Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як підприємець пройшов шлях від повного банкрута до бізнес-авторитету за один рік

Як підприємець пройшов шлях від повного банкрута до бізнес-авторитету за один рік

Життя справжніх підприємців часто рясніє сюжетними поворотами яскравіше, ніж у пригодницькому романі. Нещастя Джейсона Гейнера почалися з того, що його обікрав партнер по бізнесу, його рахунку компанії — заморозили, а сам Джейсон від стресу потрапив у лікарню. Але закінчилося все як у казці: підприємець за рік зумів запустити бізнес-зустрічі, які стали першокласними івентами для бізнес-середовища Канади і США. Він особисто знайомий з Сетом Годином і Гаєм Кавасакі, а відомий автор бізнес-книг Джеймс Алтучер говорить про те, що запрошення на Mastermind — єдині, які він приймає. Історію про те, як пережити банкрутство і відчай, перестати турбуватися і знайти нове покликання, Джейсон розповів Entrepreneur, ми ж пропонуємо вам її скорочений переклад.
Джейсон Гейнер відчував, що його підставили. Виписки по кредитці показували якусь нереальну картину. Він дивився на список транзакцій — сум, виставлених його компанії з продажу онлайн-квитків Tickets Canada, і не міг пригадати ні одного з цих платежів.
На те була причина: він ніколи їх і не проводив. Його бізнес-партнер утік із країни, прихопивши $120 000 підпільної продажу квитків і залишивши Гейнера платити за рахунками. До нещастя для підприємця, це було тільки початком його проблем.
Після крадіжки компанія, яка займалася для Tickets Canada процесингом платежів, раптово змінила політику, та так, що 100% доходу компанії на резервному рахунку виявилися підприємцю просто недоступні. Буквально за ніч компанії перекрили всі потоки готівки. Процесор пояснив, що поки вони не проведуть ретельну перевірку його рахунку (спровоковану помилкою, яку сама платіжна компанія і зробила), всі гроші Tickets Canada заморожені.
Всього за місяць Гейнер пройшов шлях від власника бізнесу з річними продажами в $5 млн до бізнесу-небіжчика і боргу в $250 000, за який Джейсон відповідав особисто. Адже він використовував власну кредитку, щоб проводити більшість транзакцій по компанії.
При всьому цьому, він ростив маленьку доньку, яка народилася за пару місяців до неприємностей, і готувався до весілля. «Все так змінювалося, у мене було відчуття. що я втрачаю контроль», — згадує він.
Якщо перемотати час на три роки вперед, зараз Гейнеру 30 років, він майже не має грошей, і йому належать права на мега-популярний івент MastermindTalks — закриту зустріч для підприємців, куди можна потрапити лише за запрошеннями. Суть MastermindTalks в тому, щоб допомогти підприємцям познайомитися з бізнес-іконами, експертами та інвесторами. Але пройти шлях від повного банкрута до авторитету у своїй галузі було дуже непросто.
Переродження Гейнера в «TED Talks з однієї людини» почалося з серйозних душевних пошуків. Після того, як він в 17 років вилетів з коледжу, Джейсон працював автомеханіком. І одного разу з ним сталося щось подібне до осяяння. «Якось під час обіду я підрахував, скільки днів в життя середнього американця. Адже тобі здається, що ти живеш вічно, але коли я відчув, як кожен день життя буквально відраховується на годинник, я зрозумів, що потрібно щось змінювати», — говорить він.
Він кинув роботу в той же день і запустив власний бізнес: бюро послуг. Одним з варіантів послуг стала доставка концертних квитків (причому доставляли їх у смокінгу, не інакше), і продажу квитків швидко поповзли вгору, ставши найбільш прибутковою частиною бізнесу. Вітамінний провів півот, і його компанія стала онлайн-сервісом з продажу квитків під назвою Tickets Canada, який швидко зріс до $5 млн річного обороту.
Джейсон майже дійшов до вершини, його бізнес ріс, гроші на банківському рахунку — теж. Але насправді, все було не дуже гладко. «Мені не подобалося моє діло. Я не відчував пристрасного захоплення цією галуззю. Я отримував в 22 рази більше, ніж середній американець, але я не був в 22 рази щасливішими», — згадує Джейсон.
Він вирішив продати компанію. Але не встиг: сталася катастрофа з нечесним на руку бізнес-партнером і замороженим рахунком. Джейсон як підприємець завжди був трохи в нервовому напруженні, але це було занадто: Гейнера відвезли в лікарню з відмовою нирок на грунті стресу. Він набрав 30 кг ваги, відчував себе повністю розбитим — ні краплі енергії, щоб хоч щось зробити. «Мій розум був як «феррарі», але без бензину в баку», — згадує він.
В жовтні 2012 року, коли, здавалося, життєві негаразди Джейсона досягли піку, друг запросив його на закриту зустріч з легендарним маркетологом і автором багатьох книг Сетом Годином. Темою зустрічі стала «економіка зв’язків» або ж теорія про те, що допомагати зустрітися людям, мислячим подібним чином — велике починання і велика цінність. «Проста ідея. Але вона ґрунтовно змінила мій настрій, і моє ставлення до побудови відносин між людьми», — говорить Гейнер.
В цю ідею він вклав все. З моменту, як Джейсон повернувся додому із зустрічі, він заснував Mastermind Dinners в Торонто — зараз дуже відомі бізнес-зустрічі в Канаді. Тут збираються підприємці, ретельно вибрані самим Гейнери з обширної мережі його знайомих. Його талант знайомити між собою правильних людей і фанатична відданість новій справі зробили з Mastermind Dinners захід першого класу, обов’язкове до відвідування. Автор багатьох бестселерів і учасник Mastermind Dinners Джеймс Алтучер каже, що «це єдині запрошення, які я приймаю, оскільки кожна така зустріч змінює моє життя».
Вітамінний особисто присутній на кожній зустрічі, перед цим витрачаючи годинник і годинник на підготовку, скрупульозне планування списку гостей, розміру групи, вибір ресторану і навіть тем для розмови. Коли Dinners тільки запускалися, це було недешеве задоволення. Гейнер, перебуваючи у фінансовій ямі, все ж платив від $600 до $800 за кожен бізнес-обід зі своєї кишені. У цьому, на перший погляд, не було сенсу, але підприємець твердо вірив у силу нетворк і спілкування. «Я іноді навіть не сідаю за стіл на цих обідах. Просто ходжу серед людей, переконуюся в тому, що всі спілкуються, добре проводять час. У цьому — моє покликання», — говорить Джейсон.
Два місяці потому, вже в 2013 році підприємець ризикнув ще більше і з головою занурився в «економіку зв’язків». Все почалося з того, що автор і підприємець Тім Ферріс опинився в скруті. Barnes and Noble видалила його нову книгу, The 4-Hour Chef, з усієї своєї тисячі магазинів, оскільки Тім продавав свою книгу через Amazon. Йому потрібно було швидко продати книги, але звичайно традиційної дистриб’юторської мережі, щоб зробити це швидко, у нього під рукою не виявилося. Так що Ферріс запропонував два своїх безкоштовних виступу в будь-якому місті США або Канади в обмін на оптову купівлю його 4000 книг. Гейнер заявив, що купує все. Проблема була тільки в тому, що вартість купівлі становила $84 000, а грошей у Джейсона не було.
Він знайшов гроші виключно завдяки нетворку і своїм зв’язкам. З грошима в кишені він скупив всі книги і отримав обидва виступи. Вітамінний все ще був банкрутом, але зараз у нього був туз у рукаві: захід, на якому буде Ферріс, один з найавторитетніших спікерів у світі.
Вітамінний діяв швидко. Він використовував презентації Ферріса, щоб запустити івент MastermindTalks вже через пару місяців після покупки книжок. З ім’ям Ферріса він міг просто провести велику конференцію і підняти достатньо грошей, щоб сплатити борги. Замість цього він вирішив розвивати ідею справжнього спілкування.
Він особисто вибрав 100 учасників з 4200 заявок на перший захід і поговорив по телефону з кожним, хто купив квиток. Ті, хто, на думку Джейсона, не вписувалися у формат, швидко отримували відшкодування вартості квитка. Тільки в перший рік він витратив на відшкодування близько $43 000. Черговий раз Гейнер поставив не на гроші, а на відносини.
І такий рівень контролю якості виправдав себе. Потенційні учасники буквально благають Гейнера взяти $6000 за квиток, а спікери, які зазвичай беруть п’ятизначні суми за виступи, тут спілкуються безкоштовно. Просто тому, що якість спікерів і публіки — рафіновано як ніде більше.
Перший MastermindTalks ледве окупився, але це вважається успіхом у жорсткому бізнесі організації заходів. Другий MastermindTalks, проведений у травні 2014 року, навіть приніс достатньо грошей, щоб проект залишився на плаву. Останнє з заходів, проведене 1 травня у цьому році, квитки розкуповувалися з космічною швидкістю, а партнером івенту стала Tesla. А фокус Гейнера на якості учасників продовжує вражати: в цьому році він запропонував $1000 готівкою кожному, хто відмовиться від участі. Цією можливістю скористався лише один чоловік. Вітамінний все ще платить за боргами, але відчуває себе набагато краще.
«Безліч людей не інвестують у відносини, оскільки не можуть вирахувати ROI, тому багато хто не приймають цю тему всерйоз», — говорить він. Кому як не йому знати: він буквально втратив все, але зумів вибудувати бізнес-івент світового класу на тому єдиному, що у нього залишалося: зв’язки з людьми.
«Коли падаєш на саме дно, у тебе залишаються тільки дві речі: цілісність свого внутрішнього світу і твої знайомства. Завжди інвестуйте в спілкування», — каже підприємець.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!