Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як отримати попереднє схвалення за кредитом?

Як отримати попереднє схвалення за кредитом?

Как получить предварительное одобрение по кредиту?

Попереднє схвалення кредиту є процесом, який попередньо схвалює видачу кредиту позичальнику. Для підтвердження цього клієнта повідомлять у телефонному режимі або за допомогою листа з кредитної організації. Це дає клієнту більш чітке уявлення про те, скільки грошей можна отримати і на яких умовах. Далі позичальник може продовжити вести переговори, щоб отримати кращу процентну ставку або розумний план погашення боргу.

оформление заявки на кредит

Процес попереднього схвалення досить простий. По-перше, позичальник заповнює онлайн заявку на сайті, де вказує свої особисті дані та відповідає на кілька запитань. Після чого заявка потрапляє відразу в кілька банків. В окремих випадках банк може вимагати документальне підтвердження вашої інформації. Наприклад, надати документи, що підтверджують доходи позичальника, щоб визначити співвідношення доходів і витрат.

кредитные специалисты разных банков

Після оцінки всієї цієї інформації, кредитні фахівці різних банків зв’яжуться з позичальником, і повідомлять йому, скільки грошей банк може надати і на яких умовах. Далі позичальник може вибрати найбільш прийняті для нього умови, відвідати банк, де підписати кредитний договір і отримати свої гроші.

Додатково клієнти можуть скористатися онлайн калькуляторами і сервісами. Ці калькулятори дозволяють визначити, скільки позичальник може дозволити собі взяти в кредит, а також, які будуть щомісячні платежі в конкретній сумі кредиту. Хоча інформація на цих калькуляторах не так точною, як інформація, надана банком, це надасть позичальнику приблизні цифри.

Хоча попереднє рішення по кредиту не є гарантією отримання кредиту, ви зможете заощадити час на відвідини банків. Сам процес затвердження кредиту може зайняти від декількох годин до декількох днів, все залежить від кредитної історії позичальника.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!