Home / Кредит / Як отримати кредит на машину: особливості автокредитування

Як отримати кредит на машину: особливості автокредитування

Автокредит без початкового внеску

«Автомобіль не розкіш, а засіб пересування!» – ця крилата фраза Остапа Бендера, як не можна краще відображає сьогоднішню дійсність.

У самому справі, автомобіль для росіян перестав бути недоступною розкішшю, і сприймається просто як транспортний засіб, покликане полегшити життя своєму власникові. Чималу роль у настільки швидкої «автомобілізації» населення зіграло (і продовжує грати) автокредитування. Скажемо більше – практично кожна третя машина, яка їздить російськими просторами, узята в кредит.

Останнім часом, у зв’язку з світовою фінансовою кризою, російський ринок кредитування розвивається не так бурхливо. Однак, банки і сьогодні не схильні скаржитися на відсутність клієнтів, охочих отримати новеньке авто за кілька днів поки достатньо. Але справжній бум на автокредити спостерігався в докризовий час – з 2006 по 2008 рік. Наприклад, у 2006 році було видано автокредитів різними банками України на суму 8.5 мільярдів доларів США. Які існують програми кредитування? Їх можна розділити на два види – класичний кредит, та експрес-кредит.

Розглянемо кожну з них детальніше. Отримання «класичного» кредиту відбувається наступним чином. Клієнт збирає необхідний пакет документів, і надає його в банк разом із заявкою на отримання кредиту. Якщо банк виносить позитивний вердикт (на це йде від 3-х до 10-ти днів), клієнт вносить свій перший внесок – не менше 10% від вартості автомобіля. Кредит має строк погашення до 5-ти років, процентна ставка коливається від 9% до 14% річних.

Сума погашення кредиту, як правило, сплачується рівними частками в обумовлені терміни. Що стосується «експрес-кредиту», то суть видає сама назва. Це означає, що ваша заявка розглядається банком у максимально короткий строк. Однак такого роду кредити не видаються більше, ніж на три роки, а ставки по них відчутно вище – до 18% річних. Крім всього цього, банки пред’являють підвищені вимоги до одержувача – шанси, в порівнянні з «класичним» кредитом, менше в кілька разів.

Часто банки додають в умови контракту по експрес-кредиту приховані платежі. Так що якщо ви зважилися на такий кредит, будьте готові до того, що за швидкість доведеться заплатити. Який кредит найбільш підходить саме вам? Класичний варіант вибирають люди, які все ретельно зважують, і не бажають платити зайві гроші тільки за те, щоб отримати автомобіль швидше.

Їх більше приваблює стабільність і гранична ясність умов «класичного» контракту. Однак у житті буває все, і люди всі різні – і якщо ви не можете або не любите чекати, і готові заплатити за свої бажання – експрес кредит це те, що вам потрібно. По суті, автокредитування – це кредит під заставу майна, у ролі якого виступає автомобіль. Схема проста – автосалон виписує клієнту рахунок, а банк переводить на рахунок автосалону необхідну суму.

Після цього авто надходить у власність клієнта. Одночасно автомобіль оформляється, як застава за кредитом. І, в разі невиплати необхідної суми, банк просто забере автомобіль в рахунок погашення заборгованості. Однією з необхідних умов отримання кредиту є оформлення страхового полісу ОСАЦВ і КАСКО. Таким чином, клієнт страхує транспортний засіб від наслідків ДТП, або угону. До виплати останнього внеску за кредитом, техпаспорт автомобіля знаходиться в банку, який видав кредит.

Яке майбутнє автокредитування? Люди швидко звикають до хорошого. Всі предмети, які ще недавно були доступні тільки заможним людям – дорога побутова, аудіо та відео техніка, автомобілі – тепер стали доступні кожній людині зі стабільним доходом. Сьогодні в кредит можна отримати практично все – від компакт-диска до особняка. І автомобілі тут – не виняток. Банки борються за кожного клієнта, і продовжують пропонувати кредити на всі кращих умовах – знижують процентні ставки і початкові внески, збільшують строки погашення.

І, швидше за все, кредитування в цілому, та автокредитування зокрема, буде і далі успішно розвиватися як на території України, так і в країнах СНД.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно