Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7!
Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:Home / Статті / Як отримати попереднє схвалення за кредитом?

Як отримати попереднє схвалення за кредитом?

Как получить предварительное одобрение по кредиту?

Попереднє схвалення кредиту є процесом, який попередньо схвалює видачу кредиту позичальнику. Для підтвердження цього клієнта повідомлять у телефонному режимі або за допомогою листа з кредитної організації. Це дає клієнту більш чітке уявлення про те, скільки грошей можна отримати і на яких умовах. Далі позичальник може продовжити вести переговори, щоб отримати кращу процентну ставку або розумний план погашення боргу.

оформление заявки на кредит

Процес попереднього схвалення досить простий. По-перше, позичальник заповнює онлайн заявку на сайті, де вказує свої особисті дані та відповідає на кілька запитань. Після чого заявка потрапляє відразу в кілька банків. В окремих випадках банк може вимагати документальне підтвердження вашої інформації. Наприклад, надати документи, що підтверджують доходи позичальника, щоб визначити співвідношення доходів і витрат.

кредитные специалисты разных банков

Після оцінки всієї цієї інформації, кредитні фахівці різних банків зв’яжуться з позичальником, і повідомлять йому, скільки грошей банк може надати і на яких умовах. Далі позичальник може вибрати найбільш прийняті для нього умови, відвідати банк, де підписати кредитний договір і отримати свої гроші.

Додатково клієнти можуть скористатися онлайн калькуляторами і сервісами. Ці калькулятори дозволяють визначити, скільки позичальник може дозволити собі взяти в кредит, а також, які будуть щомісячні платежі в конкретній сумі кредиту. Хоча інформація на цих калькуляторах не так точною, як інформація, надана банком, це надасть позичальнику приблизні цифри.

Хоча попереднє рішення по кредиту не є гарантією отримання кредиту, ви зможете заощадити час на відвідини банків. Сам процес затвердження кредиту може зайняти від декількох годин до декількох днів, все залежить від кредитної історії позичальника.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн