурсій, полювання, риболовлі. Треба зазначити, що якщо такі послуги грамотно організувати, то дохід вони зможуть принести дуже відчутний. Після того як обрана садиба, будова переобладнано під гостьовий будинок, слід зайнятися підбором персоналу. Економити на цьому не варто, так як саме від роботи персоналу багато в чому буде залежати те, скільки клієнтів буде в домі. Що стосується кількості персоналу, то насамперед слід найняти: кухарку, прибиральницю, покоївок, портьє, екскурсоводів і, якщо передбачається організовувати полювання і риболовлю, то єгерів. Настійно рекомендується приймати всіх цих співробітників з досвідом роботи, щоб потім не виникло непорозумінь.
Рекомендації з бізнес-планування
Бізнес-план гостьового будинку після того, як набраний персонал, передбачає пошук клієнтів. Для цього не потрібно винаходити велосипед, достатньо замовити грамотну рекламну компанію, однак слід враховувати, що замовляти її слід в хорошому рекламному агентстві, яке відповідає за якість своєї роботи. При цьому треба зазначити, що послуги якісного рекламного агентства коштують недешево, але це явно не та стаття, на якій варто заощаджувати. Організовуючи гостьовий будинок, слід велику увагу приділяти національної екзотики — це люблять не тільки російські туристи, але і гості з-за кордону, яких в російській глибинці стає все більше, і вони приносять дуже хороший дохід.
Отже, які ж ще послуги може запропонує власник приватного гостьового будинку крім безпосередньо проживання? Одна з основних статей доходу — це організація харчування (краще всього зробити акцент на російський національний колорит або зорієнтуватися на кухню тієї місцевості, де знаходиться гостьовий будинок. Можна дуже добре заробити, організовуючи банкети на природі (де в якості основних страв подається дичина, риба, птиця, ягоди, гриби і так далі). Якщо біля гостьового будинку знаходиться який-небудь водойми (річка, ставок, озеро), то можна організувати прокат плавзасобів (веслових човнів, катерів, човнів, катамаранів). Ще більшим успіхом користується риболовля, тому варто приділити цьому особливу увагу.
З послуг, які користуються великою популярністю, варто відзначити баню, сауну, басейн. Автомобільну стоянку теж можна зробити платною, бізнес-план гостьового будинку передбачає це. Однак, якщо вартість більшої кількості послуг є платною, то автостоянку можна надавати безкоштовно.
Розрахунки по організації такого бізнесу
Тепер можна все підрахувати, щоб бізнес-план гостьового будинку виглядав більш чітким.
1. Купівля садиби для переобладнання його в приватний будинок — 1 650 тис. грнлів.
2. Найм персоналу для обслуговування гостьового будинку — 220 тис. грн. в місяць.
3. Будівництво сауни, басейну, човнового причалу, альтанок, літньої кухні — 1 375 тис. грнлів.
4. Проведення рекламної компанії — 165 тис. грнлів.
Отже, щоб відкрити приватний гостьовий будинок, знадобиться в середньому 3 410 тис. грнлів. При цьому не береться в розрахунок оформлення бізнесу, який краще довірити професіоналам.
Тепер, що стосується прибутку — якщо в приватному будинку є 8 номерів, кожен номер можна здавати по 11 тис. грнлів на добу. Можна пропонувати послугу «все включено», коли клієнт сплачує всі послуги відразу за 16,5 тис. грнлів на добу (практика показує, що саме такий підхід має найбільший успіх). Не варто розраховувати на те, що всі номери буде постійно зайняті, але в середньому можна припустити, що місячний оборот складе не менше 11 000 тис. грнлів на місяць, а значить, можна розраховувати на прибуток у 5 500 тис. грн. (без обліку сплати податків). Таким чином, при самому гіршому розкладі, окупити вкладення в гостьовий будинок можна всього за 1 рік. Рівень рентабельності такого бізнесу може бути різною, але в середньому він становить від 30 до 50 % у рік.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!