Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Як отримати великий кредит готівкою?

Як отримати великий кредит готівкою?

Как получить большой кредит наличными?

Кредити готівкою є найбільш складним видом позикою видаються банками, оскільки вони не забезпечені заставою, таких як квартира або автомобіль, і при цьому немає ніякої гарантії, що позичальник впоратися з виконанням договору позики, тобто своєчасно погасить кредит. Великі кредити готівкою вважаються кредити, сума яких становить більше 200 000 гривень і щоб отримати схвалення в більшості банків процедура оформлення може зайняти кілька днів, а іноді і тижнів.

Рекомендації, щоб збільшити шанси на отримання великого кредиту готівкою

  • 1. Перевірте виписку по кредитній карті до подачі заявки на кредит. Банки не будуть надавати споживчі кредити фізичним особам, яких вони вважають не платоспроможними. Як правило, схвалюють кредити надійним клієнтам, які мають багаторічну історію оплати кредитних карт без прострочених платежів. Крім того, потенційні позичальники не повинні мати негативні елементи у своїх кредитах, або списання рахунків у зв’язку з несплатою. Якщо кредитний звіт відповідає цим мінімальним вимогам, можете сміливо подавати заяву.
  • 2. Запишіть активи, які можуть бути закріплені в якості застави для отримання кредиту. Прийнятним джерелом заставного забезпечення є власний капітал, автомобіль і грошові кошти, які розміщені на депозитних і поточних рахунках у банку. Оцінна вартість активів, має відповідати або перевищувати суму, яку хочете зайняти.
  • 3.Використовуйте в банку давню історію ведення бізнесу, щоб вам надали великий кредит готівкою з найменшою кількістю клопоту. Краще вибрати банк, в якому є запис про позитивні угоди протягом тривалого періоду, а також банк, який простежує рух витрачаються готівки на регулярній основі.
  • 4. Принесіть виписки з банківських рахунків, податкові декларації та довідку по зарплаті при подачі заявки на споживчий кредит. Всі ці документи треба надати кредитному інспектору для визначення суми, яку можете взяти готівкою.
  • 5. Заповніть заявку на кредит, і надайте перелік активів банку, які можуть бути використані в якості застави в разі невиконання зобов’язань.
  • 6. Зачекайте, поки заявка на отримання кредиту буде схвалена банком. Затвердження кредиту може зайняти від кількох годин до кількох днів. Будьте терплячими, якщо виникли питання, зв’яжіться по телефону з кредитним фахівцем. Після затвердження, треба уважно ознайомитися і остаточно підписати кредитний договір, та отримати довгоочікувані гроші через касу банку.
Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.