Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як поділяються кредити при розлученні?

Як поділяються кредити при розлученні?


			
	  	Как делятся кредиты при разводе?

Коли кредит оформляється на одного з подружжя у період шлюбу, думка про те, що буде, якщо… зазвичай навіть не виникає. Так і в той момент, коли у відносинах з’являється тріщина, думка про поділ кредитного боргу приходить не відразу. І все ж, не варто відкладати в довгий ящик питання про те, як ділиться кредитний борг при розлученні. Якщо подружжю вдалося самостійно домовитися про розподіл кредитів, то можна звернутися безпосередньо в банк з проханням про переоформлення договору на розподіл між колишнім подружжям залишку боргу і надання окремого графіка платежів для кожного позичальника.

Якщо мирним шляхом вирішити проблему і поділити платежі по раніше оформлених кредитів не представляється можливим, необхідно звернутися до судового порядку розділу не тільки спільно нажитого майна, а й спільно придбаних зобов’язань. Кредити, оформлені в період шлюбу, при розлученні, як правило, діляться навпіл, якщо інше не передбачено шлюбним контрактом або судовим рішенням. Суд може зобов’язати другого з подружжя, який не є позичальником, оплачувати половину або іншу частину щомісячного платежу або сплатити одноразово свою частину заборгованості, що залишилася шляхом гасіння кредиту частково достроково.
Як ділиться цільовий кредит при розлученні. Якщо кредит був оформлений на певну ціль і на кредитні кошти була куплена дорога річ, автомобіль або квартира, або інша нерухомість, а другий чоловік платити за рахунками категорично відмовляється, варіантом може стати реалізація заставного майна для погашення решти кредитного боргу достроково, або кредит буде виплачувати той з подружжя, в користуванні якого залишиться придбане майно.

Як ділиться кредит при розлученні, якщо кредит було отримано готівкою. У цьому випадку при поділі кредиту можуть виникнути певні труднощі. Подружжю потрібно буде довести документально, на які потреби були витрачені кредитні кошти. Якщо позикові гроші були витрачені на особисті цілі тільки одного чоловіка, то і платити кредит має бути тільки він, ділити такий кредит суд не стане.
Як ділиться кредит при розлученні, якщо один з подружжя при оформленні кредиту не повідомив про це другого? Навіть у цьому випадку платити доведеться навпіл! Хоча, якщо постаратися, можна довести, що чоловік-позичальник ніколи не повідомляв, звідки у нього з’являються гроші або що ці гроші не були внесені до сімейного бюджету.
Приймаючи рішення про розподіл кредитів, отриманих в період шлюбу, між колишнім подружжям, суд бере до уваги багато чинників, такі як: з ким житимуть діти після розлучення батьків, хто буде оплачувати утримання дітей, розмір майбутніх аліментів, кому залишиться після розлучення майно, придбане на кредитні гроші. Також суд з’ясує, в чиїх інтересах кредит був оформлений і на що витрачено.

Не варто боятися залишитися з дітьми на руках, без засобів до існування, та ще й з боргами колишнього чоловіка. Суд з розуміння підходить до таких ситуацій, а тому, якщо виникла ситуація, яка вимагає судового втручання, то обов’язково скористайтеся своїми правами.

 

Якщо стаття “Як діляться кредити при розлученні?” Вам допомогла, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!