Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Гроші / Як прожити на 30 гривень в день

Як прожити на 30 гривень в день


			
	  	Как прожить на 30 гривень в день

Чому так багато людей стають фінансово залежними і потрапляють в боргові пастки, а потім марно намагаються з них вибиратися? З чого починаються фінансові проблеми? Думаю, не помилюся, якщо скажу, що проблеми нестачі грошей починаються з невмілого ведення бюджету. Для багатьох відповідь питання: як прожити на 30 гривень в день, так і залишається нездійсненною мрією.
А легкі кредити ще більше допомагають людині жити не за коштами. Погодьтеся, кожному хочеться не відставати від життя, відпочивати, розважатися, мати гарний одяг, машину, ноутбук останньої моделі і т. п.
Звикаючи до хорошого, людині стає важко стримувати себе від витрат, в рази перевищують доходи, а значить і боргова яма все стрімкіше поглиблюється. Багато задають питання: як вибратися з боргової ями, як прожити на 30 гривень в день і лише деякі цікавляться про те, як заробити, наприклад, як заробити в інтернеті? Але нічого не хочуть робити для того, щоб на 30 гривень в день реально прожити. Давайте і ми спробуємо дізнатися, чи це взагалі можливо.

Як прожити на 30 гривень в день

Для початку варто з’ясувати, які основні витрати є у кожної людини. Кожна людина має десь жити, одягатися, харчуватися, ну і звичайно, розважатися, без цього не можуть обходитися. Основні статті витрат – харчування та оплата житла. На одяг та розваги гроші витрачаються все-таки, по-рідше.

Отже, житло. Якщо у людини у власності немає житла, і доводиться знімати квартиру в оренду, то на 30 гривень в день він ну ніяк не проживе. Якщо є своя квартира, то за комунальні послуги теж треба платити, і виходить сума теж нормальна така, і тут 3000 в місяць ніяк не вистачить на все про все. А ось ті, кому пощастило якимось чином з житлом, ну вийшло якось безкоштовно прилаштуватися, можуть прожити всього на 30 гривень в день, а то й на 50.
Наведу один приклад. Я була знайома з людиною, яка працювала в ковбасному цеху технологом. Це вдень працював, а на ніч і вихідні залишався замість сторожа. І керівництву добре – не платити сторожам, і технологу непогано – дах над головою, диван, кухня, та й харчування завжди безкоштовний. Так от, такій людині витрачати гроші було майже нікуди. Ну, одяг іноді купити, засоби гігієни. Так що через 7 років такого життя він купив собі будиночок в селі, не будиночок навіть, -будинок, домище! І знову спокійно почав жити – свій город, овочі, фрукти, ягоди купувати не треба, крім того, овочів з городу і заготовок з лісу вистачало і на продаж, щоб на виручені гроші молока або м’яса купити. За дровами в ліс їздили, страви кулінарні теж готували самі – і хліб пекли, і булочки. Ну а з розваг – тільки телевізор!
Тому раджу всім, кому хочеться прожити на 30 гривень в день, в село перебратися. Там за комунальні послуги платити не треба – за воду тільки, але це дрібниці, за електрику. А багато умільці ще й на електрику економити ухитряються, так що взагалі майже ніяких витрат. Маючи у власності земельну ділянку, вижити можна завжди. З продуктів тільки борошном, цукром, крупами, маслом та чаєм запастися, хоча, ні, чай теж можна готувати з трав – і смачно, і корисно, і економно! Причому, завжди різноманітно.

До речі, непоганий варіант для тих, хто потрапив у боргову залежність перед банками – можна здати свою міську квартиру і переїхати в село. Оренда там в рази нижче міський, а якщо пошукати, то можна знайти будинок з оплатою тільки води і електрики. Багато господарі будинку в селі здають тільки лише для того, щоб догляд був і щоб опалювали хату, щоб в хорошому стані підтримувати. А потім, напевно, і викупити будинок можна буде за низькою ціною.
Ось так і можна прожити на 30 або на 15 грнлів на день. Кажу це все не просто так, сама жила в селі 7 років на 500 гривень в місяць.

 

Якщо стаття “Як прожити на 30 гривень в день” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!