Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як продати автомобіль, куплений в кредит

Як продати автомобіль, куплений в кредит


			
	  	Как продать автомобиль, купленный в кредит

Ви думаєте, що як-то продати автомобіль, куплений в кредит неможливо!? Насправді продати автомобіль, куплений в кредит, можна і в цій статті Ви дізнаєтеся, як це зробити.
Які кроки необхідно зробити для того, щоб продати автомобіль, куплений в кредит!? В першу чергу повідомте кредитну установу про свої плани на продаж автомобіля. Найчастіше фінансової організації не вигідно противитися Вашим вибором, адже так Ви зможете погасити їм всю суму позики. Банку найкраще в цій ситуації отримати від Вас повернення коштів, ніж потім отримати у Вашій особі злісного неплатника.
Якщо кредитно установа, з якихось причин відмовляє Вам у продажі авто, складіть письмову заяву зі своїми вимогами і передайте його на розгляд банку.
Починати шукати покупця Ви можете після схвалення банком Вашої заяви на продаж автомобіля, що перебуває в заставі. Слід зазначити, що важливо попередити набувача про те, що ваш автомобіль в даний час знаходиться в заставі у кредитної організації.

Для Вас вигідніше знайти покупця, у якого є необхідна сума для покупки автомобіля, якщо ж він планує оформити позику, це може затягнутися надовго, а в підсумку прийде відмова, так як машина знаходиться в заставі. Крім того, навіть якщо Вашому покупцеві схвалять кредит, на це піде час, а час, як відомо – виплата відсотків за кредитом Вашому банку.
У ДАІ Ви зможете піти для переоформлення автомобіля, тільки в тому випадку, коли банк видасть Вам документ, в якому зазначено зняття заборони на продаж автомобіля. Після отримання цього документа Ви зможете укласти з покупцем угоду купівлі-продажу автомобіля.
Отримання документа про зняття заборони на продаж автомобіля не займає багато часу, якщо Ви заздалегідь попередили кредитну організацію, що плануєте продати автомобіль.
Наступний крок у продажу автомобіля, придбаного у кредит – розрахунок з організацією, що надала позику.
Після того, як Ви оформите угоду купівлі-продажу і переоформите автомобіль на нового господаря, розрахуйтеся з банком за автомобіль в повному обсязі.
Якщо у Вас не виходить домовитися з банком про продаж автомобіля, придбаного у кредит, спробуйте збути кредит. Продати кредит новому власнику автомобіля і переоформити на нього всі необхідні документи. Варто відзначити, що на такий варіант йдуть далеко не всі кредитні організації, плюс до всього він буде не таким вигідним, як вищеописаний варіант.

 

 

Якщо стаття “Як продати автомобіль, куплений в кредит” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!