Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Як правильно взяти споживчий кредит?

Як правильно взяти споживчий кредит?

Как правильно взять потребительский кредит?

Як правильно взяти споживчий кредит?

Споживчий кредит – це кошти, які банк або інша кредитна організація займає своєму клієнту на придбання певного товару або послуги. Так, якщо ви хочете купити, скажімо, телевізор в розстрочку, ви можете оформити договір споживчого кредитування безпосередньо в магазині, де намітили зробити покупку. До споживчих кредитів також можна віднести придбані в розстрочку туристичні поїздки або оплату навчання в університеті.

Визначтеся з сумою початкового внеску

Для початку, визначтеся, чи варто брати споживчий кредит, або ви можете оплатити покупку самостійно. Якщо ви все ж вирішили взяти кредит, то постарайтеся визначити, яка сума може бути сплачена вами у вигляді початкового внеску, а яку за вас сплатить банк. І пам’ятайте, чим більше ви готові оплатити самостійно, тим менші суми потрібно буде виплачувати кредитору, тобто банку.

Отримаєте інформацію про споживчому кредитному продукті

Прийнявши рішення про отримання споживчого кредиту, уважно вивчіть пропозиції банків в даній ніші кредитних продуктів. Можна скористатися послугами брокерського агентства, ми допоможемо вам зорієнтуватися у ситуації на ринку споживчого кредитування і оформити кредит.

Вам слід дізнатися, який розмір кредиту, який банк готовий надати, а також який графік його погашення. З 2010 року діє закон, який зобов’язує кредитні організації надавати вичерпну і відповідає реальності інформацію про суму виплат по кредиту. Тому ви можете бути впевнені, що заявлена банком сума є повною вартістю кредиту у відсотках річних.

Ретельно вивчайте кредитний договір, а саме дізнайтеся, яке розклад платежів по вашому кредиту. Виплати за позику формуються з основного боргу, відсотків по кредиту та додаткових платежів.
Найвигідніше оформити в магазині або торговій точці рахунок на потрібний товар і надати його в обраний вами банк, який оформить вам споживчий кредит. Справа в тому, що кредити, що оформляються представником банку безпосередньо в магазині, обійдуться позичальнику дорожче, іноді процентна ставка по них досягає 50% річних. Адже банку потрібно оплачувати оренду місця в торговому приміщенні, зарплату співробітника, що працює в магазині і пр. І взагалі експрес-кредити, які можна оформити швидко і без довідок, для банків ризиковані, тому високі відсотки по них покликані знижувати ризики.

Встановіть вигідний строк кредитування

Правило, що діє в області термінів по виплаті кредиту, така: чим довше строк виплат, тим більшу суму ви заплатите. З одного боку, вам здається, що чим довше ви можете виплачувати кредит, тим менше необхідно платити щомісяця. Але це перевагу. За більш тривалий термін виплат по кредиту банки стягують більш високу плату у вигляді процентної ставки за кредитом. Визначтеся, яку суму ви зможете виплачувати щомісяця без відчутного збитку для сімейного бюджету, і розділіть загальну суму виплат на суму щомісячного платежу. Так ви отримаєте ідеальний для вас термін виплати боргу.

Оформіть договір споживчого кредитування

Тепер ви вивчили умови кредитування і можете приступити до процедури оформлення кредитного договору. Експрес-кредит оформляється безпосередньо в торговельній точці. Від вас вимагається представлення документа з відміткою про реєстрацію в даному регіоні, а також заповнення інформації про себе – прибутки, місце роботи і пр. Зазвичай детальної інформації про вас при оформленні експрес-кредиту не потрібно.

Якщо ви оформляєте договір споживчого кредитування в обраному банку, вам потрібно буде надати стандартний пакет документів, з переліком якого ви можете ознайомитися в кредитному відділі банку. Документів потрібно більше, і рішення про надання кредиту буде прийматися довше – в середньому 2-3 дні. Але якщо ви хочете отримати більш вигідні умови за кредитним договором, варто приділити процедурі оформлення свій час і зусилля. До речі, деякі банки співпрацюють лише з певними торговими точками. Дізнайтеся, чи відноситься до них вибраний вами магазин.

Додаткові умови споживчого кредитування

Отримання споживчого кредиту вимагає ретельного ознайомлення з усіма нюансами кредитного договору. У ньому не повинно передбачатися право банку в односторонньому порядку змінювати процентну ставку за кредитом, строки погашення кредиту та суми щомісячних платежів.

Крім того, зверніть увагу на те, які умови дострокового погашення кредиту. Деякі кредитні організації стягують комісію за дострокове погашення, тому більш вигідно укласти короткостроковий кредитний договір, а не достроково погашати борг за нього.

Заповніть просту заявку на кредит і отримаєте рішення відразу декількох банків. Ви зможете вибрати найкращі умови серед усіх банків України.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.