Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як оперативно дізнатися про заборгованості за кредитом

Як оперативно дізнатися про заборгованості за кредитом

Не у всіх ситуаціях співробітництво позичальника та кредитної організації складається добре. Дуже часто виникають життєві ситуації, до яких позичальник може виявитися не готовий. З-за виникли форс-мажорних обставин починають з’являтися проблеми з кредитною установою.
В інтернеті є безліч порад про те, як правильно оформити кредит, але в більшості випадків до цих порад позичальники звертаються, коли стає занадто пізно. Найчастіше причиною такого результату подій стає поспіх у оформленні кредиту і спонтанність.
Як тільки проходить перший місяць користування позиковими засобами або товаром, перед позичальником з’являється безліч питань, на які він не звернув уваги при оформленні боргу, а менеджер, щоб «продати» кредитний продукт не став зупиняти на них увагу. Один з таких питань: «Як оперативно дізнатися про заборгованість за кредитом?!». У цій статті ми постараємося дати Вам повний відповідь на дане питання.
На перший погляд може здатися, що немає нічого простіше, ніж дізнатися залишкову суму заборгованості, адже завжди можна прийти до кредитного спеціаліста та уточнити це питання у нього. Тут є одне але. Якщо Ви оформляли кредит на торговій точці, вона могла закритися або переїхати в інше місце, точно також і з відділенням банку. Завжди пам’ятайте, що у будь-якої кредитної організації є телефон гарячої лінії, за яким можна уточнити інформацію, що цікавить Вас. Номер телефону гарячої лінії повинен бути вказаний у Вашому кредитному договорі, але якщо його там немає, не впадайте у відчай. Зараз у кожного є інтернет, в якому можна знайти безліч інформації у вільному доступі, тому знайти номер телефону гарячої лінії банку не повинно скласти праці.

Ще один простий варіант – уточнити залишкову суму заборгованості у співробітника банку, при оплаті боргу. І у цього варіанту є безліч мінусів. Оплачувати кредити зовсім не обов’язково у відділенні банку, де Ви його оформили, існує безліч інших способів. Оплата через термінали банку, через інші банки, онлайн оплата і т. п. Оплачуючи через термінал, Вам не у кого буде уточнити суму заборгованості і точну суму платежу, необхідну для внесення на Ваш рахунок, а тому, не доповівши всього лише 1 грнль, позичальник може потрапити в неприємну ситуацію, з накладенням штрафів і пені від банку.
Якщо Ви будете регулярно недоплачувати за кредитом, навіть невелику грошову суму, то за термін кредитування, з урахуванням розміру пені і т. д. у Вас може копієчка вирости в досить значних розмірів. Дуже часто позичальники дізнаються про свою заборгованості банку, після того як закривають кредит і дивуються, як же вона виникла. З чого раптом з’явилася така сума, адже він здійснював щомісячні платежі без прострочень.
Звичайно ж, якщо Ви оформляли кредит з ануїтетною схемою погашення заборгованості, Вам не варто переживати і шукати відповідь на питання «Як оперативно дізнатися про заборгованість за кредитом», адже сума Ваших щомісячних платежів буде рівною протягом кожного місяця.
Для того, щоб бути впевненими у відсутності заборгованості перед кредитної організацією і, як кажуть, спати спокійно, Вас важливо своєчасно дізнаватися про поточний стан Вашого кредитного рахунка, а зробити це можна за допомогою декількох способів.

Спосіб номер один. Зверніться у відділення Вашого банку в робочі години і запросіть надання виписки за кредитним розрахунковому рахунку.
Спосіб номер два. Як я вже писала раніше, Ви можете зателефонувати в кредитне установа по телефону гарячої лінії.
Спосіб номер три. Даним методом можуть скористатися привілейовані клієнти банку. У більшості банків зарекомендували себе клієнти отримують ВІП статус, завдяки якому можуть отримати персонального менеджера. Якщо у Вас є персональний менеджер, Ви можете попросити у нього повну розшифровку за суму своєї заборгованості.
Спосіб номер чотири. Чи чули Ви про таку послугу, як інтернет-банкінг?! Це найбільш зручний спосіб дізнатися залишок на своєму рахунку і перевірити в терміни і в повному розмірі прийшли Ваші платежі по кредиту. Перевірити свій рахунок Ви можете з будь-якого місця, де є доступ до інтернету.
Звичайно ж, у кожного, перерахованого вище способу є свої плюси і мінуси. У будь-якому випадку дуже важливо визначитися з найбільш зручним способом для Вас і дізнавайтеся стан Вашого рахунку, хоча б раз на півроку, для того, щоб уникнути проблем з банками, нарахування штрафів і пені.

 

Якщо стаття “Як оперативно дізнатися про заборгованість за кредитом” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Анастасія Нальотового, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!