Home / Кредит / Як отримати кредит без перевірки кредитної історії

Як отримати кредит без перевірки кредитної історії

Кредитна історія являє собою дані про кредити, які коли-небудь брав клієнт і про історію їх погашення. Виходячи з цих даних, можна зробити висновки про надійність клієнта. Практика використання кредитної історії широко і ефективно застосовується в країнах Європи та США, де людям прищеплюється культура своєчасного погашення кредитів.

У нашій країні така практика тільки починає свій розвиток. Закон «Про кредитні історії» був затверджений в 2004 році, і громадяни ще не зовсім зрозуміли всю важливість своєї фінансової репутації та позитивної кредитної історії.

Якщо кредитна історія буде зіпсована, то в більшості випадків банки відмовлять в кредитуванні. Досвід використання кредитних коштів є практично у 90% дорослого населення, але він далеко не завжди вдалий. Дуже багато випадків, коли люди бажають оформити кредит онлайн, який вони не в змозі погашати своєчасно. Виходять прострочення оплати, і ці дані можуть бути внесені в кредитну історію.

Таким чином, люди, які мають прострочення по оплаті кредиту, невиплачені кредити або навіть судові стягнення боргу, мають дуже маленькі шанси на отримання вигідного кредиту. Адже всі дані вносяться в кредитну історію, і жоден банк не захоче мати справу з неблагонадійним клієнтом, який буде вносити оплату несвоєчасно або взагалі не буде оплачувати кредіт.

Як же знайти вихід з даної ситуації при оформленні кредиту без кредитної історії?

Є кілька варіантів виходу з даної ситуації.

Перший з них – відмова від кредитів на п’ятнадцять років. Саме стільки зберігається кредитна історія в БКІ.

Також можна спробувати виправити свою кредитну історію. Зробити це можна легально і дуже просто. Як саме це зробити Ви зможете прочитати в нашій статті.

Ще один з варіантів – спробувати отримати кредит без перевірки кредитної історії.

Перший варіант до уваги брати не будемо, так як кошти потрібні зараз, і чекати п’ятнадцять років просто немає можливості. Самим правильним і вигідним є, звичайно ж, другий варіант. Але він вимагає великих витрат часу і терпіння. Такий варіант не підійде, якщо гроші потрібні терміново.

У такому випадку потрібно шукати варіанти отримання кредиту без перевірки кредитної історії. Банки, що видають кредит без перевірки кредитної історії. Дуже багато позичальників, маючи погану кредитну історію, намагаються знайти банківські установи, які не перевіряють її. Знайти такий банк буде досить складно, адже відсоток невиплачених кредитів збільшується з кожним роком, і всі кредитні організації обмінюються інформацією про кредитну історію клієнта.

Існують різні бюро кредитних історій, і з яким би з них не співпрацював банк, він у будь-якому випадку отримає Вашу кредитну історію, не залежно від того, в якому бюро вона зберігається.

Якщо Ви підписуєте згоду на отримання кредитної історії, банку надається можливість отримати звіт про неї в будь-якому бюро кредитних історій. Перш ніж робити які-небудь кроки, потрібно знайти і уважно вивчити Вашу кредитну історію. Розібратися в цьому питанні Вам допоможе ця стаття. Звіти по кредитній історії можна знайти в спеціалізованих бюро. Вивчивши кредитний звіт, Ви зможете визначити свої шанси на отримання кредиту.

Одну з найбільш зручних систем має бюро кредитних історій НБКИ. Це бюро не тільки надає звіт про кредитну історію, а й вираховує свій скоринговий бал. Цей бал дає можливість судити про надійність позичальника. Саме ці бали найчастіше і використовують банки для оцінки платоспроможності клієнта. Але іноді банки використовують більш складну схему оцінки і проводять скоринг по своїй власній системі. Таким чином, безглуздо шукати банки, які не перевіряють звіти по кредитній історії. Всі банки прагнуть до отримання прибутку і зацікавлені в поверненні кредитів.

Але існують такі банки, які готові співпрацювати з клієнтами, незалежно від їх кредитної історії. Досвід такої співпраці може застосовуватися навіть у великих банках. Співпрацюючи з такими установами, Ви отримуєте можливість виправити свою кредитну іторіі.

Основні варіанти отримання кредиту без перевірки кредитної історії:

 • клієнт, в якому банк зацікавлений. Іноді банки самі розсилають пропозиції по оформленню кредиту своїм клієнтам. Найчастіше такі пропозиції отримують давні клієнти, що мають рахунки в цьому банку або одержують тут зарплату. Банки по телефону або через смс пропонують оформити кредит на досить вигідних умовах;
 • Спеціальні кредитні програми, умови яких вигідні банку. Найчастіше такі кредити зовсім невигідні для клієнта. Вони являють собою споживчі кредити готівкою, процентні ставки на які дуже завищені;
 • Експрес-кредити на придбання товару. Купуючи будь-який товар, Ви легко можете оформити його в кредит або розстрочку. Умови надання таких кредитів досить вигідні. При такій покупці банки найчастіше не перевіряють звіти по кредитній історії позичальника;
 • Кредит у приватної особи. Маючи погану кредитну історію, можна взяти кредит у приватного інвестора. Але важливо розуміти, що такий варіант досить небезпечний і доріг. Дуже легко можна нарватися на шахрая, так як їх в даній сфері працює дуже багато. Але при бажанні можна знайти кредит на відповідних умовах, але, як правило, на досить короткий період часу, а іноді й під заставу нерухомості та іншого майна;
 • Миттєві мікропозики онлайн. Такі позики пропонують мікрофінансові організації (МФО). Ці організації видають фінансові кошти практично миттєво, вони не перевіряють кредитну історію і не встановлюють нездійсненних умов. Але мікрофінансові організації дають в позики невеликі суми на невеликий термін і під величезні відсотки (від 1% на день).

В Україні успішно працює близько 1000 банківських установ. Але знайти серед них такі, які видають кредити без урахування кредитної історії, досить непросто. Великі банки найчастіше дуже ретельно ставляться до перевірки платоспроможності позичальника.

Якщо у Вас є невиплачені або прострочені кредити, то Ви отримаєте відмову в кредитуванні.

Регіональні банки теж дуже уважно ставляться до аналізу клієнтів, адже їм потрібно отримувати прибуток і залишатися на плаву. Переваги і недоліки кредитів онлайн без кредитної історії Мікрофінансовий організації пропонують досить зручні, а головне швидкі кредити.

Фінансові кошти можна отримати вже через 15 хвилин після оформлення позики. Але такі позики мають дуже багато мінусів. По-перше, кредити онлайн надають на досить короткий період часу. Найчастіше він не перевищує 30 днів. Сума такого кредиту так само обмежена.

Найчастіше такий кредит не перевищує 15000 грнлів. Процентна ставка кредиту так само не радує, адже вона дуже висока і може становити 1-2% в день. Такий варіант кредитування може підійти, якщо гроші потрібні дуже терміново.

Які висновки можна зробити про кредити без кредитної історії

Не варто сподіватися на банківські установи, які надають кредити без перевірки звітів по кредитній історії. Такі банки найчастіше видають кредити на дуже невигідних для клієнтів умовах.

Це можуть бути і завищені відсоткові ставки, і обмежені суми кредитів. Тому краще спробувати виправити свою фінансову репутацію і серйозно ставиться до своїх кредитах.

Якщо Ви будете вчасно виплачувати кредити, Ваша кредитна історія буде ідеальною. Це зробить Вас бажаним клієнтом будь-якого банку і дасть можливість вибирати кредит з найбільш вигідними умовами.

Матеріал з Вікіпедії – http://uk.wikipedia.org/wiki/Кредитна_історія

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (23-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

75 коментарів

 1. Elina Johnson

  Ви шукаєте кредиту? Або ж ви відмовилися кредиту банку або фінансової установи для одного або декількох причин? У вас є підходяще місце для вашого кредиту рішень прямо тут! Еліна Джонсон кредит фірма ми обмежені в видаємо кредити для компаній і приватних осіб за низькою і доступною відсотковою ставкою 2%.
  ЗАЯВНИК ДАНІ:

    1) Повне ім’я:
    2) Країна:
    3) Адреса:
    4) Стан:
    5) Стать:
    6) Сімейний стан:
    7) Рід занять:
    8) номер телефону:
    9) В даний час становище в місці роботи:
    10) Щомісячний дохід:
    11) Сума кредиту Необхідні:
    12) Кредит Тривалість:
    13) Мета кредиту:
    14) Релігія:
    15) Чи зверталися ви раніше;
    16) Дата народження;
    спасибі,
  Г-жа Еліна Джонсон

  • маряна

   я хочу отримати кредит і щоб більше не було такої поганої ситуації

  • Хочу виправити кредитну історію

  • Наталія

   Терміново потрібно 50000 грн. для погашення кредиту. Працюю офіційно.

  • Здраствуйте! Срочно нужны деньги 15 000грн. Работаю официально. masiunia@meta.ua

  • галина

   допоможіть мені взяти кредит банки відмовляють

  • Поможіть пожалуста срочно потрібні 15000 тисячь для закриття кредиті, інакше на мене подадуть на суд. Банки відмовляють суму потрібно знайти напротязі 2 суток.

  • Галина

   Скоропанюк Галина Володимирівна
   Україна
   Івано франківськ
   З доходами
   Жіноча
   Незаміжня
   Продавець-консультант,перукар-модельєр
   0962955797
   Є доходи
   3500
   5000
   60днів
   На лікування батька
   Християнство
   Ні
   30.08.1992р.
   Дякую,
   Галина Володимирівна

  • максим

   Максиміліан
   Украіна
   Сел.часлівці 11
   Маю пп
   Чоловік
   Неодружений
   Торгівля
   +380639287297
   Добрий
   6000 тисяч
   15000
   5років
   Ремонт
   Православна
   Ні
   28.02.1994

  • Доброго дня. Мені потрібен кредит щоб вивчинти дитину. Виховую я сина одна. Мрія мого сина стати лікарем. І закрити простроченні кредити Я працюю, але дохід малий. Але коли отримаю кредит, поїду на заробітки до Європи тож гарантую сплатити всі кошти. В Україні важко заробити такі кошти. Не відмовте будь- ласка це останій шанс вийти чесною людиною, спатити всі борги і дати освіту дитині. З повагою до Вас жителька України яка попала в критичну ситуацію. Мій контактний номер 0964019396 Черкаська обл. Сума кредиту 50 000 грн.

  • ярослав

   Потрібно 20000 грн на термін 4 місяці

   • Це Дерек Loan кредитування компанії. Видаємо кредити компаніям і приватним особам. Ви шукали кредит, щоб почати новий бізнес? вам потрібен кредит, щоб очистити борги? застосовуються сьогодні в нашій доступною відсотковою ставкою 3%. Ви можете мати кредит протягом 3-х до 4-х робочих днів, якщо ви відповідаєте вимогам нашої компанії. Застосувати зараз. Примітка: Вся пошта повинна бути відправлена: infoderek22@gmail.com

  • тетяна

   добрий день) дуже потрібні гроші на лікування

  • сергій

   1.Войтенко Сергій Володимирович 2.Україна 3.Черкаська.обл м.Монастирище в.гагаріна 9 4.працюю 5.Чоловіча 6.Одружений 7.начальник сховища 8.0685130309 9.Добрий 10. 7700 11. 70000 12.якщо можна на 5 років 13.на погашення кредитів 14.Православний 15. ні 16. 10.08.1975р.н Допоможіть будь ласка.

  • Треба кредит 30 000-50 000 грн. З невеликим %, хто може допомогти пишіть lessiana@ukr.net

  • Дмитро

   Потрібен кредит 10 000 грн для закриття боргів допоможіть будь ласка 0674124553.

  • Сергій

   Доброго дня,я хочу виправити свою кредитну історію,діло в тому що я перебувавши за кордоном висилав гроші що місяця,щоб тут клали в банк,а коли погасили кредит приїхав і взнав що нетак добре тут клали гроші,і мені здається що я попав в кридитну історію,що робити незнаю.дякую

  • Потрібно кредит 5000гривень,терміново

 2. Погана кредитна історія, але хочу отримати кредит і виприти кредитну історію.

 3. Маю проблемні кредити і хочу отримати ше кредит для їх часткового перекриття,

 4. Хочу взяти кредит з поганою кредитною історією і виправити іі.

 5. Терміново потрібен займ на 20 тис грн на рік тільки паспорт і код, тимчасово не працюю, іду до франківська а згодом можливо закордон

  є кредит 8 тис онлайн срочно тре погасити і боргів на 39 тис дуже багато

  Готовий за готівку 50 тис працювати в долг за їжу і житло , готовий на все любі пропозиції розгляну
  Yuriy_32@ukr.net

 6. потрібно 30000тис.для погашення інших кредитів!допоможіть бутьласка!кредитна історія вже зіпсована

 7. marian rodriguez

  Здравствуйте,
  Це повинно повідомити широкій громадськості, що пані Марина, приватний кредит кредитор відкрити фінансову можливість для кожного в необхідності будь-якої фінансової допомоги. Ми видаємо кредит в 2% процентної ставки для приватних осіб, фірм і компаній під ясним і зрозумілим умови і терміни. зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою: (rodriguezmarina456@gmail.com)

 8. magret james

  Привіт вам потрібно кредит за низькою відсотковою ставкою 2%? Чи були ви відмовили банківські кредити, тому що у вас немає яких-небудь застави або мають поганий кредит? Ви втомилися від банку стресу? Тоді ви знаходитеся в правильному місці, зв’яжіться з нами зараз через нашу електронну пошту (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

  • Добрий день мені потрібно терміново 15 тис. Банки відмовляють. В мене є кредити які потрібно закрити. Ви можете мені щось посовітувати.

  • Галина

   Доброго дня, потрібен кредит для закриття прострочених кредитів, кредитна історія “бажає кращого”. Термін 2 дні, допоможіть будь ласка вирішити це питання?

  • Галина

   Терміново потрібно 5000грн на лікування,банки відмовляють,допоможіть-0962955797,чекаю)

 9. GLOBAL FUNDING SOLUTIONS

  Глобальне фінансування РІШЕННЯ,

  Вам потрібен кредит, щоб розпочати або вирішити
  Ваша проблема . Гарантована і доступне бізнес
  Особисті іпотечні кредити за низькою відсотковою ставкою,
  Зв’язатися з нами по електронній пошті: globalfundingsolution01@yahoo.com

 10. срочно потрібно 35000грн.на закриття усіх кредитів,та позик.кредитна історія зіпсована через кредитку в приват банку..допоможіть в утриманні позики,оплачу % після отримання коштів,з гарантії про сплату позики можу написати розписку в нотаріуса.0993681218

 11. Добрый день
  Я г-н Toni Kross и я частного кредита кредитор знают как держатели акций компании, и я нахожусь здесь, чтобы помочь вам с вашей проблемой, если вы кредитной истории является очень низким, вы все равно можете получить кредит от нас. Мы предоставляем кредит из диапазона от 5000-10,000,000.00 долларов США со сроком действия от 1 до 12 лет с 2% процентной ставки, если вы отчаянно сегодня получить кредит, пожалуйста, свяжитесь с нами с ниже информацию, форма заявки бесплатно.

  Ниже анкету.

  Полное имя:
  Секс:
  Семейное положение:
  Дата рождения:
  Адрес:
  состояние:
  Страна:
  Сумма кредита:
  Срок кредита:
  номер телефона:
  Цель кредита:
  Род занятий:
  Ежемесячный платеж:

  Девиз: Ваше удовлетворение является нашей заботой.

  • 1)Федоричко Петро Васильович
   2) стать чоловіча
   3) 13.07.1997
   4) місто львів
   5) бізнес(початок)
   6) Україна
   7) 100000
   8)1 рік
   9)0682571184
   10) бізнес з китаєм
   11) працюю

 12. sergey yakubova

  Добрий день,

  Ви ділова людина або жінка? Ви в будь фінансової плутанини, або зробити
  Вам потрібні гроші, щоб почати свій власний бізнес? Вам потрібен кредит
  виплати боргів або оплачувати рахунки або почати хороший бізнес? зробити
  у вас низький кредитний рейтинг, і ви важче отримати
  позичкового капіталу в місцевих банках / інших фінансових інститутів? Тобі потрібно
  Кредит або фінансування за будь-якої причини, будь ласка, зв’яжіться з нами з постійною компанії
  кредит.

  Ми пропонуємо ці види кредитів:
  особистого кредиту ..
  Бізнес кредит ..
  Кредит компанії ..
  co.operate кредитної ..

  З дуже мінімальними річними відсотковими ставками як низько як процентна ставка 3% ..

  Я чекаю вашої термінового реагування, так що ми можемо рухатися далі до угоди.
  Наша компанія розсилки контакту коробка з:
  Е-майл E: constantloanfirm@gmail.com

  З найкращими побажаннями

  Сергій.

 13. Mr. Sylvester

  Dear Sir / Madam.

  Ви ділова людина або жінка? Ви в будь-якої фінансової стресу або вам потрібно коштів, щоб почати свій власний бізнес? Чи є у вас низький рахунок кредиту і ви знаходите

  важко отримати кредит від місцевих банків і інших фінансових інститутів? рішення вашої фінансової проблеми Сильвестра позики компанії.

  а) особистого кредиту, бізнес-експансії.
  б) для відкриття бізнесу та освіти.
  в) Консолідація заборгованості.
  г) Жорсткий Кредити Гроші.
  е) Іпотечне кредитування.

  Ми є приватною фінансова установа, ми пропонуємо ставки кредиту 2% від діапазону $ 5,000.00 до $ 20,000,000.00 від одного року до п’ятдесяти років.

  Для отримання додаткової інформації та застосування, зв’яжіться з нами з інформацією нижче:

  Sylvesterloaninvestment@hotmail.com

 14. как с вами связаться ?

 15. Dearen Arthur

  Привіт всім, мене звуть Dearen Arthur впевнений, від Острави, Чеська Республіка, перебуваю тут давати свідчення того, як я отримав кредит від Сміт пан Тейлор taylorsmithloanfirm@gmail.com, після того, як я подав в два рази з різних кредиторів кредиту, який стверджував, що кредитори прямо в цьому форумі, я думав, кредитування якої реальні і я застосував, але вони ніколи не давав мені кредиту. Я потребував терміново кредиту, щоб почати бізнес і я звернувся з різних кредиторів кредиту, який обіцяв допомогти, але вони ніколи не давав мені кредит, поки мій друг познайомити мене з г-н Тейлор Сміт C.E.O Тейлор Сміт кредиту фірми, який обіцяв допомогти мені з кредиту моє бажання, і він дійсно зробив, як він обіцяв без подальших зволікань , я ніколи не думав, що є ще надійний кредиту кредитори, поки я познайомився з пан Тейлор Сміт, який дійсно допомогти мені з мого кредиту і змінив моє життя на краще. Я не знаю, якщо ви потребують термінового кредиту, якщо так, то зв’язатися з г-н Тейлор Сміт на, email:Taylorsmithloanfirm@gmail.com його

 16. срочно нужны деньги

 17. якщо ви хочете кредит або гроші, щоб почати бізнес або оплатити ваші борги зв’яжіться зі мною зараз johnlutherloanfirm1@outlook.com
  незалежно від того, ваш стан не тільки зв’язатися зі мною і я дам вам кредит на дешевою ціною в порядку.
  якщо ви потребують фінансової допомоги або кредитну Зв’яжіться зі мною зараз по електронній пошті johnlutherloanfirm1@outlook.com

 18. Я приватний кредитор, який надає кредити фізичним та юридичним особам за ставкою 2%. Ви відхилили так багато банків? Вам потрібні гроші, щоб побудувати свій бізнес? Вам потрібні гроші, щоб розширити свій бізнес? Або вам потрібен персональний кредит? Мій кредит коливається від особистого до бізнес-кредит. Мій процентна ставка дуже доступним і наш процес кредит дуже швидко, як добре. Я дійсно хочу, щоб всі ваші фінансові проблеми пішли, як тільки можливо. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся:

  Кредитор: пан Марк Відаль.
  Кредитор Електронна пошта: Vitalloansaccreditation@gmail.com
  +447031981971

 19. JPMorgan Chase

  Ласкаво просимо в JPMorgan Chase і співпраці фірми позики

  Назва компанії: JPMorgan Chase & Co
  Веб-сайт компанії: jpmorganchase.com
  Менеджер: Крейг Золлінгера
  E-mail компанії: inf_service@outlook.com
  Контактний телефон: +2347050251612
  Штаб-квартира: Нью-Йорк, Нью-Йорк

  Вам потрібен кредит? Ви у фінансовій кризі або потрібні гроші, щоб почати свій власний бізнес? Ви повинні вирішити кредит свій борг або сплатити рахунки або почати хороший бізнес? У вас є низький рахунок кредиту, і ви все важче отримати кредит капіталу з місцевих банків і інших фінансових інститутів? Ось ваш шанс, щоб отримати кредит від нашої організації. Ми пропонуємо кредити фізичним особам для наступних цілей і багато іншого. Персональний кредит, розширення бізнесу, Бізнес Запуск, Освіта, Заборгованість Консолідація, жорсткий гроші кредити. Ми пропонуємо кредит за низькою відсотковою ставкою 3%. зв’яжіться з нами сьогодні для отримання додаткової інформації про те, як подати заявку на кредит, і я запевняю вас, ми надаємо 24 години доставка Кредит обслуговування. Ваша фінансова прорив наш desire.contact по електронній пошті для отримання додаткової інформації.

  • Мирослава

   Добрий день,мені терміново потрібні гроші,сума 100000 грн,якщо Ви в змозі допоможіть будь-ласка,але наперед платити не буду,дуже багато шахраїв,і попадати на шахраїв не хочу.

 20. СПРАВЖНІ СВІДЧЕННЯ!!!!! БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ

  Привіт друзі, мене звуть Ридван з Індонезії. Я просто хочу поділитися своїм свідченням про те, як я отримав свій кредит від законних компанії кредиту. Я був на мілині, тому що я увійшов в неправильну бізнес який зробив мене втрати все мої гроші, але як я рився в інтернеті я побачив оголошення про кредит компанії кому можна дати кредит для як низько як 3% процентної ставки без застави та кредитної перевірки і ніяких прихованих витрат. Я бачив кожен коментар на блозі, який підтверджує, що вони є справжніми компанії кредиту. Так що я був трохи збити переконаний, що я зустрічав відповідного кредиту компанії, хоча я все ще був трохи наляканий, тому що я прийшов в контакт з реальними поганих і підроблених кредиторів у минулому, які заявляють, щоб дати кредит, але в реальності вони цього не роблять. Тому я подала документи на кредит з цією компанією і на мій превеликий подив, мій кредит у розмірі $500,000 був схвалений які я використовував, щоб змусити себе повернутися до справи. Я сказав собі, що мені потрібно поділитися цією доброї Новини у світі так, що хтось там, хто може бути шукає, де б справжньої кредит в інтернеті можна знайти місце для безпечної законним кредиту. Дорогі друзі, я хочу твердо поради, якщо вам потрібен будь кредит будь-якого типу для як низько як 3% процентної ставки, я рада ви, щоб зв’язатися зі своєї електронної пошти: (fastloanlenders281@gmail.com) не боятися їх. Вони є справжніми компанії кредиту. Все, що вам потрібно зробити, це просто слідувати їх проста процедура і закінчити операцію з ними і вам буде сюрпризом, щоб отримати кредит у них саме так, як я був здивований, коли я отримав мою. Будь ласка, поділіться цією інформацією так, що інші люди можуть отримати користь від цього справжнього позики компанії.

 21. Sergey Yakubova

  Доброго дня
  Ви бізнес чоловік чи жінка? Ви в будь-який фінансовий безлад або робити
  Ви потрібні гроші, щоб почати свій власний бізнес? Вам потрібен кредит
  Виплата боргів або платити рахунки або почати nice бізнес? зробити
  у вас є низьким кредитним Оцінка і ви важче отримати
  капіталу кредиту з місцевими банками / інших фінансових установ? Тобі потрібно
  Заповіти або фінансування для будь-якої причини, будь ласка зв’яжіться з нами постійну компанію
  кредиту.
  Ми пропонуємо такі види кредитів:
  особистого кредиту…
  Бізнес кредит…
  Компанія кредит…
  Co.operate кредит…
  З дуже мінімальний річний процентні ставки як низько як 3% відсоткова ставка…
  Чекаю вашої відповіді терміново, так що ми можемо перейти до угоди.
  Наша компанія Поштовий контакт коробка з:
  -E: пошти constantloanfirm@gmail.com
  З найщирішими побажаннями
  Сергій.

  • Мирослава

   Добрий день,Сергій.Я звертаюсь за фінансовою допомогою.Якщо Ваша допомога реальна,напишіть мені Ваші умови і суму яку Ви мені могли б зайняти. дякую

 22. Mr Arnoid Weman

  Вам потрібен кредит на дуже низькому розмірі 2%? ми видаємо кредит будинку, бізнес-кредит будь-який вид кредиту зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: arnoidweman@gmail.com для отримання додаткової інформації

 23. терміново потрібно 6000 грн, працюю не офіційно…допоможіть будь-ласка

 24. Максим

  Мені потрібен терміновий кредит 2015/2016

 25. наталія

  мені потрібен кредит терміново, сума 20000, для закриття кредитів і боргів, допоможіть! розгляну всі варіанти. byrchulo@mail.ru

 26. Спасибі за ваш молитви, я просто хочу, щоб ви знали, що у мене є доступ до реальної компанії кредиту з низькою процентною ставкою, якщо цікаво, зв’яжіться зі мною, спасибі за вашу любов і підтримку rolandaccessloanlender@gmail.com~~HEAD=pobj написати на цю електронну пошту, Розкажи його я особисто направити вас до них про те, як подати заявку на отримання кредиту .. Кращий Regard Maya

 27. MARIA HOFFMAN

  Ви шукаєте кредит? ви перебуваєте в правильному місці для кредитних рішень прямо тут! Global Finance Limited видають кредити компаніям і фізичним особам за низькою і доступною відсотковою ставкою 2%. будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті через hoffmanmaria91@gmail.com

  ЗАСТОСУВАННЯ ДАНИХ

  1) Повне найменування:
  2) Країна:
  3) Адреса:
  4) Стан:
  5) Пол:
  6) Сімейний стан:
  7) Рід занять:
  8) Номер телефону:
  9) Поточне положення в місці роботи:
  10) Щомісячний дохід:
  11) Сума кредиту необхідно:
  12) Тривалість позики:
  13) Мета кредиту:
  14) Релігія:
  15) Чи зверталися Ви раніше:
  16) Дата народження:
  Дякую.

 28. потрібен кредит 30000 грн.працюю офіційно, зарплата більше 7000,з банками раніше не подружився,переводити гроші на будь які там ‘”послуги,перевірки платоспроможності”‘ не буду .якщо в кого є змога надати цю суму в кредит, буду вдячний,з моєї сторони прострочок не буде oleg-31-85@mail.ru

 29. Я років п’ять тому по дурості взяла невеликий кредит, і так як я потім втратила роботу, і деякий час не працювала, не змогла його виплатити, і тепер у мене погана кредитна історія. А зараз з чоловіком хочемо брати іпотеку, так що історію потрібно підправити..

 30. Вам потрібен кредит? У пошуках фінансів? Дивлячись на отримання кредиту, щоб розширити свій бізнес? Я думаю, що ви прийшли в потрібне місце. Ми пропонуємо кредити за низькими відсотковими ставками. Зацікавлені особи можуть зв’язатися з нами для негайного реагування на заявки, будь ласка, дайте відповідь нам. (mrszonatloancompany@gmail.com) Будь ласка, не дають нам таку інформацію, якщо ви зацікавлені.

 31. Вам потрібен кредит в 2,55% річних? якщо так, то зв’яжіться з нами з вашим ім’я, стать, країна, Держава / Місто, позики Сума позики Тривалість і номер телефону. VIA Email stambicibtc120@inbox.lv

 32. Я хочу подякувати пана Алекса Лоана, за наданий мені кредит. Я побачила гарне онлайн свідченя про нього. і я взяла кредит від компанії і менше, ніж за 24 години я отримала кредит. Якщо ви потребуєте терміновий кредит, то подайте заявку на швидкий кредит по електронній пошті – apexloans@yahoo.com

 33. ПРИВІТ

  Ви шукаєте кредити, ми тут, щоб зробити його більш легким для вас, щоб отримати кредит і зробити його зручним для Вас, щоб повернути нас.
  Зв’яжіться з нами через наш
  пошта;
  tony_banks@yahoo.co

 34. Вам потрібен кредит, щоб почати свій власний бізнес? ми даємо кредит від приватних осіб на 3% процентної ставки, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по цій електронній пошті: finance_institute2015@outlook.com

  Ви також можете зв’язатися з нами тут, на цій електронній пошті: kredi.teklif@gmail.com

 35. Микола

  Доброго дня!!! потрібні гроші!!! бажано така сума щоб я перекрив борги інші, або хоч частково!!! Навіть себе продам! 050 014 07 92 Микола (Херсон)

 36. Кредити для всіх видів цілей
  Ми пропонуємо мінімальну суму 10,000.00 доларів до 10 мільйонів доларів
  При низькій процентній ставці 2%
  позика
  Термін: до 25 років в залежності від суми кредиту вам потрібно.
  клієнти повинні
  Бути старше про л 18 років
  Ця угода є 100% безпеку для всіх clents
  Для отримання додаткової інформації по кредиту, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті:
  (Daviesruthfirm@gmail.com)

 37. Ми пропонуємо кредити на 2% річних для бізнесу і приватного призначення застосовуються в даний час спільно нт діють з д а VI або по електронній пошті: daviesruthfirm@gmail.com

 38. Badwin Scott

  Хороший день,

  Вам потрібен терміновий кредит, щоб почати бізнес, або вам потрібен кредит для рефінансування, Вам потрібен кредит, щоб погасити борг? Вам потрібен кредит, щоб купити автомобіль або будинок? Якщо так турбуватися не більше, ми можемо допомогти !!! тільки на 3% процентної ставки. зв’яжіться з нами через: ocislimited@gmail.com

  З повагою,
  Badwin Скотт
  ocislimited@gmail.com

 39. Наташа

  Потрібен кредит на погашення інших кредитів.+380672853357 .

 40. Срочно візьму кредит під заставу для погашення іншого кредиту та завершення ремонту.. Своєчасну оплату гарантую. Луцьк. Ігор т.О99 Ч1О Ч8 75

 41. Дмитро

  Потрібен кредит на погашення інших кредитів +380676765254

 42. Христина

  Потрібен терміново кредит.Під будь які відсотки

 43. Усе просто, я узяла кредит через сайт http://finansy.pp.ua/

 44. universal trustfund

  Ми пропонуємо всі види кредитних послуг, забезпечених і незабезпечених, щоб зустрітися з високими вимогами фондів і фінансів, необхідних для широкого загалу. Кредит слід з процентною ставкою в розмірі 3%, який не повинен перевищувати 20-річний період терміном погашення.

  вам потрібен кредит або фінансування за будь-якої причини, наприклад, зробити:

  а) Персональний кредит, розширення бізнесу,

  б) для відкриття бізнесу, освіти,

  в) Консолідація заборгованості,

  d) Жорсткі Кредити Гроші або будь-який тип фінансової допомоги Зв’яжіться з нами сьогодні через нашу електронну пошту: universaltrustfund@hotmail.com

 45. Терміново потрібно 10000 тис.Грн. на 6 міс..Без застави та поручителів…. 0678550861

 46. наталія

  потрібно 30000 грн на погашення просроченого кредиту, тимчасово не працюю в звязку з утратою малого бізнесу, 0669622668

 47. Доброго вечора! Потрібен терміново кредит в сумі 30000 для погашення заборгованості по кредиту.

 48. Доброго дня потрібен кредит на погашення інших .офіційно працюю, сума кредиту 100тис. Терміново 0672580823

 49. Візьму позику 2 тис доларів , на 1 рік під розумні відсотки , під нотаріальне завірення тел. 0982350050

 50. оформив кредит, дякую сайту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.