Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7!
Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:Home / Статті / Як оформити свою першу кредитку

Як оформити свою першу кредитку

Как оформить свою первую кредитку

Якщо ви вирішили отримати свою першу кредитну карту, ви напевно зіткнулися з безліччю пропозицій від банків України і хочете вибрати карту, яка найбільш вигідна для вас.

Вам потрібна кредитна картка?

По-перше, необхідно визначитися яка ваша мета та що ви хочете отримати від кредитної картки. Більшість фінансових експертів сходяться на думці, що для знімання коштів та оплати покупок краще використовувати дебетові карти. Для цього немає ніяких підстав мати кредитну картку. Ви можете побудувати свою кредитну історію без кредитних карт.

Кредитні карти для студентів

кредитные карты студентам

Більшість студентів отримують стипендію на пластикові карти і мають додаткову кредитну картку, проте п’ять з шести не знають процентну ставку за їх карті. За статистикою за минулий рік, середня заборгованість по студентської кредитній картці становить близько 5 000 гривень. Тому замість цих карток, батькам краще розглянути варіант про внесення своїх дітей у авторизовані користувачі на свої власні кредитні картки. Експерти сходяться на думці, що більшість студентів не в змозі погасити борг по закінченню навчання.

Як вибрати карту

как выбрать кредитную карту

Якщо ви вважаєте, що кредитна картка підходить для вас або вашої дитини, тоді необхідно докладно ознайомитися з усіма умовами надання карти. Всі кредитні карти використовують стандартні характеристики, які легко читати і розуміти. По-перше, подивіться на процентну ставку і порівняйте її з іншими картами. При оцінці фінансового стану, припускайте найгірше. Навіть якщо ви плануєте погашати заборгованість у повному обсязі кожен місяць, що станеться, якщо у вас не буде грошей. Тому слід дізнатися, яка буде пеня, якщо ви пропустите платіж.

Тому слід докладно ознайомитися з кредитним договором і беззастережно виконувати всі його умови. Якщо ви будете щомісяця платити по рахунках в повному обсязі, кредитна карта може бути для вас відповідальним фінансовим інструментом.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн