Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Як повернути товар, придбаний у кредит

Як повернути товар, придбаний у кредит

Товарний кредит – один з найпоширеніших способів придбання товару без наявності на купівлю власних коштів. У наші дні в кредит можна придбати практично будь-яку річ. Важко вже знайти магазин, де не було б запропоновано оформити товари в кредит, а тому і купівельна активність знаходиться на високому рівні.
Однак, не варто поспішати підписувати договір споживчого кредитування, не вивчивши уважно його умови. У кредитному договорі має бути чітко описаний порядок розрахунку між банком, продавцем і покупцем (позичальником). Ставтеся серйозно до підписання кредитного документа при оформленні товару в кредит в магазині. Зверніть увагу на всі нюанси. Купуючи товар у кредит, пам’ятайте, що Ви купуєте річ, якої властиво мати приховані дефекти, які можуть виявитися лише через деякий час, будь-яка річ може зламатися дуже скоро. Як будуть вирішуватися питання обміну, повернення і гарантійного обслуговування, якщо товар придбаний в кредит?

Важливо також пам’ятати, що річ, придбана в кредит стане власністю покупця (позичальника) лише після повного погашення кредиту, оформленого на покупку. У деяких випадках, при укладенні кредитного договору на товар обов’язковою умовою може бути оформлення придбаної речі в заставу перед кредитною організацією. У такому випадку покупець (позичальник) не зможе цю річ повернути назад в магазин, продати або подарувати, без згоди на те банку – кредитора.
Якщо виявиться несправність товару, придбаного в кредит, то повернути його в магазин або навіть обміняти буде набагато складніше, ніж якщо б він був куплений за готівкові кошти. Гарантійного ремонту такий товар підлягає, а от оформити повернення буде досить складно, але можна. Якщо недоліки виявлено у відношенні технічно складного товару, то споживач може розірвати договір купівлі-продажу і зажадати повернення сплачених коштів або заміни товару на аналогічний.

Як повернути товар, придбаний у кредит. При розірванні договору купівлі продажу на товар, придбаний у кредит, варто пам’ятати, що тут бере участь ще й кредитна організація, тому зверніть особливу увагу на складання акту повернення. Копія акта обов’язково повинна залишитися у покупця. В акті повинна бути зазначена точна дата повернення сплачених коштів (якщо початковий внесок був сплачений готівкою через касу магазину). У день отримання акта необхідно звернутися в банк, щоб зупинити нарахування процентів за кредитом з того ж дня.

Треба написати в банк заяву про розірвання кредитного договору, з додатком копії акта про повернення товару. Крім того, необхідно взяти в банку виписку про стан заборгованості на поточну дату. Пам’ятайте, що повернення товару не звільняє позичальника від зобов’язань по виплаті відсотків банків за фактичне користування кредитними коштами. Тобто відсотки, нараховані до моменту розірвання кредитного договору платити в будь-якому випадку доведеться. Якщо вже було внесено кілька платежів по кредиту, то банк повинен повернути цю суму клієнту, за вирахуванням відсотків. Повернення товару та розірвання кредитного договору-це абсолютно незалежні операції з абсолютно різними організаціями.

Як повернути товар, придбаний у кредит. Якщо на момент виявлення недоліків товару кредит позичальником вже виплачено в повному обсязі, то процедура повернення товару буде набагато простіше. Для цього потрібно буде взяти в банку виписку про закриття кредитного договору і звернутися в магазин із заявою про повернення товару (розірвання договору купівлі-продажу). Гроші за товар будуть повернені покупцю протягом 15 робочих днів готівковим або безготівковим перерахуванням. При розірванні договору купівлі-продажу продавець не має права зменшити вартість товару або стягувати комісію за повернення коштів.
Якщо ж не вдалося вирішити з магазином або банком питання щодо повернення несправного товару, купленого в кредит, клієнт може повернути гроші судовому порядку.

 

Якщо стаття “Як повернути товар, придбаний у кредит” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.