Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Статті / Як швидко погасити кредит готівкою

Як швидко погасити кредит готівкою

Как быстро погасить кредит наличными

Кредити готівкою без застави мають надзвичайно високі процентні ставки, і чим триваліший термін погашення, тим більше буде переплата. Багато банки заробляють гроші, дозволяючи позичальникам пролонгувати кредит, тим самим отримуючи нову вигоду і додаткові побори знову і знову. Замість відстрочки власної заборгованості, необхідно вжити заходів, щоб достроково погасити кредити раз і назавжди.

Способи дострокового погашення кредиту

  • 1. Відмовтеся від зайвих витрат до тих пір, поки ви не зможете собі їх дозволити. Наприклад, покупка нового одягу, розваги, харчування і непотрібні побутові або автомобільні покупки. Використовуйте ці гроші, щоб швидше погасити кредит.
  • 2. Спробуйте підробити у вільний від роботи час або знайти випадкову роботу на стороні, щоб отримати додатковий дохід. Можливо, вам вдасться знайти людей у вашому районі, які будуть платити вам послуги няні або покоївки, вигулювання собак або навчання дітей.
  • 3. Продайте будь-які цінні речі, які вам не потрібні. Особливо, якщо у вас є коштовності, меблі, електроніка або транспортні засоби, їх продаж може надати вам достатньо грошей, щоб повністю погасити кредит. Продаж безлічі дрібних предметів, може нам в цьому допомогти. Для цього використовуйте безкоштовні дошки онлайн-оголошень або аукціони, якщо у вас є багато речей, можна провести розпродаж.
  • 4. Попросіть свого роботодавця виплатити авансом частину зарплати. Використовуйте ці кошти, щоб погасити кредит, потім ретельно сплануйте свій бюджет до наступної зарплати, щоб назад не залізти в борги.
  • 5. Попросіть родичів або друзів необхідну суму в борг. Продовжуйте економно витрачати власні гроші, поки повністю не розрахуєтеся з цією людиною. Не потрібно брати в борг у кого-то, якщо ви не впевнені, що можете погасити борг протягом декількох місяців. Неоплачені борги можуть викликати напруження в дружніх відносинах.

І наостанок, намагайтеся економити і раціонально використовувати будь-які фінансові кошти. Якщо ви волієте розплачуватися кредитною карткою, необхідно погасити борг в повному обсязі протягом пільгового періоду. В такому випадку ви заплатите тільки комісію за зняття грошей в банкоматі. Це буде найбільш дешевий варіант запозичення в порівнянні з кредитами готівкою та овердрафтами.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN