Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Як правильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті

Як правильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті

Ми вже говорили з Вами про те, як взяти кредит в банку і не платити за нього відсотки. Пам’ятаєте, я розповідала про вигоду використання кредитної картки з пільговим періодом. Настав час поговорити про те, як цим самим пільговим періодом потрібно правильно користуватися. Адже багато позичальників, оформляючи кредитну картку, цим і виправдовують себе, що кредитна карта вигідна і якщо користуватися пільговим періодом, можна не платити відсотки і витрачати гроші банку абсолютно безкоштовно. Насправді, так воно і є і банки, роздаючи кредитні карти на право і на ліво, наївно виправдовують себе: ми покращуємо людям життя. Насправді ж, всім чудово відомо, що лише нуль цілих, і багато-багато сотих відсотка власників кредитних карт можуть і вміють правильно використовувати грейс – період (пільговий період сплати відсотків за кредитом). Давайте подивимося, як насправді треба цей самий період використовувати, щоб дійсно безкоштовно користуватися кредитом по карті.

Як правильно використовувати пільговий період по кредитній карті.

Розглянемо на прикладі, коли розрахунок пільгового періоду на кредитній карті починається 5 числа кожного місяця.
Якщо Ви робите покупку за допомогою кредитної картки, приміром, 5 лютого, то повернути витрачену в цей день суму Вам необхідно протягом 55 днів (термін пільгового періоду залежить від банку і може становити від 50 до 200 днів), тобто до 30 березня, але якщо Ви розрахуєтеся кредитною карткою 27 лютого-3 березня, то все одно повернути суму на рахунок необхідно буде до 30 березня, тобто пільговий період обчислюється не з моменту вчинення розрахунку кредитною карткою за товари і послуги, а з певного числа кожного місяця. Якщо Ви оплатите з цієї ж карти за якийсь товар вже після 5 березня, наприклад, 7 або 19 березня, або вже 2 квітня, то витрачені в цей період суми потрібно буде повернути на кредитну карту до 30 квітня. Ну і так далі.

У деяких банках розрахунок пільгового періоду завжди починається від 1 числа кожного місяця, у будь-яких банках датою відліку пільгового періоду є день активації кредитної картки, тому даний момент необхідно обов’язково з’ясувати в банку при оформленні кредитної картки.
Отже, пільговий період – це 30 днів, протягом яких можна здійснювати покупки і плюс 25 днів для повернення утворилася в цей період часу заборгованості. Якщо пільговий період у Вас, приміром, не 55 днів, а 100, 30 днів – на здійснення покупок і 70 подальших для повернення грошей на рахунок.


Не забувайте, що в багатьох банках користуватися пільговим періодом можна лише при безготівковому розрахунку кредитною карткою, цей момент необхідно уточнити в своєму банку. У багатьох банках якщо знімати готівку з кредитної карти, то не діє не тільки період пільгового кредитування, але ще знімається певна сума за переведення в готівку. Ця сума може становити до 6% від суми знятих коштів, але не менше 300, а десь і 500 грнлів. Наприклад, зняли Ви в банкоматі 100 грнлів з кредитної картки, то за переведення в готівку одночасно списалось ще 500 грнлів. А якщо зняли 30.000 грнлів, то відразу 6%, тобто 1800 грнлів за зняття готівки з кредитної картки в теж час списали. Отже, якщо мінімальна сума за переведення в готівку 500 грнлів, а зняли гроші з кредитки 10 разів, у результаті загальна сума за переведення в готівку складе вже 5000. Плюс ще відсотки по кредитній карті високі. І лише в деяких банках пільговий період діє як при безготівковому розрахунку, так і при знятті готівки (але при знятті готівки комісія все ж знімається і часом вона буває дуже завищеною).
Тепер рахуйте самі, наскільки не вигідно кредитні кошти по карті переводити і наскільки вигідно можна розраховуватися готівкою в магазинах, якщо ще й дотримуватися правила пільгового періоду по кредитній карті.

 

 

Якщо стаття “Як правильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.