Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як представити свій проект інвесторам? Найчастіші помилки

Як представити свій проект інвесторам? Найчастіші помилки

1. Ви повинні вміти формулювати ідею дуже швидко. Будь-яка річ повинна пояснюватися за 60 секунд. Якщо потрібно більше для того, щоб інвестор зрозумів вас в загальних рисах — щось не так. Так, потім люди просидять годинами, слухаючи вас, але для початку вам потрібно знати ДНК проекту, покладену в 2-3 пропозиції. Це вкрай важливо для подання стартапу.
2. Ви повинні точно розуміти порядок витрат. Стартапи сортуються вже на першій стадії за ціною реалізації, тому важливо чітко розуміти, яка сума і коли потрібна. Зрозуміло, що якщо мова про виробництві залозки, все більш-менш зрозуміло, але навіть якщо мова про щось більш абстрактне і незрозумілому, потрібно знати порядок суми. Частий випадок — не врахувати в бізнес-плані витрати на маркетинг, націнку роздрібних мереж, податки — загалом, що завгодно в ланцюжку утворення ціни. Свою ланцюжок утворення ціни потрібно знати на зубок.
3.Перший документ проекту — це бізнес-план, включаючи частини фінансового, операційного та маркетингового планів. Зрозуміло, що нічого з цього розробник заліза писати не вміє, але бажання навчитися (а це реально швидко) є частиною оцінки експертами. Якщо людина приходить з голою ідеєю і каже «я не буду це прописувати», простіше працювати з ним, ніж потім наступати на раптово виникаючі всюди граблі. Така реальність: хочете стати CEO — доведеться думати як CEO, а не розробник.
4. Всупереч розхожій думці, основа гарного стартапу — не ідея, а можливість її втілення. Це ідея плюс команда: то є одним з найсильніших факторів, що впливають на ухвалення рішення про фінансування буде наявність зведений і готової ударно фігачити команди. Дуже рідко команда збирається після фінансування — приблизно 90% проектів — це внесок саме в роботу конкретних ключових людей, а не в абстракцію. Інвестор не вірить в образи у вашій голові: він вірить у вас і он у того чувака в светрі, який щойно довів, що розбирається в темі краще його спеціаліста.
5. Дуже багато помилок в маркетингу. Основні — нерозуміння обсягу ринку і небажання розглядати основні бар’єри для виходу на ринок. Про конкурентів окремо: багато хто просто не розуміють, що навіть абсолютно новий продукт буде завжди мати конкурентів як мінімум по аудиторії. Тобто, ггрно кажучи, окуляри віртуальної реальності зможуть запросто конкурувати не з контактними лінзами з дисплеєм, а з банальними планшетами.
6. Для бізнес-плану важливо розуміти, що для вас важливо в реалізації завдань. Тобто потрібен набір принципів, який допоможе підійти до будь-якого питання і дати відповідь, що і як робити. Приміром, якщо у вас з’явиться незадоволений клієнт, ви витратити на нього або просто «пошлете»? Це питання цінності компанії: важливіше для вас відносини з клієнтом, ніж прибуток. Ці цінності — один з пунктів, яким надається мало значення, але який реально важливий інвестору. Ви повинні знати свою стратегію вирішення всіх питань від дрібних до глобальних — і інвестор повинен розуміти, що ви це продумали.
7. Добре відразу розуміти, для чого ви працюєте: для розвитку компанії як окремого проекту або для майбутнього продажу великої корпорації (і, відповідно, інтеграції в її екосистему). Другий випадок відразу дає розуміння допустимих стратегій розвитку.
Багато хто забуває про роботу з наявними клієнтами. Наприклад, розробники заліза часто думають, що все закінчується тим, що партія потрапить в роздрібні магазини. Ні, буде ще як мінімум гарантійний та постгарантійний сервіс, які не так-то просто організувати «на коліні».
8.Обов’язково робити два прогнозу продажів: оптимістичний і песимістичний. Останній повинен бути гранично чесним, і, якщо можливо, підкріплений якийсь практикою. Наприклад — збором адрес emal до запуску проекту на сторінці-заглушці. Взагалі, хоч якесь дослідження, що спирається на конкретні факти просто обов’язково.
9. Добре мати на початок пошуку інвесторів якісь презентаційні матеріали. Найбільш доступний формат – сайт на 2-3 сторінки, який можна використовувати замість презентації. Наявність нормального сайту — це вже підтвердження серйозності намірів.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!