👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як правильно виплачувати кредит частково достроково

Як правильно виплачувати кредит частково достроково

Що таке борг за кредитом, не з чуток знає, напевно, кожен другий українцін. Кредити так міцно увійшли в наше життя, що вже стає важко згадати, а як же нам жилося всього якихось 15 років тому, коли в кредит можна було оформити тільки дорогі товари в магазинах, та й то не всім і не завжди така розкіш вдавалася, ну а про кредити готівкою ми просто й думати не могли. Але ось, час минув і нова ера, ера життя в кредит стала буденною справою. Але тільки таке життя не всім доводиться «по кишені», а тому, зрозумівши це одного разу, багато позичальники намагаються якомога швидше вибратися з боргової залежності і погасити кредит як можна раніше.

Проте, одного бажання гасити кредит частково достроково мало. Причому, мало навіть того, щоб просто вносити платежі великими сумами, ніж мінімальний платіж. Кожному необхідно знати, як правильно гасити кредит частково достроково. Саме це питання ми розглянемо в даній статті.

Отже, Ви прийняли рішення якомога швидше розрахуватися з боргами і хочете виплатити кредит частково достроково. Що це означає? Дострокове гасіння кредиту може бути як повним, так і частковим. Читайте на нашому сайті spasfinans.ru про те, як погасити кредит достроково і не залишитися боржником. Погасити кредит частково достроково означає вносити щомісячні платежі сумами, що перевищують мінімальний платіж по кредиту. Тобто, сума мінімального платежу, зазначеного в графіку погашення кредиту, наприклад, 2500 грнлів, а Ви вносите щомісяця на рахунок 3500 грнлів, ну або будь-яку іншу суму, що перевищує 2500 грнлів, то Ви вправі розраховувати на зменшення суми виплати за відсотками, або зменшення терміну погашення кредиту або ж зниження мінімального щомісячного платежу.

У кожному банку умови часткового дострокового погашення кредитів можуть суттєво відрізнятися, а тому не полінуйтеся і відвідайте найближчий офіс банку для уточнення інформації. У більшості російських банків для того, щоб виплачувати кредит частково достроково необхідно кожен раз повідомляти про це банк шляхом подання відповідної заяви. Не всім такий варіант буває зручний. Тому тут можна піти таким шляхом. Гроші, які Ви готові заплатити понад суму мінімального щомісячного платежу, які можна відкладати на депозит на вигідних умовах, наприклад, на півроку. А раз на півроку знімати ці гроші з набежавшими відсотками, оплачувати частково достроково цю суму по кредиту, написавши заяву в банк.

Найважливіше, що потрібно знати при достроковій часткової виплати по кредиту – які правила Вашого банку і чи вигідно взагалі Вам вносити додаткові суми. Для цього уважно вивчайте кредитний договір та умови, що передбачають дострокове закриття кредиту.

 

Сторінка існує за підтримки сайту “Весь кредити”. Взяти кредит з низькими відсотками, оформити кредитну картку або залишити заявку на автокредит можна швидко, легко і зручно. Потрібен лише доступ до інтернету і паспортні дані. Заповніть заявку онлайн, без відвідування офісів та очікування в чергах!

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >