Як отримати попереднє схвалення за кредитом?

Как получить предварительное одобрение по кредиту?

Попереднє схвалення кредиту є процесом, який попередньо схвалює видачу кредиту позичальнику. Для підтвердження цього клієнта повідомлять у телефонному режимі або за допомогою листа з кредитної організації. Це дає клієнту більш чітке уявлення про те, скільки грошей можна отримати і на яких умовах. Далі позичальник може продовжити вести переговори, щоб отримати кращу процентну ставку або розумний план погашення боргу.

оформление заявки на кредит

Процес попереднього схвалення досить простий. По-перше, позичальник заповнює онлайн заявку на сайті, де вказує свої особисті дані та відповідає на кілька запитань. Після чого заявка потрапляє відразу в кілька банків. В окремих випадках банк може вимагати документальне підтвердження вашої інформації. Наприклад, надати документи, що підтверджують доходи позичальника, щоб визначити співвідношення доходів і витрат.

кредитные специалисты разных банков

Після оцінки всієї цієї інформації, кредитні фахівці різних банків зв’яжуться з позичальником, і повідомлять йому, скільки грошей банк може надати і на яких умовах. Далі позичальник може вибрати найбільш прийняті для нього умови, відвідати банк, де підписати кредитний договір і отримати свої гроші.

Додатково клієнти можуть скористатися онлайн калькуляторами і сервісами. Ці калькулятори дозволяють визначити, скільки позичальник може дозволити собі взяти в кредит, а також, які будуть щомісячні платежі в конкретній сумі кредиту. Хоча інформація на цих калькуляторах не так точною, як інформація, надана банком, це надасть позичальнику приблизні цифри.

Хоча попереднє рішення по кредиту не є гарантією отримання кредиту, ви зможете заощадити час на відвідини банків. Сам процес затвердження кредиту може зайняти від декількох годин до декількох днів, все залежить від кредитної історії позичальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.