Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як правильно читати кредитні договори та договори на кредитні картки

Як правильно читати кредитні договори та договори на кредитні картки

Как правильно читать кредитные договора и договора на кредитные карты

Все криється в деталях, і ніде це більш очевидно, ніж при погляді на докучливий дрібний шрифт в кредитному договорі. Вміння знаходити цю приховану інформацію і розуміння що з нею робити, допомагає приймати мудрі фінансові рішення. Читайте далі, щоб знати про приховані платежі, умовах і правилах, які можуть підстерігати вас в кредитних договорах.

договора

Кредитні договори

кредитные договора

Кредитні угоди часто заповнені дрібним шрифтом, який на перший погляд включає непотрібні деталі, але це не завжди так. Нижче представлено п’ять ключових елементів, які обов’язково необхідно знайти в договорі.

Фінансові витрати

Це загальна вартість усіх витрат, пов’язаних з кредитом. На додаток до тіла кредиту, це включає суму відсотків, що будете об’єднуватися протягом усього терміну кредиту, а також пов’язані витрати необхідні для отримання та супроводження кредиту.

Річна відсоткова ставка

Річна процентна ставка-це процентна ставка, яку ви платите банку на щорічній основі. Це включає всі річні витрати, у тому числі відсотки за кредитом, комісії за організацію кредиту і т. д. Часто банки рекламують річну ставку 15% річних, яка з урахуванням всіх зборів може бути у 36% річних. Це основний параметр, який використовують при порівнянні кредитів від різних потенційних кредиторів.

Сума кредиту

Це фактична сума в гривнях, яку ви займаєте. Дуже часто позичальник отримує на руки меншу суму, ніж сума, запитувана кредитною заявкою, тому що передоплачені фінансові витрати віднімаються з неї. Наприклад, якщо ви хочете зайняти 50 000 гривень, і повинні заплатити комісію за видачу в 2000 гривень, сума фінансування насправді буде 48 000 гривень. Це означає, що банк наперед отримає плату в 2000 гривень, а не за рахунок кредиту.

Графік платежів

Графік платежів показує кількість платежів, суму, необхідну для кожного платежу і дату коли їх треба об’єднувати. Графік також може показати розмір основних платежів, відсотків і страхування, на які поширюється сума кожного платежу. Крім того, перші кілька платежів, які сплачує позичальник, будуть в першу чергу погашати відсотки, і тільки невелика їх частина тіло кредиту. Останні кілька платежів повністю йдуть на погашення основної заборгованості.

Загальна сума виплат

Це загальна сума, яка буде виплачена, після оплати всіх запланованих платежів. У багатьох випадках, загальна сума платежів може більше ніж удвічі перевищувати суму спочатку запозичену у банку.

Договору на кредитні картки

договора на кредитные карты

Як і у випадку кредитів, емітенти кредитних карток також зобов’язані розкривати деякі факти позичальникам. Більшість власників кредитних активно ними користуються і вже занадто пізно розуміють, скільки вони їм обходяться. Нижче перераховані основні особливості кредитних карт, на які слід звернути увагу в договорі.

Річна відсоткова ставка

Банки-емітенти кредитних карток також повинні повідомляти позичальників про річною ставкою, яка нараховується на заборгованість. Також існують тарифи з багаторівневими ставками, при яких справляються більш високі процентні ставки за залишками нижче певної суми, або після проходження певної кількості часу. Обидва ці пункти повинні бути ретельно проаналізовані. Також важливо дізнатися, чи є ставка фіксованою або плаваючою. Якщо вона плаваюча, необхідно дізнатися, як часто вона може змінюватися і на скільки.

Пільговий період

Це кількість часу, за який позичальник повинен сплатити рахунок у повному обсязі, щоб уникнути фінансових витрат. 55 днів є досить поширеним терміном, але деякі картки припускають менше часу. Погашення заборгованості в термін і в повному обсязі кожен місяць є кращим способом уникнути фінансових витрат.

Мінімальна сума погашення

Мова йде про мінімальну суму, яка повинна бути виплачені щомісяця, в разі якщо позичальник не в змозі повністю погасити борг. Як правило, ця сума становить 5-10% від заборгованості, але не менше 50 гривень.

Плата за користування карткою

Деякі банки стягують плату за використання карти, тому необхідно дізнатися розмір плати стягується вона щомісячної або щорічній основі.

Додаткові збори

Ця категорія включає в себе додаткові операційні витрати, комісії, плати, у разі перевищення межі витрат. А також штрафи за пропуск платежів та інші витрати також потрапляють в цю категорію.

Висновок

Позики і кредити є загальними компонентами сучасного життя. Вони є інструментами, які можуть бути використані, щоб допомогти позичальникам досягти цілей або, щоб допомогти їм потрапити у фінансову яму, з якої банкрутство може бути єдиним виходом. Розуміння того, як працюють ці засоби, допоможуть дізнатися, як використовувати їх належним чином.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!