Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Кредит / Як повернути переплату по кредиту

Як повернути переплату по кредиту

Найчастіше люди беруть великі суми в кредит, а значить, що даний кредит оформляється на тривалий термін. Часто виникає ситуація, коли позичальник збивається з рахунку і сплачує заборгованість, відхиляючись від графіка платежів, не завжди ж ми носимо його з собою, найчастіше покладаємося на свою пам’ять. Подібна ситуація призводить до виникнення переплат по кредиту. Суму коштів, переплачену за кредитом можна повернути. Для того, щоб повернути собі кошти, переплачені за кредитом, слід пройти кілька процедур, наприклад, скласти заяву і в банк і судову інстанцію, зібрати всі квитанції про оплату боргу. У даній статті ми детально розглянемо, які кроки важливо зробити для того, щоб повернути переплату по кредиту.

В першу чергу Вам важливо зібрати всі квитанції, що підтверджують Ваші платежі. Після цього зробіть усі необхідні розрахунки, обчисливши вироблені Вами переплати. Дуже часто люди не звертаються в банк, за поверненням переплаченої суми, якщо вона не велика, близько 500 грнлів, а адже банк нарахував би Вам відсотки і штрафи, навіть при нестачі грнля. Самі подумайте, чи хочете Ви звертатися в банк для повернення переплати. Якщо кредит ще не виплачений, то переплачену суму можна залишити на момент останнього платежу і внести суму менше необхідної.
Якщо Вам залишилося внести останній платіж, то Ви можете зателефонувати співробітникові банку і попросити його зробити необхідний перерахунок. Після того, як співробітник кредитної організації озвучить Вам суму, необхідну для погашення Ви можете сміливо вносити її і не боятися, що частина Ваших коштів залишиться переплаченої.

Якщо Ви вже повністю погасили кредит і хочете повернути переплачені кошти, то саме час підготувати необхідні документи. В першу чергу це заява про повернення коштів, паспорт та квитанції про оплату. Квитанції потрібні для того, щоб підтвердити всі свої щомісячні виплати. Крім того, Ви можете взяти з собою кредитний договір, який може стати в нагоді при спілкуванні з співробітниками банку. Варто відзначити, що важливо заздалегідь приготувати реквізити розрахункового рахунку, на який буде здійснено повернення коштів.
У ситуації, коли кредитна організація відмовляє Вам у повернення фінансових коштів, доведеться подати заяву в суд. Документи для суду слід зібрати ті ж, що ми розглянули для збору при поході в банк, але крім тих документів важливо підготувати позовну заяву зі своїми вимогами.
Найчастіше в таких ситуаціях банки намагаються вирішити все мирним шляхом і повертає переплачені кошти без суду.

 

 

Якщо стаття “Як повернути переплату по кредиту” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн