Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Як проходить суд з банком за кредитним боргом

Як проходить суд з банком за кредитним боргом

 
 Как проходит суд с банком по кредитному долгу

Для будь-якого позичальника, має кредитний борг перед банком протягом тривалого часу, судова повістка не повинна стати несподіванкою. Як правило, тільки після отримання повістки з суду боржник дізнається про те, що бак звернувся в суд. Разом з повісткою до суду повинні надіслати копії позовної заяви і копії документів, які банк доклав в якості доказової бази. За законом суд повинен проходити за місцем проживання боржника, а банкам вигідніше, щоб суд відбувся там, де їм зручніше, тому в кредитному договорі зазвичай банки зумисне прописують підсудність по району місця знаходження основного офісу банку кредитора. Найчастіше і в суд банк звертається саме за зазначеною в договорі підсудності. Такий крок розрахований на те, що боржник не зможе з’явитися особисто в судове засідання і надати суду свої заперечення проти позову. Ймовірність того, що в такому випадку банк виграє справу дуже велика, та й боржники найчастіше відчувають себе винними і пускають судовий розгляд на самоплив. Ну а якщо боржник не є в суд три рази, суддя природно, візьме до уваги лише факти, надані банком і винесе рішення про повне задоволення позовних вимог. Ну а так як за часом до суду зазвичай проходить чимало, банк встигає нарахувати штрафи та пені, у кілька разів перевищують початкову суму кредиту. І платити цю суму боржник буде зобов’язаний за виконавчим листом, через судових приставів.

Як же уникнути таких невтішних наслідків і як вчинити, якщо отримали судову повістку за позовом про стягнення кредитного боргу. Якщо суд призначено за Вашим місцем проживання, значить необхідно до суду в призначений час обов’язкове потрапити. Спочатку має пройти до судове слухання, на якому суддя може поцікавитися у позивача і відповідача, чи готові вони вирішити питання в добровільному порядку. Найчастіше до судове слухання проходить на рівні бесіди і найчастіше представники банків на судове слухання не є. Потім суддя призначить дату судового засідання, де все вже буде відбуватися набагато серйозніше. І ось до цього моменту слід добре підготуватися. Складіть письмове заперечення на позовні вимоги, підготуйте докази, якими зможете свої заперечення мотивувати. Слова до справи, як відомо, не пришивають, тому не завадить зібрати і надати суду документи, які підтвердять Вашу правоту. В суді важливо наполягати на тому, що Ви не ухиляєтеся від сплати кредитного боргу, але тимчасово не можете платити по зобов’язаннях, в силу певних обставин. Будьте готові до того, що представник банку, а також судді можуть задавати Вам каверзні питання. Не поспішайте відразу відповісти на питання, щоб не сказати того, що зіграє проти Вас. Краще трохи подумати перед тим, як відповісти.

За законом кожен відповідач може самостійно захищати свої права, тому якщо Ви не хочете залучати адвоката, переплачуючи за його допомогу, то перед тим, як піти в суд, уважно вивчіть закони, щодо Вашої справи, зробіть необхідні виписки, складіть приблизний план захисту, підготуйте клопотання або зустрічний позов до банку. Основні клопотання за такими позовами можуть бути про скасування штрафів, про зниження пені та завищених процентів за кредитом.

Ну а якщо банк звернувся в суд в іншому місті і у Вас немає ніякої можливості бути присутнім особисто в судовому засіданні, як бути в цьому випадку? Тут є два варіанти. Перший: можна надіслати свої заперечення та клопотання поштою, а також заяву про те, щоб справу розглянули в Вашу відсутність. Здавалося б, змінити підсудність і передати справу в суд за Вашим місцем проживання навряд чи вдасться, адже в кредитному договорі чітко сформульовані умови звернення банком в суд, а це означає, що закон не порушений, тобто тут застосовується стаття 32 ГПК – договірна підсудність. Але давайте прочитаємо цю статтю: “Сторони можуть за згодою між собою змінити територіальну підсудність для даної справи до прийняття його судом до свого провадження…” Зверніть увагу, що сторони можуть змінити підсудність до звернення в суд, і необхідна згода обох сторін. Однак, банк, оформляє кредит, має певний договір, який позичальник не в силах змінити на свій розсуд, а це значить, що пункт договору про підсудність ущемляє права споживача, тобто позичальника. На підставі чого Ви можете поступити таким чином. Варіант другий. Зверніться до районного суду з позовом про захист прав споживачів, а саме, вимагайте визнати пункт договору з банком про підсудність нікчемним. Візьміть в суді довідку про те, що від Вас прийнятий цей позов і відправте в суд, в якому знаходиться позов банку заяву про відкладення справи до винесення рішення за Вашим позовом. Якщо свій позов Ви виграєте, то на підставі рішення суду зможете сміливо вимагати передачі позову банку до суду за Вашим місцем проживання.

Якщо стаття “Як проходить суд з банком за кредитним боргом” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.