Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Як отримати кредит готівкою на житло

Як отримати кредит готівкою на житло

 
 Как получить кредит наличными на жилье 
 Для придбання власного житла часто доводиться вдаватися до фінансової допомоги банків, що надають відповідні види кредитів. Одним з варіантів грошового забезпечення для покупки квартири або будинку є отримання кредиту готівкою на житло, кілька відрізняється від більш поширеною іпотеки. Розглянемо найбільш явні переваги даної форми запозичення та основні відмінності від іпотечного кредитування.

Кредит готівкою на житло = споживчий позикуУ першу чергу варто відзначити, що даний вид кредиту по своїй суті є споживчим кредитом, тобто відноситься до сегменту споживчого кредитування. Звідси випливають і основні особливості готівкового позики на житло – необхідність довести банку свою фінансову спроможність, в тому числі з допомогою поручителів, а також більш високі порівняно з іпотекою відсотки. Тим не менш плюси цієї форми запозичення в ряді ситуацій здатні переважити такі у іпотечної позики, в першу чергу з-за вступу у право власності задовго до виплати основного банківського боргу. Нагадаємо, що при оформленні іпотеки банку потрібно надати заставу, у якості якого виступає придбана квартира або приватний будинок, що істотно змінює “правила гри”, якщо виникають прострочення платежів.

При оформленні іпотечного позики кредитна організація забезпечує собі гарантію повного погашення боргу шляхом передачі прав власності на свою користь. Якщо позичальник не має можливості вчасно гасити набігають відсотки, банк має право забрати собі об’єкт нерухомості, щоб повернути видані гроші. Кредит готівкою на житло в цьому плані сильно відрізняється – позичальник відразу ж стає власником квартири або будинку, що виключає варіант втрати нерухомості виникли внаслідок фінансових труднощів. Однак мінусом такої позики стають більш високі процентні ставки, що є своєрідною страховкою для кредитної організації. Також позичальникові необхідно мати дуже високу заробітну плату чи хороших поручителів.

Вільний вибір або економія на відсотках

Готівковий кредит на житло, будучи формою споживчого кредиту, надає велику свободу для дій після отримання грошей. Витрачати грошові кошти можна нецільовим чином, тобто придбати, наприклад, побутову техніку або зробити ремонт в новій квартирі, для чого при отриманні іпотечного позики доведеться шукати гроші додатково. До того ж вартість іпотеки підвищується за рахунок вимоги з боку банків страхувати куплений об’єкт нерухомості, що збільшує розмір щомісячних виплат. Після погашення заборгованості переплата за рахунок страхових нарахувань досягає декількох сотень тисяч грнлів, у той час як споживчий кредит готівкою не передбачає обов’язкової страховки.

Таким чином перед позичальником стоїть лише одне завдання – визначитися з вибором умов надання грошей, тобто погодитися на зменшену переплату або можливість нецільового витрачання грошових коштів і повну гарантію не опинитися на вулиці. Варто також врахувати, що отримати кредит готівкою на житло на велику суму, достатню для оплати квартири або будинку повністю, дуже важко, тому, як і у випадку з іпотекою, необхідно потурбуватися попередніми накопиченням грошових коштів. У першому варіанті вони зменшать розмір запитуваної в кредитній організації позики, а в другому – стануть початковим внеском, який часто досягає 30% від вартості житла.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.