Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Кредит / Як отримати кредит без перевірки кредитної історії

Як отримати кредит без перевірки кредитної історії

Кредитна історія являє собою дані про кредити, які коли-небудь брав клієнт і про історію їх погашення. Виходячи з цих даних, можна зробити висновки про надійність клієнта. Практика використання кредитної історії широко і ефективно застосовується в країнах Європи та США, де людям прищеплюється культура своєчасного погашення кредитів.

У нашій країні така практика тільки починає свій розвиток. Закон «Про кредитні історії» був затверджений в 2004 році, і громадяни ще не зовсім зрозуміли всю важливість своєї фінансової репутації та позитивної кредитної історії.

Якщо кредитна історія буде зіпсована, то в більшості випадків банки відмовлять в кредитуванні. Досвід використання кредитних коштів є практично у 90% дорослого населення, але він далеко не завжди вдалий. Дуже багато випадків, коли люди бажають оформити кредит онлайн, який вони не в змозі погашати своєчасно. Виходять прострочення оплати, і ці дані можуть бути внесені в кредитну історію.

Таким чином, люди, які мають прострочення по оплаті кредиту, невиплачені кредити або навіть судові стягнення боргу, мають дуже маленькі шанси на отримання вигідного кредиту. Адже всі дані вносяться в кредитну історію, і жоден банк не захоче мати справу з неблагонадійним клієнтом, який буде вносити оплату несвоєчасно або взагалі не буде оплачувати кредіт.

Як же знайти вихід з даної ситуації при оформленні кредиту без кредитної історії?

Є кілька варіантів виходу з даної ситуації.

Перший з них – відмова від кредитів на п’ятнадцять років. Саме стільки зберігається кредитна історія в БКІ.

Також можна спробувати виправити свою кредитну історію. Зробити це можна легально і дуже просто. Як саме це зробити Ви зможете прочитати в нашій статті.

Ще один з варіантів – спробувати отримати кредит без перевірки кредитної історії.

Перший варіант до уваги брати не будемо, так як кошти потрібні зараз, і чекати п’ятнадцять років просто немає можливості. Самим правильним і вигідним є, звичайно ж, другий варіант. Але він вимагає великих витрат часу і терпіння. Такий варіант не підійде, якщо гроші потрібні терміново.

У такому випадку потрібно шукати варіанти отримання кредиту без перевірки кредитної історії. Банки, що видають кредит без перевірки кредитної історії. Дуже багато позичальників, маючи погану кредитну історію, намагаються знайти банківські установи, які не перевіряють її. Знайти такий банк буде досить складно, адже відсоток невиплачених кредитів збільшується з кожним роком, і всі кредитні організації обмінюються інформацією про кредитну історію клієнта.

Існують різні бюро кредитних історій, і з яким би з них не співпрацював банк, він у будь-якому випадку отримає Вашу кредитну історію, не залежно від того, в якому бюро вона зберігається.

Якщо Ви підписуєте згоду на отримання кредитної історії, банку надається можливість отримати звіт про неї в будь-якому бюро кредитних історій. Перш ніж робити які-небудь кроки, потрібно знайти і уважно вивчити Вашу кредитну історію. Розібратися в цьому питанні Вам допоможе ця стаття. Звіти по кредитній історії можна знайти в спеціалізованих бюро. Вивчивши кредитний звіт, Ви зможете визначити свої шанси на отримання кредиту.

Одну з найбільш зручних систем має бюро кредитних історій НБКИ. Це бюро не тільки надає звіт про кредитну історію, а й вираховує свій скоринговий бал. Цей бал дає можливість судити про надійність позичальника. Саме ці бали найчастіше і використовують банки для оцінки платоспроможності клієнта. Але іноді банки використовують більш складну схему оцінки і проводять скоринг по своїй власній системі. Таким чином, безглуздо шукати банки, які не перевіряють звіти по кредитній історії. Всі банки прагнуть до отримання прибутку і зацікавлені в поверненні кредитів.

Але існують такі банки, які готові співпрацювати з клієнтами, незалежно від їх кредитної історії. Досвід такої співпраці може застосовуватися навіть у великих банках. Співпрацюючи з такими установами, Ви отримуєте можливість виправити свою кредитну іторіі.

Основні варіанти отримання кредиту без перевірки кредитної історії:

 • клієнт, в якому банк зацікавлений. Іноді банки самі розсилають пропозиції по оформленню кредиту своїм клієнтам. Найчастіше такі пропозиції отримують давні клієнти, що мають рахунки в цьому банку або одержують тут зарплату. Банки по телефону або через смс пропонують оформити кредит на досить вигідних умовах;
 • Спеціальні кредитні програми, умови яких вигідні банку. Найчастіше такі кредити зовсім невигідні для клієнта. Вони являють собою споживчі кредити готівкою, процентні ставки на які дуже завищені;
 • Експрес-кредити на придбання товару. Купуючи будь-який товар, Ви легко можете оформити його в кредит або розстрочку. Умови надання таких кредитів досить вигідні. При такій покупці банки найчастіше не перевіряють звіти по кредитній історії позичальника;
 • Кредит у приватної особи. Маючи погану кредитну історію, можна взяти кредит у приватного інвестора. Але важливо розуміти, що такий варіант досить небезпечний і доріг. Дуже легко можна нарватися на шахрая, так як їх в даній сфері працює дуже багато. Але при бажанні можна знайти кредит на відповідних умовах, але, як правило, на досить короткий період часу, а іноді й під заставу нерухомості та іншого майна;
 • Миттєві мікропозики онлайн. Такі позики пропонують мікрофінансові організації (МФО). Ці організації видають фінансові кошти практично миттєво, вони не перевіряють кредитну історію і не встановлюють нездійсненних умов. Але мікрофінансові організації дають в позики невеликі суми на невеликий термін і під величезні відсотки (від 1% на день).

В Україні успішно працює близько 1000 банківських установ. Але знайти серед них такі, які видають кредити без урахування кредитної історії, досить непросто. Великі банки найчастіше дуже ретельно ставляться до перевірки платоспроможності позичальника.

Якщо у Вас є невиплачені або прострочені кредити, то Ви отримаєте відмову в кредитуванні.

Регіональні банки теж дуже уважно ставляться до аналізу клієнтів, адже їм потрібно отримувати прибуток і залишатися на плаву. Переваги і недоліки кредитів онлайн без кредитної історії Мікрофінансовий організації пропонують досить зручні, а головне швидкі кредити.

Фінансові кошти можна отримати вже через 15 хвилин після оформлення позики. Але такі позики мають дуже багато мінусів. По-перше, кредити онлайн надають на досить короткий період часу. Найчастіше він не перевищує 30 днів. Сума такого кредиту так само обмежена.

Найчастіше такий кредит не перевищує 15000 грнлів. Процентна ставка кредиту так само не радує, адже вона дуже висока і може становити 1-2% в день. Такий варіант кредитування може підійти, якщо гроші потрібні дуже терміново.

Які висновки можна зробити про кредити без кредитної історії

Не варто сподіватися на банківські установи, які надають кредити без перевірки звітів по кредитній історії. Такі банки найчастіше видають кредити на дуже невигідних для клієнтів умовах.

Це можуть бути і завищені відсоткові ставки, і обмежені суми кредитів. Тому краще спробувати виправити свою фінансову репутацію і серйозно ставиться до своїх кредитах.

Якщо Ви будете вчасно виплачувати кредити, Ваша кредитна історія буде ідеальною. Це зробить Вас бажаним клієнтом будь-якого банку і дасть можливість вибирати кредит з найбільш вигідними умовами.

Матеріал з Вікіпедії – http://uk.wikipedia.org/wiki/Кредитна_історія

Оціните статтю:

103 коментарі

 1. Зараз ми пропонуємо кредит у розмірі 3%, подайте заявку зараз. phcl.online@gmail.com,

 2. EXPRESS LOANS

  Вам потрібна позика? якщо так, зв’яжіться з нами через WhatsApp або sms для отримання додаткової інформації. 2348075180625

 3. Крістіна

  Потрібно 10000 тисяч на рік
  Дуже потрібно

 4. Потрібно 20000тисяч терміново

 5. Потрібно 100000грн.для погашення МФО,офіційно працюю,але не можу все гасити,візьму один кредит на 5років

 6. NinaSvetlova

  Нужны были деньги, кинулась к подругам тоже денег нет, зарплату задержали,
  стала в интернет искать займы, отзывы читать и нашла)
  признаюсь очень выручил микрозайм за 5 минут,
  для получения займа нужно написать на e-mail: onlain.zaimi@yandex.ru

 7. Олександр

  Доброго дня. Потрібно взяти кредит на суму 10000-15000. Для погашення займів. Допоможіть будь ласка. Бо я уже не знаю що робити?
  0956537095 мій номер

 8. Тетяна

  Де можна взяти срочно 50000 гривень з поганою кредитної історією.

 9. Нужен кредит 30000 тис. На погашение займов хочу обьединить и платить один

 10. потрібно 40000грн на закриття прострочок та кредитів. залізла в борги, а тепер не знаю як вилізти.

 11. Наталия

  Помогите пожалуйста умирает дочка нужна пересадка почки кто сколько может или кредит можно взять где только подскажите пожалуйста

 12. Володимир

  Поможіть будь ласка загасити кредити!!! Були проблеми у жінки зі здоровям!! Заліз в кредити не можу вилвзти через те що не хватало грошей с тих кредитів які брав на себе зараз незнаю що робити гасити всі кредити немає змоги!!! Потрібно один взяти щоб всі погасити щоб можна було хоть якось жити!!! Будьласка поможіть вже не вигрібаю 380730413519

 13. Оксана

  Дуже потрібні гроші.50000грн.Срочно,хто може допомогти?

 14. позика 50000грн

 15. Оксана

  Дуже срочно потрібен кредит, 50000 грн.на термінове погашення кредиту допоможіть в отриманні, будь ласка я просто у відчаї. тел 0976051193

 16. терміново потрібні гроші 30 тис грн на закриття займу дуже великий відсотки Будь ласка опоможіть ( з рік поверну з відсотками ) дякую

 17. Оксана

  ПОТРІБНІ ГРОШІ В СУМІ 60000 ДЛЯ ЗАКРИТТЯ ЗАЙМІВ Є ПРОСРОЧКИ

  • Дуже потрібні гроші 40000 грн На термінове погашення займу. Допоможіть будь ласка

 18. руслан

  дуже потрібно

 19. тетяна

  потрібно терміново 40000 0963410043

 20. Потрібно 10000 грн терміново,на’рік часу ,для того щоб погасити кредит!

 21. Потрібен кредит в розмірі 17000 грн в зв’язку з непогашеними кредитами ,хочу взяти один та й з ним розраховуватися,ніж з 3 .0639316445

 22. Валентина

  Потрібні кошти у сумі близько 30 тисяч грн, потрібно закрити займи, є просрочки, платила б в одне місце та і все. Зарплатня у мене висока, та вся йде на погашення відсотків по займам, вони там шалені, потрібно взяти десь одну суму, все закрити, і платити в одне місце.

 23. Анонім

  срочно нужно 30000 тысячи на лечение пожалуйста до 14,00 помогите 0963957740

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >