Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як правильно проводити повернення кредиту банку?

Як правильно проводити повернення кредиту банку?

Как правильно проводить возврат кредита банку?

Як правильно проводити повернення кредиту банку?

Підписуючи кредитний договір, громадянин бере на себе зобов’язання виплатити взяту суму разом з нарахованими відсотками. При невиконанні цих зобов’язання банк має повне право звертатися до суду за примусовим стягненням боргу.

У комплект документів позичальника завжди входить графік платежів. Це таблиця, яка містить інформацію щодо того, які суми і в який термін позичальник повинен вносити. Також додається розшифровка щомісячного платежу, вказується яка частина з сплаченої суми піде на погашення основного боргу, а яка на оплату відсотків. Завдань позичальника – дотримуватися цей графік, інакше банк може застосувати штрафні санкції.

Правила повернення кредиту банку

Стандартно всі кредити передбачають періодичне погашення, кожен місяць позичальник вносить на свій відкритий кредитний рахунок певну суму, зазначену в графіку платежів. При ануїтетному обчисленні процентної ставки, що зустрічається найчастіше, сума кожен місяць буде однаковою. Диференційований метод передбачає, що з кожним місяцем платіж буде все менше.

Зазначена у графіку сума обов’язково повинна перебувати на кредитному рахунку в повному обсязі. Якщо не вистачить навіть копійки, банк буде вважати це за несплату і нарахує штраф. Більше зазначеної суми можна вносити, у призначену дату потрібна банку сума буде списана, решта так і залишиться лежати на рахунку. Наступного разу можна покласти меншу суму, але головне, щоб у підсумку банк міг списати платіж, зазначений у графіку платежів.

У графіку завжди вказується дата платежу, але це дата, на яку гроші вже повинні перебувати на рахунок. Якщо громадянин піде гасити кредит в цю дату, то гроші можуть просто не встигнути дійти і буде призначений штраф. Завжди потрібно вносити щомісячний платіж заздалегідь, термін зарахування буде залежати від місця, де громадянин здійснює платіж.

Місця оплати кредиту і терміни проведення платежів:
– в касі банку-кредитора або на його банкоматі. Це найшвидший метод повернення кредиту банку, тільки при такій оплаті гроші опиняться на кредитному рахунку в день внесення;
– на пошті. А це найдовший метод зарахування коштів, гроші можуть йти тиждень;
– по системі Рапіда. Популярна система оплати кредиту, працює в різних точках продажів, наприклад, у Зв’язному або “Евросети”. Гроші зараховуються протягом трьох днів;
– через термінали Ківі, Елекснет і їм подібні. Гроші йдуть до трьох днів;
– каси і банкомати сторонніх банків. Гроші буде йти до трьох робочих днів.

Майте на увазі, що внесення плати за кредит через посередників не буде для вас безкоштовним, вони обов’язково візьмуть комісійні за свої послуги. Зазвичай це певний відсоток від суми внесення із зазначенням мінімального порогу комісії. Наприклад, система Рапіда бере 1%, але мінімум 50 грнлів за кожен переказ. Без комісії можна платити тільки в банку, який цей кредит видав, або до його банкоматах.

Закриття кредиту достроково

Кожен позичальник має повне право зробити повернення кредиту банку раніше терміну. Є два види дострокового погашення:
1. Повне, коли в банку робиться перерахунок і позичальнику говорять про те скільки йому залишилося виплатити. Клієнт просто вносить необхідну суму, після чого кредит буде вважатися погашеним.
2. Часткове, коли достроково гаситься не весь кредит, а його частина. В цьому випадку позичальник спочатку пише заяву, після вносить бажану суму дострокового погашення. У результаті банк за бажанням громадянина або робить термін менше, або зменшує розмір щомісячного платежу.

Коли позичальник закриває кредит, йому варто обов’язково знову відвідати відділення банку і взяти довідку про те, що він більше нічого не винен банку. Цей документ захистить його на випадки появи фінансових претензій кредитора.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!