Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Як почати свою справу

Як почати свою справу

Нова справа передбачає поняття певного роду діяльності, яке показує унікальну особливість або здатність людини. Свою справа рухається не стільки з корисливих мотивів, а швидше з внутрішніх переконань людини до нього (подобається і хочеться це робити).
1. Багатство і власне справа не одне і теж
З чого починається бізнес? Ніколи не здогадаєтеся — звичайно ж з бажання! Але, як всі знають, є підводні камені. Якщо ви думаєте про те, як підвищити свій добробут, то це не значить, що вам потрібен власний бізнес.
Подивіться на це з іншого боку, працюючи за наймом можна отримувати досить хороші гроші. У наш час, молоді хлопці, мають зарплату в розмірі 150-200 тисяч грнлів. Та ще до того ж відрядження, дорогі готелі, службові машини. Потрібен їм власний бізнес, з його проблемами, головними болями і високими ризиками? Мені здається, що ні. Якщо у вас така ж думка, спробуйте зробити кар’єру у великій компанії або корпорації.
2. Свою справу — великий ризик і часто не завжди успіх
Є жорстока статистика, яка говорить про те, що 2/3 фірм закриваються в перший рік існування, з тих, хто все-таки вижив — за наступний рік закривається знову ж в такій кількості. Іншими словами, шанси залишитися через 2 року дорівнюють 10 %.
Ось вам ще трохи статистики: перед тим, як знайти прибуткова справа, перепробывать доведеться близько 5-7 разів. Ви повинні бути готові до однієї поразки. Гірше те, чим прибутковіше проект, тим більше з’являється ризику.
3. Успішне справа це — завжди інновації
Головним у будь-якому проекті є ідея. Будь успішне справа — завжди ідея, що відрізняється від інших. Звичайно, можна відкрити ларьок і торгувати, як всі інші, семко і пивом, але таким чином до успіху в бізнесі не прийдеш. В бізнесі не можна йти в кінці. Якщо ви побачили інновацію, яка може дати прибуток — чіпляйтеся і починайте діяти.
Невеликий рада: інновація саме у вашому місті — це іноді те, що в іншому — вже давно прибуткова справа. Почніть вивчати бізнес в інших країнах і містах, особливо приділяйте увагу тому, чого у вас в місті немає. Це набагато простіше, адже ідея вже виправдала право на своє існування. Немає цікавої ідеї — не лізьте.
4. Для старту бізнесу потрібно мінімально грошей і максимум вкладених зусиль
Існує думка, що для власної справи завжди необхідний хороший капітал. В основному це не так. Звичайно, якщо ви хочете відкрити нічний клуб — то так, грошей потрібно багато. Але в більшості своїй успішні бізнеси стартували буквально з нуля. Приклади: Microsoft, Apple, Coca-Cola, Google і багато інших.
Правильний бізнес досить скоро почне окупати себе. Ваше завдання полягає в тому, щоб протриматися певний період часу(2-6) місяців. В основному, через цей проміжок вам буде відомо, чи є перспектива зростання, і потрібно продовжувати цю справу, або навпаки його закрити.
5. Гроші на свою справу обов’язково знайдуться
Якщо у вас існує така проблема, то знайте, гроші завжди можна знайти. Проста схема пошуку — сім’я, друзі, родичі або дурні. Причому останніх в країнах пострадянського простору безліч, не вірите — запитайте про це у творців фінансових пірамід та інших шахраїв. Якщо друзі не хочуть одолжать гроші — запропонуйте їм частку у вашій справі.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.