Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як правильно закрити кредитну карту

Як правильно закрити кредитну карту

Не дивуйтеся сьогоднішньої теми статті і не думайте, що не варто про це говорити – вніс необхідну суму, і карта закрита! Не поспішайте з висновками, впевнена, що далеко не всі знають, як правильно закрити кредитну картку.
Якщо за кредитом готівкою або за товарним кредитом позичальник має на руках графік погашення, на який може орієнтуватися для щомісячного внесення платежів, а також за сумами для дострокового або частково дострокового погашення, то з кредитними картками ситуація не на стільки проста.
Щомісячні обов’язкові платежі по кредитній карті складають зазвичай 5-10% від загальної суми ліміту по карті або від залишку заборгованості. Якщо позичальник активно користується кредитною карткою, то розрахувати самостійно суму для закриття кредитної картки, не вдасться.
А тому, якщо Ви вирішили закрити кредитну картку, то для початку слід зателефонувати на гарячу лінію банку і дізнатися точну суму, необхідну для закриття кредитної карти на день оплати.

Розмова з оператором бажано записати на диктофон, так як не рідкість випадки, коли оператор називає суму, людина оплачує, а через деякий час з’ясовується, що сума була названа невірна і за позичальником числиться борг, на який, відповідно, нараховуються і відсотки. Якщо надати диктофонний запис або хоча б написати заяву в банк про те, що сума сплачена саме та, яку озвучив оператор (потрібно вказати дату і час дзвінка), то в більшості випадків з позичальника сума заборгованості, що утворилася списується.
Отже, якщо Ви сплатили суму, яка була названа за телефоном гарячої лінії банку, не варто розслаблятися. Адже у багатьох банках закриття кредитної картки відбувається в два етапи. Перший етап – погашення основної суми боргу. Другий етап – погашення суми відсотків, накопичених за період часу між передостаннім і останнім списанням платежів.

Тобто, після того, як основна сума боргу названа банком і погашена позичальником, слід ще раз подзвонити в банк через місяць і дізнатися суму процентів для сплати, необхідну для закриття кредитної картки. Оператор назве нову цифру, зазвичай це буває невелика сума, приблизно 1-1,5% від суми основного боргу, який був погашений, але знову ж таки тут все залежить від внутрішньої політики банку, тому необхідно уточнювати по гарячій лінії банку.
Чому дізнаватися суму боргу необхідно саме по гарячій лінії, саме в телефонній розмові, а не візитом в банк? Тому що всі телефонні розмови банк записує і можна буде довести, що Ви дізнавалися саме суму в банку, а не самі придумали, а якщо Ви приїдете в банк особисто і потім трапиться якесь непорозуміння, пов’язане з погашенням боргу, то довести нічого Ви не зможете.
Отже, коли суму відсотків Ви дізналися і оплатили, кредитна карта ще й тепер не буде закрита, доведеться ще почекати. І тільки через місяць, після дати списання остаточної суми борг аі відсотків, можна буде подзвонити в банк і дізнатися, чи не залишилося за Вами ще какой0то заборгованості і якщо боргу немає, то можна буде поїхати в банк з заявою про закриття рахунку і про знищення кредитної картки.

Кредитну картку повинні розрізати у Вашій присутності, з двох сторін, поперек магнітної смуги, а Вам зобов’язані видати копію Вашої заяви, завірений печаткою банку.
А от довідку про те, що Ви не маєте боргів перед банком, видадуть, знову ж таки, в залежності від правил банку, і тут доведеться почекати від 3 днів до 3 місяців. Хоча, зобов’язані видати довідку негайно і якщо наполягти на своїх правах, то можливо, щось і вийде.
У будь-якому випадку, довідку про відсутність заборгованості необхідно вимагати і зберігати протягом 3-х років, а краще 5, для надійності.
Ось така вона складна, процедура правильного закриття кредитної картки.

 

 

Якщо стаття “Як правильно закрити кредитну картку” Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися корисну інформацію про кредити.

 

 

Автор Ірина Кудряшова Copyright © спеціально для сайту http://spasfinans.ru/ Копіювання забороняється.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!