Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Поради / Як продати автомобіль, куплений в кредит

Як продати автомобіль, куплений в кредит


			
	  	Как продать автомобиль, купленный в кредит

Ви думаєте, що як-то продати автомобіль, куплений в кредит неможливо!? Насправді продати автомобіль, куплений в кредит, можна і в цій статті Ви дізнаєтеся, як це зробити.
Які кроки необхідно зробити для того, щоб продати автомобіль, куплений в кредит!? В першу чергу повідомте кредитну установу про свої плани на продаж автомобіля. Найчастіше фінансової організації не вигідно противитися Вашим вибором, адже так Ви зможете погасити їм всю суму позики. Банку найкраще в цій ситуації отримати від Вас повернення коштів, ніж потім отримати у Вашій особі злісного неплатника.
Якщо кредитно установа, з якихось причин відмовляє Вам у продажі авто, складіть письмову заяву зі своїми вимогами і передайте його на розгляд банку.
Починати шукати покупця Ви можете після схвалення банком Вашої заяви на продаж автомобіля, що перебуває в заставі. Слід зазначити, що важливо попередити набувача про те, що ваш автомобіль в даний час знаходиться в заставі у кредитної організації.

Для Вас вигідніше знайти покупця, у якого є необхідна сума для покупки автомобіля, якщо ж він планує оформити позику, це може затягнутися надовго, а в підсумку прийде відмова, так як машина знаходиться в заставі. Крім того, навіть якщо Вашому покупцеві схвалять кредит, на це піде час, а час, як відомо – виплата відсотків за кредитом Вашому банку.
У ДАІ Ви зможете піти для переоформлення автомобіля, тільки в тому випадку, коли банк видасть Вам документ, в якому зазначено зняття заборони на продаж автомобіля. Після отримання цього документа Ви зможете укласти з покупцем угоду купівлі-продажу автомобіля.
Отримання документа про зняття заборони на продаж автомобіля не займає багато часу, якщо Ви заздалегідь попередили кредитну організацію, що плануєте продати автомобіль.
Наступний крок у продажу автомобіля, придбаного у кредит – розрахунок з організацією, що надала позику.
Після того, як Ви оформите угоду купівлі-продажу і переоформите автомобіль на нового господаря, розрахуйтеся з банком за автомобіль в повному обсязі.
Якщо у Вас не виходить домовитися з банком про продаж автомобіля, придбаного у кредит, спробуйте збути кредит. Продати кредит новому власнику автомобіля і переоформити на нього всі необхідні документи. Варто відзначити, що на такий варіант йдуть далеко не всі кредитні організації, плюс до всього він буде не таким вигідним, як вищеописаний варіант.

 

 

Якщо стаття “Як продати автомобіль, куплений в кредит” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.