Home / Статті / Як отримати невеликий кредит готівкою?

Як отримати невеликий кредит готівкою?

Как получить небольшой кредит наличными?

Люди беруть гроші в борг, щоб звести кінці з кінцями, коли настають фінансові проблеми. Ті, у кого поганий кредитний рейтинг можуть зіткнутися з труднощами при зверненні в банк за кредитом, а також більш високі процентні ставки у разі, якщо кредит буде наданий. Однак існує кілька способів отримання невеликого кредиту для фізичних осіб, незалежно від кредитної історії.

Де отримати невеликий кредит

  • Поговоріть з менеджером вашого банку, де ви є постійним клієнтом або часто обсуживаетесь. Хоча більшість банків воліє, щоб їхні клієнти мали бездоганну кредитну історію, все ще можуть бути варіанти. Якщо потрібен просто невеликий кредит, при наявності хорошої кредитної історії, банк обов’язково надасть суму до 10 000 гривень. Однак, можна отримати кредит з більш високою процентною ставкою з-за низького кредитного рейтингу.
  • Попросіть свого роботодавця авансу до зарплати. Поговоріть з вашим босом або фінансовим відділом, про можливості отримання невеликого кредиту або овердрафту, і з’ясуйте, чи зможете ви розплатитися в розстрочку. Ви в змозі отримати кредит, якщо ви зможете повернути його назад, при цьому частково сума кредиту береться безпосередньо з вашої зарплати, поки кредит не буде погашений в повному обсязі. Ваш кредит не повинен бути проблемою в цій ситуації.
  • Поговоріть з рідними, друзями або колегами, які зможуть надати невелику суму в борг. Можливо потрібно буде укласти угоду, де вказати, яка сума береться в борг, коли вона повинна бути повернута та інші важливі фактори. Кожна сторона повинна мати свою копію кредитного договору. Не забудьте письмово зафіксувати факт повернення грошей, щоб уникнути плутанини.
  • Оформлення кредиту готівкою без застави. Ці кредити призначені спеціально для тих, кому необхідно швидко отримати невелику суму грошей. Вимоги прості. Ви повинні бути старше 18 років, бути громадянином України і мати офіційно працевлаштування. У деяких випадках ви можете отримати кредит в розмірі до 50 000 гривень. Пам’ятайте, кредити без застави мають великі фінансові внески, так що ви повинні використовувати їх тільки в крайньому випадку.
  • Кредит готівкою під заставу автомобіля. Ви зможете оформити такий кредит, якщо у вас є власний автомобіль. Такі кредити можна оформити через Інтернет або в одному з банків вашого регіону, також можна звернутися за допомогою до авто ломбардам. Однак, якщо ви не зможете погашати кредит, ви можете втратити свій автомобіль, так що майте це на увазі при передачі в заставу власного транспортного засобу.
Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.