Home / Статті / Як отримати кредит на стартап в Україні

Як отримати кредит на стартап в Україні

Как получить кредит на стартап в Украине

Для того щоб розпочати бізнес в Україні, багато починаючі підприємці шукають фінансову допомогу. Будь то оренда, закупівля матеріалів, поповнення оборотних коштів або багатьох інші цілі. Запуск бізнесу з нуля доводиться досить важко, якщо немає стартового капіталу, щоб впровадити і змусити його працювати.

Однак можливість отримати кредит на запуск бізнесу в Україні може бути виконано кількома способами:

  • кредит на стартап в банке

    1. Кредит на стартап в банку. Необхідно спробувати отримати кредит на стартап у своєму банку. Якщо ви є постійним клієнтом протягом тривалого часу, це може принести велику користь для вас. При хорошої кредитної історії є шанс отримати кредит для малого бізнесу. При оформленні кредиту банк розглядає в якості позичальників лише клієнтів при наявності, у яких грамотно оформлених документів, докладно складеного бізнес-плану, повної документації про заставу, достатнього обсягу готівки для реалізації та рентабельності майбутнього проекту.

  • кредит под залог

    2. Кредит під заставу. Початківці свій бізнес, можуть дозволити собі при необхідності без проблем отримати невеликий кредит під заставу майна у будь-якому фінансово – кредитній установі. Можете використовувати в якості застави, якщо є автомобіль, нерухомістю, якою володієте – це будинок, квартира, або будь-які інші активи. Оцінна вартість активів, має відповідати або перевищувати суму, яку хочете оформити. Пам’ятаєте, за не своєчасну сплату платежів за процентами та кредитом, банк змушений застосовувати штрафні санкції, а при наявності боргів має право вилучити ваші активи на погашення їх.

  • спонсоры и бизнес-партнеры

    3. Пошук спонсорів та бізнес-партнерів. Необхідно шукати партнерів по бізнесу, які зможуть підтримати вас матеріально. Це особи, які представляють себе як власники компаній, що надають фінансову підтримку в починаючому бізнесі, і виступають як партнери. Спонсорам потрібно буде надати більш активну роль в бізнесі, особливо якщо це пов’язано з великою кількістю грошей. У будь-якому випадку, правовий документ повинен бути складений за допомогою юриста для забезпечення фінансової безпеки обох сторін.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.