Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Про ломбарди і ломбардну діяльність

Про ломбарди і ломбардну діяльність

Як отримати позику в ломбарді

Кожному середньостатистичній людині іноді дуже потрібні гроші, причому в розмірах, що суттєво перевищують його місячний дохід. Звичайно, кошти можуть бути необхідними для досягнення різних цілей, але головне не це, а те, що зайняти їх у друзів або родичів не вийде.

Для купівлі квартири чи машини, при необхідності зробити операцію або оплатити навчання, при бажанні з’їздити у відпустку або на тренінг — у всіх цих випадках, якщо вам не вистачає грошей, можна взяти позику.

Для її отримання необхідно надати зазначений банком пакет документів. В загальному випадку потрібно зібрати паспорт, довідку про останніх доходів (період вам повідомлять), копію трудової книжки. Якщо необхідні якісь додаткові папери, вам про це скажуть.

Можна взяти довірчу позику, сума по ній буде максимально великий, але її дадуть тільки в тому випадку, якщо ви є клієнтом банку або якщо ви вже брали кредит і погасили свої боргові зобов’язання достроково. Але врахуйте, що при оформленні довірчої позики процентні ставки є порівняно високими, тому краще відразу продумати, чи комфортно вам буде її повертати.

Якщо ж говорити про споживчу позику, то вона, як і у випадку з кредитом на невідкладні потреби, зручна швидкістю свого оформлення. При цьому вона може бути розрахована і на досить довгі строки (до 5 років). Цей варіант відрізняється високими процентними ставками, тому його краще виплачувати як можна швидше.

Вигідним варіантом є позика під поручительство. Але сьогодні проблематично знайти гаранта, адже якщо ви прострочив виплати, ця людина буде відповідати за ваш борг своїми грошима і майном точно так само, як і ви.

Можна взяти позику із заставою у вигляді нерухомості — такий варіант пропонують багато банків. Так, процентні ставки в цьому випадку порівняно низькі, але це дуже ризиковані спосіб кредитування. Зрозуміло чому: варто тільки прострочити виплати, і ви вже можете перестати бути власником свого житла. Так що ставитеся до укладення договору про таку позику з підвищеною увагою.

При наявності машини можна без особливої праці взяти позику під заставу авто — для цього потрібно лише звернутися в автоломбард. У цьому випадку оформити всі документи і отримати потрібну суму можна в порівняно короткі терміни. І це при низьких процентних ставках і залишається можливості користуватися своєю машиною протягом всього часу виплати кредиту. Правда, якщо ви будете їздити на своєму авто, вам, швидше за все, займуть на 20-50% менше, ніж у тому випадку, якщо ви поставите його на стоянку ломбарду.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.