👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як правильно взяти споживчий кредит?

Як правильно взяти споживчий кредит?

Как правильно взять потребительский кредит?

Як правильно взяти споживчий кредит?

Споживчий кредит – це кошти, які банк або інша кредитна організація займає своєму клієнту на придбання певного товару або послуги. Так, якщо ви хочете купити, скажімо, телевізор в розстрочку, ви можете оформити договір споживчого кредитування безпосередньо в магазині, де намітили зробити покупку. До споживчих кредитів також можна віднести придбані в розстрочку туристичні поїздки або оплату навчання в університеті.

Визначтеся з сумою початкового внеску

Для початку, визначтеся, чи варто брати споживчий кредит, або ви можете оплатити покупку самостійно. Якщо ви все ж вирішили взяти кредит, то постарайтеся визначити, яка сума може бути сплачена вами у вигляді початкового внеску, а яку за вас сплатить банк. І пам’ятайте, чим більше ви готові оплатити самостійно, тим менші суми потрібно буде виплачувати кредитору, тобто банку.

Отримаєте інформацію про споживчому кредитному продукті

Прийнявши рішення про отримання споживчого кредиту, уважно вивчіть пропозиції банків в даній ніші кредитних продуктів. Можна скористатися послугами брокерського агентства, ми допоможемо вам зорієнтуватися у ситуації на ринку споживчого кредитування і оформити кредит.

Вам слід дізнатися, який розмір кредиту, який банк готовий надати, а також який графік його погашення. З 2010 року діє закон, який зобов’язує кредитні організації надавати вичерпну і відповідає реальності інформацію про суму виплат по кредиту. Тому ви можете бути впевнені, що заявлена банком сума є повною вартістю кредиту у відсотках річних.

Ретельно вивчайте кредитний договір, а саме дізнайтеся, яке розклад платежів по вашому кредиту. Виплати за позику формуються з основного боргу, відсотків по кредиту та додаткових платежів.
Найвигідніше оформити в магазині або торговій точці рахунок на потрібний товар і надати його в обраний вами банк, який оформить вам споживчий кредит. Справа в тому, що кредити, що оформляються представником банку безпосередньо в магазині, обійдуться позичальнику дорожче, іноді процентна ставка по них досягає 50% річних. Адже банку потрібно оплачувати оренду місця в торговому приміщенні, зарплату співробітника, що працює в магазині і пр. І взагалі експрес-кредити, які можна оформити швидко і без довідок, для банків ризиковані, тому високі відсотки по них покликані знижувати ризики.

Встановіть вигідний строк кредитування

Правило, що діє в області термінів по виплаті кредиту, така: чим довше строк виплат, тим більшу суму ви заплатите. З одного боку, вам здається, що чим довше ви можете виплачувати кредит, тим менше необхідно платити щомісяця. Але це перевагу. За більш тривалий термін виплат по кредиту банки стягують більш високу плату у вигляді процентної ставки за кредитом. Визначтеся, яку суму ви зможете виплачувати щомісяця без відчутного збитку для сімейного бюджету, і розділіть загальну суму виплат на суму щомісячного платежу. Так ви отримаєте ідеальний для вас термін виплати боргу.

Оформіть договір споживчого кредитування

Тепер ви вивчили умови кредитування і можете приступити до процедури оформлення кредитного договору. Експрес-кредит оформляється безпосередньо в торговельній точці. Від вас вимагається представлення документа з відміткою про реєстрацію в даному регіоні, а також заповнення інформації про себе – прибутки, місце роботи і пр. Зазвичай детальної інформації про вас при оформленні експрес-кредиту не потрібно.

Якщо ви оформляєте договір споживчого кредитування в обраному банку, вам потрібно буде надати стандартний пакет документів, з переліком якого ви можете ознайомитися в кредитному відділі банку. Документів потрібно більше, і рішення про надання кредиту буде прийматися довше – в середньому 2-3 дні. Але якщо ви хочете отримати більш вигідні умови за кредитним договором, варто приділити процедурі оформлення свій час і зусилля. До речі, деякі банки співпрацюють лише з певними торговими точками. Дізнайтеся, чи відноситься до них вибраний вами магазин.

Додаткові умови споживчого кредитування

Отримання споживчого кредиту вимагає ретельного ознайомлення з усіма нюансами кредитного договору. У ньому не повинно передбачатися право банку в односторонньому порядку змінювати процентну ставку за кредитом, строки погашення кредиту та суми щомісячних платежів.

Крім того, зверніть увагу на те, які умови дострокового погашення кредиту. Деякі кредитні організації стягують комісію за дострокове погашення, тому більш вигідно укласти короткостроковий кредитний договір, а не достроково погашати борг за нього.

Заповніть просту заявку на кредит і отримаєте рішення відразу декількох банків. Ви зможете вибрати найкращі умови серед усіх банків України.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >