Home / Статті / Як отримати кредит для малого бізнесу, якщо немає грошей

Як отримати кредит для малого бізнесу, якщо немає грошей

Как получить кредит для малого бизнеса, если нет денег

Якщо у вас є власний бізнес, або ви тільки починаєте свою підприємницьку діяльність, потреба в бізнес-кредиті може виникнути з багатьох причин. При отриманні кредиту для малого бізнесу, як правило, вимагають заставу – це цінність, яка забезпечує погашення кредиту. Іноді це кошти у вигляді готівки, цінні папери, нерухомість, автомобіль. Але навіть якщо немає грошей, розглянемо кілька способів, з яких можна отримати кредит для малого бізнесу.

Джерела фінансування власного бізнесу

  • Зверніться в банки свого регіону. Якщо немає грошей, то в якості застави для невеликого кредиту існує варіант використання активів в бізнесі, або ж іншого майна, такого як будинок або автомобіль.
  • Знайдіть людину, це може бути член родини або друг який знаходиться в доброму фінансовому стані і готовий до співпраці і надання кредиту для вас. В даний час грамотно складений бізнес-план при отриманні кредиту, є істотним і дозволяє кредитору бачити ваші серйозні наміри і бізнес ідеї.
  • Можна попросити гроші у кредит в одного або членів сім’ї, які є фінансово стійкими. Знову ж таки, будьте готові показати свій бізнес-план, джерело доходу і обґрунтувати стабільність в поверненні позички.
  • Подивіться на компанії, які надають позики власникам малого бізнесу. Ці установи надають допомогу тим, які вже мають поставлений на ноги бізнес, а так само і новачкам які хочуть втілити в життя свої бізнес-ідеї. При цьому ці компанії надають цінну інформацію про кредити, гарантії та фінансової допомоги.
  • Отримати в банку кредитну картку. Навіть якщо немає ніяких грошей, але є кредитна картка, ви завжди зможете отримати грошовий аванс. Пам’ятайте, комісія банку, як правило, висока, тому треба брати лише ту суму, яку зможете оплатити з великою процентною ставкою.
  • Спробуйте скористатися беззаставними кредитами готівкою. Не маючи грошей, щоб отримати кредит, доведеться надати виписку про руху готівки або довідку про регулярний дохід в місяць. При цьому не вимагається перевірка застави або кредитоспроможності позичальника. Банки пропонують вигідні умови по кредитуванню, рекламуючи їх в Інтернеті. Якщо потрібно просто маленький кредит, можете претендувати на суму до 50 000 гривень і звертайтеся в фінансово-кредитні заклади свого регіону.

Кредит готівкою без застави повинен бути використаний тільки в крайньому випадку, так як може бути з високою процентною ставкою. Багато людей вважають, що через комісій банку вони занурилися в борги після отримання цього виду кредиту, так що читайте всі умови договору, і те, що написано дрібним шрифтом, перш ніж його підписати.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.