Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Як оформити свою першу кредитку

Як оформити свою першу кредитку

Как оформить свою первую кредитку

Якщо ви вирішили отримати свою першу кредитну карту, ви напевно зіткнулися з безліччю пропозицій від банків України і хочете вибрати карту, яка найбільш вигідна для вас.

Вам потрібна кредитна картка?

По-перше, необхідно визначитися яка ваша мета та що ви хочете отримати від кредитної картки. Більшість фінансових експертів сходяться на думці, що для знімання коштів та оплати покупок краще використовувати дебетові карти. Для цього немає ніяких підстав мати кредитну картку. Ви можете побудувати свою кредитну історію без кредитних карт.

Кредитні карти для студентів

кредитные карты студентам

Більшість студентів отримують стипендію на пластикові карти і мають додаткову кредитну картку, проте п’ять з шести не знають процентну ставку за їх карті. За статистикою за минулий рік, середня заборгованість по студентської кредитній картці становить близько 5 000 гривень. Тому замість цих карток, батькам краще розглянути варіант про внесення своїх дітей у авторизовані користувачі на свої власні кредитні картки. Експерти сходяться на думці, що більшість студентів не в змозі погасити борг по закінченню навчання.

Як вибрати карту

как выбрать кредитную карту

Якщо ви вважаєте, що кредитна картка підходить для вас або вашої дитини, тоді необхідно докладно ознайомитися з усіма умовами надання карти. Всі кредитні карти використовують стандартні характеристики, які легко читати і розуміти. По-перше, подивіться на процентну ставку і порівняйте її з іншими картами. При оцінці фінансового стану, припускайте найгірше. Навіть якщо ви плануєте погашати заборгованість у повному обсязі кожен місяць, що станеться, якщо у вас не буде грошей. Тому слід дізнатися, яка буде пеня, якщо ви пропустите платіж.

Тому слід докладно ознайомитися з кредитним договором і беззастережно виконувати всі його умови. Якщо ви будете щомісяця платити по рахунках в повному обсязі, кредитна карта може бути для вас відповідальним фінансовим інструментом.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.