Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як отримати кредит готівкою в банку?

Як отримати кредит готівкою в банку?

Как получить кредит наличными в банке?

Банківський кредит готівкою, як правило, приймає одну з двох форм: незабезпечений і забезпечений. Незабезпечений банківський кредит надається без застави, під підвищений відсоток, банківський кредит забезпечений використовує забезпечення, щоб отримати кращі умови погашення, знизити збори і одержати більш вигідні відсоткові ставки.

Інструкція як позичити гроші через банківський кредит

  1. Оцініть ваше поточне фінансове становище шляхом перерахування ваших активів, із зазначенням щомісячного доходу і вирахування будь-яких зобов’язань, боргів і витрат.
  2. Попросіть вашого роботодавця, підтвердити ваш щомісячний дохід і виписати довідку про доходи за останні 6 місяців, і зробити її резервну копію.
  3. Порівнювати умови кредитів у декількох банках, не тільки процентні ставки, але і терміни повернення боргу. Дізнайтеся, чи є щомісячний платіж за кредитом фіксованим або плаваючим на певний строк. Дізнайтеся про будь-яких авансових платежах, і додаткових комісіях.
  4. Можна надати заставу, щоб отримати більш низьку процентну ставку. Навіть якщо у вас відмінна кредитна історія, беззаставні кредити завжди видаються з більш високою процентною ставкою, ніж під заставу.
  5. Уважно ознайомтеся з кредитним договором, пильну увагу приділіть текстом написано дрібним шрифтом. Ви можете підписати угоду, тільки в тому випадку, якщо всі раніше обумовлені умова відображаються в письмовому вигляді.
  6. Погашати кредит згідно з умовами, викладеними у вашому договорі. Якщо ви взяли кредит під заставу, ви ризикуєте втратити своє майно. Якщо ви оформили беззаставний кредит, нездатність виплачувати платежі будуть мати вкрай негативний вплив на ваш кредитний рейтинг.

Поради та попередження

Якщо ви протягом тривалого часу є клієнтом одного банку, випробуйте там взяти кредит готівкою. Постійним клієнтам банки готові надати конкурентні процентні ставки та зручні умови погашення кредиту.

Уважно читайте дрібний шрифт в кредитному договорі, проаналізуйте його на наявність прихованих комісій і зборів.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!