Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Як правильно провести оцінку квартири для іпотеки

Як правильно провести оцінку квартири для іпотеки

Громадяни, які планують брати кредити на нерухомість, при оформленні іпотеки стикаються з однією з умов кредитування – оцінкою квартири для іпотеки і вважають це неважливою частиною при оформленні кредиту. Чи це Так? Оцінка квартири для оформлення іпотеки досить необхідна умова. Фахівці вважають, що саме від оцінки нерухомого майна залежить сума, на яку Ви зможете претендувати при оформленні іпотеки та строки кредитування.
Чому ж так важлива оцінка квартири при оформленні іпотеки!? Як відповідають на це запитання професіонали, оцінка нерухомості при оформленні іпотеки важлива для того, щоб спираючись на неї, банки могли прийняти правильне рішення про розмір суми позики. Якщо оцінка нерухомого майна проводиться професіоналом, який ознайомлений з вимогами кредитної організації, то Ваші шанси на позитивну відповідь з боку банку значно зростають.
Що визначає оцінка нерухомості для іпотеки!? В першу чергу визначається вартість квартири на вторинному ринку нерухомості, а так само розмір суми, яку можна буде виручити від термінового продажу квартири, в тій ситуації, коли платник перестане справлятися зі своїми борговими зобов’язаннями. Завдяки оцінці квартири для іпотеки банки не стануть знижувати Вам можливу суму позики. До вибору оцінювача важливо підходити відповідально, тому що від його професіоналізму залежатиме багато, в тому числі і позитивну або негативну відповідь кредитної організації. Оцінювач повинен володіти необхідними знаннями про кредитної організації та її вимоги, щоб максимально захистити інтереси свого клієнта.

Етапи проведення оцінки квартири для іпотеки можна поділити на кілька найбільш значущих. Давайте розглянемо, як проводиться оцінка нерухомості для оформлення іпотеки.
Спочатку важливо оцінити місцезнаходження об’єкта. Багато що залежить від розташування об’єкта нерухомості. Наявність і доступність транспорту і навколишня атмосфера відіграють важливу роль..
На другому етапі оцінювач оцінює саму нерухомість. При оцінці нерухомості враховуються такі дані – рік здачі нерухомості в експлуатацію, тип будівлі, матеріали, якими покриті стіни, а також наявність парковки біля будинку.
Коли дана загальна оцінка будівлі, оцінювач переходить безпосередньо до оцінки характеристик самої квартири. Тут враховується площа житлової території і загальна площа квартири, поверх, висота стелі, загальний стан квартири та кількість кімнат.
Які дані повинні бути в документах, що підтверджують оцінку квартири для іпотеки? У документі, що відображає оцінку квартири крім оціночних даних, повинні міститися дані про позичальника та оцінювача. Крім того в документі повинні міститися всі розрахунки, необхідні банку для ув’язнення. Всі сторінки документа повинні бути прошнуровані та пронумеровані, а сам документ скріплений печаткою оцінної компанії.
Середня вартість послуг оцінювача квартири від 3000 до 5000 грнлів.

 

Якщо стаття “Як правильно провести оцінку квартири для іпотеки” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.