Цілодобово 24/7! Вся Україна 100%
Надішліть кредит онлайн мульти-заявку прямо зараз за 30сек. безкоштовно!
Яка сумма Вам потрібна?:Home / Бізнес / Як отримати премію на роботі: корисні поради.

Як отримати премію на роботі: корисні поради.

Щодня мільярди людей виходять на роботу незалежно від того, чи люблять вони свою діяльність чи ні. У той же час фінансові заохочення у вигляді премій для працівників завжди приносять їм задоволення і підвищують мотивацію.
Не дивно, що більшість людей просто мріють отримати премію на роботі. Для таких працівників є декілька хитрощів, які допоможуть їм швидше досягти бажаного результату.
Щоб отримати премію, треба реально оцінювати свою працю, очікування, а також можливості компанії. Якщо ви попросите високу премію, шеф може це не схвалити і на цьому все закінчиться. Якщо ж ви попросите дуже маленьку суму, то, швидше за все, що вам її виплатять, але з цього моменту ви можете розраховувати на виплату мінімальних премій.
Спробуйте спочатку з’ясувати, які премії виплачувало керівництво вашим колегам. Потім візьміть аркуш паперу і напишіть на ньому цілі, які ставив перед вами керівник та цілі, яких вам вдалося досягти в процесі вашої роботи за рік. Таким чином можна визначити, на який розмір бонусу вам можна претендувати.
Для того, щоб отримати премію на роботі, потрібно підрахувати скільки грошей своєю роботою ви принесли компанії, скільки привели нових клієнтів, яка кількість нових договорів уклали та інше. Всю цю інформацію потрібно записати.
Потрібно буде приготувати і план «Б» на випадок відмови начальства виплатити вам премію. Подумайте над тим, що ви зможете запропонувати в разі, якщо, наприклад, начальник не зможе одноразово виплатити всі винагороду. Може в такій ситуації краще запропонувати начальству розділити премію на рівні частини і зробити щомісячну надбавку до зарплати протягом декількох місяців.
Для розмови про премії потрібно призначити зустріч босові. Так у нього буде менше шансів «відкрутитися» від ділової бесіди, аргументуючи це важливими справами. При особистій зустрічі у вас буде більше шансів отримати премію.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн