👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як отримати великий кредит? Підвищуємо шанси на схвалення!

Як отримати великий кредит? Підвищуємо шанси на схвалення!

Как получить крупный кредит? Повышаем шансы на одобрение!

Як отримати великий кредит? Підвищуємо шанси на схвалення!

Стандартні банківські програми передбачають різні ліміти видачі кредитів. Є й такі, за якими можна отримати більше мільйона грнлів. Це вже буде великий кредит, для отримання якого позичальникові доведеться докласти зусилля. Велика сума передбачає підвищені вимоги до позичальника, тому і умови видачі такого кредиту будуть більш складні.

Що потрібно для отримання великого кредиту?

Довідка про отримуваний дохід буде потрібно в будь-якому випадку, без неї навіть невеликий кредит отримати складно, що вже говорити про великих. Зрозуміло, що дохід позичальника повинен відповідати сумі кредиту. Якщо він отримує 20000 грнлів на місяць, а бажає отримати 1000000 грнлів, то його шанси укласти договір вельми примарні.

Крім довідки при бажанні оформити великий кредит у більшості випадків доводиться шукати поручителів. Це можна бути одна або кілька осіб. Чим більше тих, хто забезпечує запросить позичальник, тим вище його шанси отримати схвалення на велику суму.

До поручителя пред’являються вимоги, аналогічні вимогам до позичальника. Він також повинен працювати, мати стабільний дохід принести довідки з роботи. Поручителя знайти не так просто, тому що він по факту не отримує гроші, але несе відповідальність за виплату боргу разом з позичальником.

Отримуємо найбільший кредит

Найбільша сума схвалення можливо при залишенні застави у вигляді власної нерухомості позичальника. Саме кредит під заставу майна може виявитися найбільшим за своїм ліміту.

Максимальна сума кредиту безпосередньо залежить від ринкової вартості застави, для її визначення обов’язково призначається процедура оцінки. Всього можна отримати до 70-80% від кінцевої ціни застави.

Багато хто помилково припускають, що наявність застави нерухомості звільняє позичальника від зобов’язання приносити довідки про доходи. Але це не так, довідки банк вимагатиме будь-якому випадку, також він може наполягти і на запрошення поручителя. Зате плюсом для позичальника буде велика сума кредиту та низький відсоток. Ставки по кредитах під заставу нерухомості прирівняні до ставок по іпотечних продуктів.

Співвідношення доходу і суми кредиту

Бажаючи отримати великий кредит, завжди треба орієнтуватися на свій дохід, який ви можете довести документально. Оцінюючи кредитоспроможність заявника, банк звертає увагу саме на розмір доходу і співвідношення до нього витрат. Якщо у вас є додаткові джерела отримання доходу, їх також варто довести документально, щоб підвищити максимально можливу суму кредиту.

Вибирайте термін видачі кредиту так, щоб у підсумку не довелося віддавати більше ніж 30-40% від суми одержуваного доходу. Якщо у вас є утриманці або додаткові витрати, наприклад, на оренду житла, банк також буде враховувати це при розгляді заявки. Чим нижче процентне співвідношення доходу і суми щомісячного платежу, тим вище шанси на позитивну відповідь від банку.

Краще оформити кредит на більш тривалий термін, щоб щомісячний платіж був не надто обтяжливим. Великий кредит звичайно оформляється на великий термін, за який фінансове становище може змінитися. При виникненні неприємностей пережити виплату невеликого платежу буде легше, це буде свого роду подушка безпеки. При цьому завжди є можливість частково погашати кредит достроково.

Великий кредит надають багато банків країни, при цьому умови видачі позики у багатьох з них схожі. Якщо ви отримуєте заробітну плату на картку певного банку, то спочатку слід звернутися за кредитними засобами саме туди. Там вам можуть запропонувати низькі ставки.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >