Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Поради / Як розмовляти з колектором: поради боржникам

Як розмовляти з колектором: поради боржникам

Как разговаривать с коллектором: советы должникам

Як розмовляти з колектором: поради боржникам

Прострочення по кредиту – це явна ознака того, що незабаром вам доведеться познайомитися з методами роботи професійних колекторів, які здійснюють роботу по стягненню боргів. Але біда в тому, що такі фахівці нерідко переступають закон і порушують права позичальників, особливо коли розуміють, що їм не нададуть належної відсічі, навіть якщо вони будуть використовувати методи роботи, які явно виходять за межі правового поля.

Вам телефонує колектор

При встановленні первинного контакту з боржником колектор повинен дотримати деякі правила, які будуть свідчити про його чесних намірах і відкритості до діалогу. Тому, зателефонувавши боржника, професійний стягувач повинен чітко назвати свої персональні дані, займану посаду і компанію, чиї інтереси він уповноважений представляти. Втім, одного дзвінка зовсім недостатньо, щоб ви задумалися про виплату боргу, тим більше, що таку схему обману все частіше використовують шахраї, отримуючи персональні дані боржників і вимагаючи у них оплати прострочених кредитів. Тому за місцем реєстрації позичальника колекторська компанія зобов’язана надіслати документи, які вказують на перехід до неї права вимоги боргу за банківським договором. Відповідно, якщо ви не отримали підтвердження навіть після того, як нагадали про це своєму колектору, то ви маєте повне право відмовитися від якого-небудь з ним спілкування і поскаржитися на дії компанії в правоохоронні органи за фактом можливого шахрайства і вимагання.

Перевірте суму боргу

Якщо вам почали дзвонити колектори, то це зовсім не привід одразу ж оплачувати борг, тим більше, що його сума може бути дуже завищеною. На жаль, користуючись низькою фінансовою грамотністю росіян, професійні стягувачі часто вдаються до обману, нараховуючи незрозумілі комісії та додаткові платежі. Насправді, якщо компанія купила борг у банку, то вона не має права нараховувати будь-які відсотки або стягувати з позичальників якісь витрати за свої послуги. У той же час якщо колектор тільки представляє інтереси банку, то до моменту закінчення кредитного договору штрафні відсотки по кредиту можуть все-таки нараховуватися, що сприяє збільшенню суми заборгованості. Тому для початку варто визначити, яке завдання покладено на професійного стягувача, і з ким у підсумку вирішувати питання про реструктуризацію або часткової оплати боргу.

У будь-якому випадку не зайвим буде перевірити правильність нарахування штрафних відсотків для чого можна запросити виписку по своєму кредитному рахунку. А якщо колектор або банк відмовиться надати таку інформацію, то це може явно вказувати на неточності у розрахунках, які сприяли незаконному збільшення суми заборгованості.

Не допускайте порушень

Як показує практика, колектор веде себе так, як йому це дозволить робити позичальник. Тому не варто ігнорувати погрози, образи і хамство, тим більше, що з часом ситуація може погіршитися. Всі розмови з колектором краще записувати на диктофон, зберігати смс повідомлення та листи, так як це може служити підставою для притягнення його до адміністративної або навіть кримінальної відповідальності. Зрештою, можна поскаржитися на дії колекторів в правоохоронні органи. А так як поліція все одно буде зобов’язана провести хоча б перевірку після отримання вашої заяви, це суттєво остудить запал надто завзятого стягувача, який повірив у свою вседозволеність і вирішив, що він може порушувати закон.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 1,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.