Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Статті / Як працюють кредити готівкою?

Як працюють кредити готівкою?

Как работают кредиты наличными?

Без застави

Термін “кредит готівкою” може відноситися до двох різних типів кредитів. Фінансові установи, в основному надають такі кредити без забезпечення у вигляді застави. Їх також називають “експрес кредити”, тому що вони надаються на короткочасний термін, а від позичальника необхідні тільки паспорт і ІПН-код. Правочин укладається між двома сторонами, де одна сторона – громадянин України, а інша фінансова установа в якості кредитора. Так чи інакше, в борг надається суму грошей, яка повинна бути виплачена, плюс відсотки і комісійні збори, які були узгоджені в кредитному договорі. Навіть особисті позики між друзями і членами сім’ї повинні мати документальне підтвердження, в якому прописані умови кредиту, в іншому випадку буде важко довести операцію при необхідності.

Щомісячні платежі

Оригінал договору по кредитах готівкою встановлює графік погашення боргу, враховуючи відсоткові ставки і всі збори. Позичальник сплачує кредитору певну суму грошей на регулярній основі. Найбільш поширені схема погашення – постійні щомісячні платежі. Якщо платежі здійснюються за графіком, без додаткових платежів, позика буде погашено відповідно до початкового терміну.

Повне погашення кредиту

У разі невиконання позичальником зобов’язань за кредитом, настає складна ситуація для кредитора, оскільки відсутня застава за кредитом. Кредитор може зажадати через суд повне погашення кредиту, а також звернеться за допомогою до колекторським агентствам. Більшість банків не стягують додаткову плату за дострокове погашення боргу. Тому якщо кредит буде погашений раніше терміну, менше відсотків буде нараховано в кінцевому підсумку. Якщо позичальник згуртовує всі платежі, згідно з графіком, то кредит вважається повністю виплаченим при досягненні нульового балансу і буде містити ніяких додаткових зборів або пенею.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN