Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7!
Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:Home / Статті / Як отримати кредит в платіжній системі WebMoney?

Як отримати кредит в платіжній системі WebMoney?

 
 Как получить кредит в платежной системе WebMoney? 
 Інтернет в наші дні вже давно переріс свої початкові контури (кошти резервної військової зв’язку перетворився спочатку в ресурс «для професіоналів і ентузіастів»), потім потроху придбав і сучасні риси – сказати точно тепер, служить він переважно корисним цілям або ж розважальним, вже неможливо. Досить багато користувачів мережі витягують з неї не такі вже й малі кошти. Незалежно від того, наскільки вони великі в кожному випадку, і яким саме чином отримані, виникає необхідність перетворити їх у щось «відчутне». Ця задача вирішується платіжними системами, в тому числі такою відомою, як Вебмані.

Переважна більшість користувачів мережі, навіть не отримують онлайн-доходів, хоч щось чули про неї. Однак, на відміну від відомих служб грошових переказів класичного зразка, Вебмані дозволяє не тільки провести платіж або отримати його, але також закредитоваться. Що для цього потрібно?

Анонімним особам кредити не дають. Це правило однаково вірно як для банків, так і для платіжних систем. Кредит на Вебмані можна отримати лише, якщо у вас є персоніфікований атестат. Фактично, це допуск до самого кредитування. А ось розмір позичок визначається так званим бізнес-рівнем. Бізнес-рівень розраховується автоматично за складним алгоритмом, який, проте, в основі своїй має кількість переказів коштів і взагалі фінансових операцій в системі. Іншими словами, чим активніше ви себе проявите до отримання особистого атестата, так і після нього – тим більш високий рівень вам призначать. Самий перший кредит, однак, буде розрахований також з урахуванням давності вашої реєстрації, часу існування персонального атестата та деяких інших умов, які не розголошуються. Відомо, разом з тим, що на ранніх етапах кредитного співробітництва з Вебмані вам дадуть близько п’ятдесяти доларів під значний відсоток. Велику суму і більш вигідні умови можна отримати лише з часом, довівши свою фінансову відповідальність справами.

І наостанок скажемо про те, що система Вебмані є лише посередником при видачі кредитів і арбітром при вирішенні спорів. Сама вона стороною кредитного процесу не використовується, зосереджуючись на відстеженні повернення коштів, запобігання самовільного зміни умов сторонами на свою користь.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн