Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Як отримати довгостроковий кредит

Як отримати довгостроковий кредит

Как получить долгосрочный кредит

Довгострокові кредити часто використовується споживачами для консолідації боргу або як стартовий капітал для початку бізнесу. Відмінною рисою довгострокового кредиту є термін погашення, який, як правило, набагато довше, ніж при забезпеченому кредиті.

Як оформити довгостроковий кредит?

  1. Визначтеся з причиною отримання кредиту. Коли йдете в банк просити кредит, ви повинні переконливо аргументувати кредитного інспектора, чому вам потрібно оформити довгостроковий незабезпечений кредит.
  2. Переконайтеся, що ваша кредитна історія хороша, навіть відмінна. Чим краще, тим більше шансів на схвалення кредитної заявки. Якщо кредитний рейтинг негативний, витрачати додатковий час на відновлення репутації, перш ніж намагатися отримати кредит.
  3. На відміну від інших видів кредитів, довгостроковий кредит не практично використовувати на купівлю нового дорогого автомобіля, який в подальшому може бути проданий, щоб погасити кредит. Позичальник повинен надати кредитному інспектору підтверджуючі документи, які показують, що його ситуація з зайнятістю стабільна, і в майбутньому щомісячний дохід цілком достатній для своєчасного погашення кредиту.
  4. Необхідно спробувати домовитися з кредитним фахівцем про зниження відсоткової ставки, якщо ви обсуживаетесь в банку протягом довгого часу, і є зразковим платоспроможним клієнтом. Довгострокові кредити є незабезпеченими, тобто банк не бере заставу по відношенню до кредиту. Так що фінансова установа бере на себе певну ступінь ризику при наданні таких позик. Ризик, який вони повинні компенсувати через процентні платежі.
  5. Уважно перегляньте всі умови по кредиту, перш ніж погодитися на підписання кредитного договору. Переконайтеся, що ознайомилися з усіма штрафними санкціями, які можуть бути випадок несвоєчасного погашення боргу. Ці комісії банк нараховує у плині або наприкінці пропущених платежів по кредиту. Будь-якою ціною уникнути цих штрафів, оскільки вони просто можуть стати для вас поганою кредитною історією.

Поради та попередження

Спробуйте укласти угоду з банком, у якому ви є постійним клієнтом. Власним клієнтам банки в змозі надати хоч невелике зниження процентної ставки по кредитуванню.

Чекайте, що процентні ставки по довгострокових кредитах буде вище, ніж в інших кредитах. Ви сплачуєте додатково за зручність тривалого погашення кредиту.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.