Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком

Як правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком

В наш час взяти кредит дуже легко, особливо коли у Вас позитивна кредитна історія. Дуже часто люди так поспішають оформити кредит, що навіть не читають умови договору, а якщо раптом сталася прострочення платежу, дивуються: «звідки у мене такі штрафи!?». На щастя більшість громадян знає, що за простроченим платежем банк може нарахувати певні штрафи і комісії. Отже, як же правильно платити кредит, щоб надалі уникнути проблем та непорозумінь з банком!?
Невже у банків не вистачає коштів, що для них важливий мій щомісячний платіж?! Зверніть увагу на суть видачі банками кредитів. Банк видає кредит позичальнику і в свою чергу отримує прибуток від погашаються відсотків. Щомісячний платіж, який вносить позичальник – це теж гроші, які підуть у подальший оборот кредитної організації. Якщо громадянин не повертає суму свого боргу у час, то у банку починають рости збитки, адже він міг дати цю суму в позику ще раз і отримати відсотки за той термін, протягом якого позичальник все ще не повернув щомісячний платіж. Звідси і пішли всі штрафи та нарахування, які банк накладає на позичальника. Якщо не вдається прокрутити суму ще раз, кредитна організація отримає свій передбачуваний дохід з позичальника.

Можна правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком!? По кожному кредитному договору складається графік платежів, який видається позичальнику разом з кредитним договором. При оформлення кредиту необхідно ознайомитися з договором, який Ви підписуєте, щоб надалі уникнути недомовок і непорозуміння з банком. Зараз у більшості випадків позичальник може підібрати ідеальну дату платежу разом зі співробітником банку. Приміром, зарплата у вас 15 числа, тоді можна призначити щомісячний платіж на 20 число. У Вашому графіку платежів буде стояти точна дата виплати, в момент якої з Вашого віртуального рахунку спишеться сума щомісячного платежу. Ще раз зверну Вашу увагу на те, що при підписанні договору Важливо ознайомитися з його змістом. Є банки, які штрафують за найменше запізнення платежу, у таких організацій і за хвилинне запізнення Ви можете отримати штраф, тому ознайомлення з договором дуже важливо.
Способів погашення кредиту існує декілька і в залежності від того яким із способів Ви вирішили скористатися залежить термін Вашого платежу. Давайте розглянемо і ознайомимося з кожним можливим способом.

– Один з надійніших способів погашення кредиту – оплата щомісячного платежу через касу банку. При оплаті кредиту таким способом Ви не будете переплачувати комісію, а гроші з’являться на рахунку відразу ж після внесення. При такому способі оплати Ви можете сплачувати кредит в той день, який вказаний у Вашому графіку, але краще зробити це за пару днів до вказаного дня, щоб уникнути неприємностей.
-Система онлайн погашення кредитів через інтернет з’явилася зовсім недавно, але вже набирає популярність і присутній у більшості банків. Ви можете погасити кредит з зарплатної картки, навіть не виходячи з дому.
-Якщо поруч з Вами знаходиться відділення іншого банку, Ви можете оплатити кредит через нього, але варто врахувати, що такий вид платежу несе за собою комісію банку.
-Практично у всіх кредитних організацій є термінали, через які позичальник може провести платіж, при використанні такого методу найкраще сплатити кредит за 3-5 днів.
– Ще один спосіб погашення кредиту – оплата через пошту України. Гроші через пошту України будуть йти кілька днів, а значить, платіж краще всього зробити за тиждень до дати погашення. Варто відзначити, що Пошта України бере комісію 1-3%.

 

Якщо стаття “Як правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!