Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Поради / Як правильно скласти скаргу на дії банку

Як правильно скласти скаргу на дії банку

Как правильно составить жалобу на действия банка

Як правильно скласти скаргу на дії банку

Якщо ви плануєте написати скаргу на дії співробітників банку, то вам варто дотримуватися деяких простих правил, які допоможуть грамотно скласти текст звернення, що гарантує швидку реакцію контролюючого органу, в ролі якого може виступати не тільки Центробанк, а й Асоціація російських банків, Росспоживнагляд і т. д.

Вкажіть місце інциденту. Перше, що вам доведеться вказати в тексті звернення – це точне назва «провинився» банку, його адресу, номер телефону або відділення, де стався неприємний інцидент. При цьому, якщо ви знаєте, хто винен в обставинах, що склалися, можна також вказати прізвище та посаду працівника, що спростить пошуки «винного».

Точний час. Не забудьте вказати точний час інциденту або коли ви дізналися про подію: наприклад, банк три місяці тому змінив діючу відсоткову ставку за кредитом, а ви дізналися про її підвищення тільки два тижні тому.

Вкажіть обставини. В скарзі необхідно чітко сформулювати суть конфлікту з банком або його співробітником. Якщо у вас було кілька причин, щоб звернутися в контролюючі органи, то виберете те, що для вас є найбільш актуальним і вимагає негайної реакції: наприклад, якщо у вас з карти були списані гроші, то саме це і слід вказати в своїй скарзі ігноруючи той факт, що, коли ви зателефонували на клієнтську підтримку, то вас довго не могли з’єднати з оператором і мучили настирливої і наполегливою рекламою. Втім, будь-яку іншу претензію на дії банку завжди можна пред’явити в іншому зверненні, вибравши для цього відповідне відомство.

Що порушили і куди скаржитися на банк. У тексті звернення вкажіть, які права або норми закону порушив комерційний банк. І хоча це буде складно зробити юридично неграмотним людині, це вкрай необхідно при складанні претензій, так як від цього буде залежати, яке відомство буде одержувачем вашої скарги. Якщо ви не знаєте, куди можна звернутися з питання, що цікавить вас, то можна надіслати листи зі скаргами кільком адресатам (відомствам), що гарантує позитивний результат.

Сформулюйте вимоги. Після опису суті проблеми не забудьте чітко сформулювати свої вимоги, так як у відповідь на вашу скаргу банк повинен буде виконати певні дії. Тому напишіть, що, з вашої точки зору, має відбутися у відповідь на ваше звернення: вам зобов’язані повернути списані відсотки, звільнити співробітника, прибрати недостовірну рекламу і т. д.

Як ви будете спілкуватися з адресатом. Виберете спосіб спілкування з адресатом, тим більше, що сьогодні поскаржитися на дії банку можна онлайн, по телефону або поштою. І хоча, незалежно від способу її подання, ваша скарга все одно буде розглянута уповноваженими співробітниками відомства, перевагу варто віддати «паперовій» формі спілкування, а в деяких випадках не зайвим буде особисто віднести лист у приймальну, щоб мати офіційне підтвердження отримання вашої скарги.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.