Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Як отримати кредит в платіжній системі WebMoney?

Як отримати кредит в платіжній системі WebMoney?


			
	  	Как получить кредит в платежной системе WebMoney?
	  	
	  Інтернет в наші дні вже давно переріс свої початкові контури (кошти резервної військової зв’язку перетворився спочатку в ресурс «для професіоналів і ентузіастів»), потім потроху придбав і сучасні риси – сказати точно тепер, служить він переважно корисним цілям або ж розважальним, вже неможливо. Досить багато користувачів мережі витягують з неї не такі вже й малі кошти. Незалежно від того, наскільки вони великі в кожному випадку, і яким саме чином отримані, виникає необхідність перетворити їх у щось «відчутне». Ця задача вирішується платіжними системами, в тому числі такою відомою, як Вебмані.

Переважна більшість користувачів мережі, навіть не отримують онлайн-доходів, хоч щось чули про неї. Однак, на відміну від відомих служб грошових переказів класичного зразка, Вебмані дозволяє не тільки провести платіж або отримати його, але також закредитоваться. Що для цього потрібно?

Анонімним особам кредити не дають. Це правило однаково вірно як для банків, так і для платіжних систем. Кредит на Вебмані можна отримати лише, якщо у вас є персоніфікований атестат. Фактично, це допуск до самого кредитування. А ось розмір позичок визначається так званим бізнес-рівнем. Бізнес-рівень розраховується автоматично за складним алгоритмом, який, проте, в основі своїй має кількість переказів коштів і взагалі фінансових операцій в системі. Іншими словами, чим активніше ви себе проявите до отримання особистого атестата, так і після нього – тим більш високий рівень вам призначать. Самий перший кредит, однак, буде розрахований також з урахуванням давності вашої реєстрації, часу існування персонального атестата та деяких інших умов, які не розголошуються. Відомо, разом з тим, що на ранніх етапах кредитного співробітництва з Вебмані вам дадуть близько п’ятдесяти доларів під значний відсоток. Велику суму і більш вигідні умови можна отримати лише з часом, довівши свою фінансову відповідальність справами.

І наостанок скажемо про те, що система Вебмані є лише посередником при видачі кредитів і арбітром при вирішенні спорів. Сама вона стороною кредитного процесу не використовується, зосереджуючись на відстеженні повернення коштів, запобігання самовільного зміни умов сторонами на свою користь.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.