Home / Кредит / Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Надання кредитів будь-яких форм в сучасному суспільстві – це дуже затребувана послуга. На даний момент кредитна індустрія дуже прогресивна і процес оформлення кредиту стає все більш доступним і комфортним.

Якщо вам необхідний кредит, слід звернутися в кредитну компанію «Швидкогроші». Дана компанія вже кілька років працює у сфері кредитування і заслужила багато похвальних відгуків від клієнтів.

Так само кредит можна оформити в таких банках як:

 • Альфа Банк.
 • Приват Банк.
 • УкрСиббанк.

Якщо при подачі кредитної заявки ви хочете бути впевненими в тому, що вам зможуть надати кредит в тому розмірі, який вам необхідний і на тих умовах, які ви вважаєте припустимими, в цьому випадку подібні гарантії вам зможе дати тільки компанія «Швидкогроші». Щоб подати заявку, потрібно всього лише відвідати сайт компанії і заповнити універсальний бланк заявки, після чого з вами відразу зв’яжеться консультант компанії, щоб розповісти про умови кредитування та підтвердити заявку по кредиту. Однією з переваг компанії є те, що заявка може подаватися відразу в кілька банків.

Але, перш ніж співпрацювати з клієнтом, банк зобов’язаний перевірити вашу кредитну історію позичальника в тому випадку, якщо ви раніше вже їм були. На даний момент діє єдиний реєстр позичальників і таким чином, банки перевіряють благонадійність і платоспроможність клієнта, щоб уникнути ризику неповернення кредитної позики.

Що ж робити, коли ваша кредитна історія не зовсім ідеальна?

Що ж, більшість банків не зможуть в такому випадку вам надати кредит. Але, є й ті, хто готовий це зробити. У разі надання банком кредиту клієнту, у якого кредитна історія не досконала, умови кредитування будуть набагато жорсткіше, ніж клієнту, у якого кредитна історія не заплямована несвоєчасними платежами, відстроченнями або кредитними канікулами. Так що ж робити для того, щоб отримати кредит з поганою кредитною історією в Україні?

Також не слід очікувати того, що вам нададуть кредит у великому обсязі. При негативній кредитної історії можна розраховувати тільки на кредит невеликого розміру і бути готовим до того, що службовці банку будуть ретельно контролювати ваші виплати по кредиту. Ще готуватися потрібно і до того, що співробітники банку зажадають надання поручителя і обов’язкової застави.

Які є ще варіанти отримати кредит з поганою кредитною історією??

Ще одним варіантом вирішення такої проблеми як неідеальна кредитна історія – це виправити її, тому як банки уважно вивчають лише історію останніх двох років.

Також можна звернутися і до професіонала – кредитного брокера, який завдяки своєму високому професіоналізму і наявності професійних зв’язків зможе переконати банк у тому, що позичальник – платоспроможний. У цьому випадку брокер отримує якийсь відсоток від наданого позичальнику банком кредиту.

У будь-якому випадку, якщо у вас і має місце бути негативна історія отримання кредиту, це не привід впадати у відчай, тому що існує кілька способів отримати кредит.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (16-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

14 коментарів

 1. Олександр

  Зіпсована кредитна історія – це цілком і повністю вина боржника, потрібно розраховувати свої сили і бути просто дисциплінованим. Коли людина оформляє кредит, думає і про доходи, з яких цей борг буде гасити. А в екстрених випадках банки йдуть назустріч і роблять відстрочку.

  • Олександр, згодна з вами, що погана кредитна історія, це вина позичальника. Але не зовсім погоджуся з тим, що банки йдуть назустріч. Так, вони дають відстрочки в разі чого, але відсотки залишаються. Тобто ти взяв кредит, став неплатоспроможний, пояснив ситуацію банку, вони дали тобі відстрочку на погашення основного боргу на півроку, наприклад. Через півроку ти починаєш знову виплачувати кредит, але ще потрібно заплатити відсотки за ці півроку відстрочки, їх ніхто не відміняв. Не всі банки попереджають про це. Самій довелося зіткнутися з цим.

 2. Зіпсована кредитна історія — це цілком і повністю вина боржника, потрібно розраховувати свої сили і бути просто дисциплінованим. Коли людина оформляє кредит, думає і про доходи, з яких цей борг буде гасити. А в екстрених випадках банки йдуть назустріч і роблять відстрочку.

 3. Повністю видалити кредитну історію вважаю небезпечним, оскільки багато банків пов’язані між собою, і так чи інакше, інформація може спливти. Краще спробувати відновити свої позитивний імідж.

 4. Оксана

  У меня была подмоченная кредитная история. И Вы это все верно говорите, что надо выплатить другой какой-нибудь кредит поменьше. Я взяла пару займов на 25 тыс.р. в Миг-Кредите и образцово их выплатила. Проценты у них там правда.. Но зато мне потом дали в Альфа-банке.

 5. Обычно с альфабанком нет никаких проблем, также нет проблем с приватом, укрсибом ну и все наверное. По другим финансовым конторам ничего сказать не могу. Те, кто пишут, что банк их надул или украл деньги, тогда эти люди не знают как пользоваться картой или делаю вид, что не понимают, а на самом деле сами потратили деньги и все сваливают на банк – ведь так легче. В добавок я нашел предложения всех банков на сайте, но я ничего не могу сказать про идеабанк, монейвъео может они и дурят клиентов. Кстати странно, что на одном из крупных порталов предлагается только карта михайловского. Какой то заговор на брокерских сайтах интернета))) автору поста, пожалуйста добаь актуальные тарифы по карте, а то так мало информации о продукте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.