Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Як оформити свою першу кредитку

Як оформити свою першу кредитку

Как оформить свою первую кредитку

Якщо ви вирішили отримати свою першу кредитну карту, ви напевно зіткнулися з безліччю пропозицій від банків України і хочете вибрати карту, яка найбільш вигідна для вас.

Вам потрібна кредитна картка?

По-перше, необхідно визначитися яка ваша мета та що ви хочете отримати від кредитної картки. Більшість фінансових експертів сходяться на думці, що для знімання коштів та оплати покупок краще використовувати дебетові карти. Для цього немає ніяких підстав мати кредитну картку. Ви можете побудувати свою кредитну історію без кредитних карт.

Кредитні карти для студентів

кредитные карты студентам

Більшість студентів отримують стипендію на пластикові карти і мають додаткову кредитну картку, проте п’ять з шести не знають процентну ставку за їх карті. За статистикою за минулий рік, середня заборгованість по студентської кредитній картці становить близько 5 000 гривень. Тому замість цих карток, батькам краще розглянути варіант про внесення своїх дітей у авторизовані користувачі на свої власні кредитні картки. Експерти сходяться на думці, що більшість студентів не в змозі погасити борг по закінченню навчання.

Як вибрати карту

как выбрать кредитную карту

Якщо ви вважаєте, що кредитна картка підходить для вас або вашої дитини, тоді необхідно докладно ознайомитися з усіма умовами надання карти. Всі кредитні карти використовують стандартні характеристики, які легко читати і розуміти. По-перше, подивіться на процентну ставку і порівняйте її з іншими картами. При оцінці фінансового стану, припускайте найгірше. Навіть якщо ви плануєте погашати заборгованість у повному обсязі кожен місяць, що станеться, якщо у вас не буде грошей. Тому слід дізнатися, яка буде пеня, якщо ви пропустите платіж.

Тому слід докладно ознайомитися з кредитним договором і беззастережно виконувати всі його умови. Якщо ви будете щомісяця платити по рахунках в повному обсязі, кредитна карта може бути для вас відповідальним фінансовим інструментом.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.