Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Як правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком

Як правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком

В наш час взяти кредит дуже легко, особливо коли у Вас позитивна кредитна історія. Дуже часто люди так поспішають оформити кредит, що навіть не читають умови договору, а якщо раптом сталася прострочення платежу, дивуються: «звідки у мене такі штрафи!?». На щастя більшість громадян знає, що за простроченим платежем банк може нарахувати певні штрафи і комісії. Отже, як же правильно платити кредит, щоб надалі уникнути проблем та непорозумінь з банком!?
Невже у банків не вистачає коштів, що для них важливий мій щомісячний платіж?! Зверніть увагу на суть видачі банками кредитів. Банк видає кредит позичальнику і в свою чергу отримує прибуток від погашаються відсотків. Щомісячний платіж, який вносить позичальник – це теж гроші, які підуть у подальший оборот кредитної організації. Якщо громадянин не повертає суму свого боргу у час, то у банку починають рости збитки, адже він міг дати цю суму в позику ще раз і отримати відсотки за той термін, протягом якого позичальник все ще не повернув щомісячний платіж. Звідси і пішли всі штрафи та нарахування, які банк накладає на позичальника. Якщо не вдається прокрутити суму ще раз, кредитна організація отримає свій передбачуваний дохід з позичальника.

Можна правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком!? По кожному кредитному договору складається графік платежів, який видається позичальнику разом з кредитним договором. При оформлення кредиту необхідно ознайомитися з договором, який Ви підписуєте, щоб надалі уникнути недомовок і непорозуміння з банком. Зараз у більшості випадків позичальник може підібрати ідеальну дату платежу разом зі співробітником банку. Приміром, зарплата у вас 15 числа, тоді можна призначити щомісячний платіж на 20 число. У Вашому графіку платежів буде стояти точна дата виплати, в момент якої з Вашого віртуального рахунку спишеться сума щомісячного платежу. Ще раз зверну Вашу увагу на те, що при підписанні договору Важливо ознайомитися з його змістом. Є банки, які штрафують за найменше запізнення платежу, у таких організацій і за хвилинне запізнення Ви можете отримати штраф, тому ознайомлення з договором дуже важливо.
Способів погашення кредиту існує декілька і в залежності від того яким із способів Ви вирішили скористатися залежить термін Вашого платежу. Давайте розглянемо і ознайомимося з кожним можливим способом.

– Один з надійніших способів погашення кредиту – оплата щомісячного платежу через касу банку. При оплаті кредиту таким способом Ви не будете переплачувати комісію, а гроші з’являться на рахунку відразу ж після внесення. При такому способі оплати Ви можете сплачувати кредит в той день, який вказаний у Вашому графіку, але краще зробити це за пару днів до вказаного дня, щоб уникнути неприємностей.
-Система онлайн погашення кредитів через інтернет з’явилася зовсім недавно, але вже набирає популярність і присутній у більшості банків. Ви можете погасити кредит з зарплатної картки, навіть не виходячи з дому.
-Якщо поруч з Вами знаходиться відділення іншого банку, Ви можете оплатити кредит через нього, але варто врахувати, що такий вид платежу несе за собою комісію банку.
-Практично у всіх кредитних організацій є термінали, через які позичальник може провести платіж, при використанні такого методу найкраще сплатити кредит за 3-5 днів.
– Ще один спосіб погашення кредиту – оплата через пошту України. Гроші через пошту України будуть йти кілька днів, а значить, платіж краще всього зробити за тиждень до дати погашення. Варто відзначити, що Пошта України бере комісію 1-3%.

 

Якщо стаття “Як правильно платити кредит, щоб уникнути проблем з банком” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.