Home / Статті / Як оформити кредит на автомобіль?

Як оформити кредит на автомобіль?

Как оформить кредит на автомобиль?

Автокредитування – це один з найбільш поширених видів кредитування фізичних осіб. Більшість людей, які купують автомобілі, купують їх у кредит, щоб заплатити за свої покупки. Платежі за автокредитами розбиваються на дві частини: основний борг і відсотки. Відсотки, це плата, яка стягується за привілей позичати гроші. Процентна ставка, комісії та інші витрати з кредиту виражаються як ефективна річна ставка.

Річна відсоткова ставка показує, скільки ви будете платити кожен рік за використання кредиту. Коли з’ясуйте, скільки буде коштувати кредит, майте на увазі, що більшість кредитів на авто видаються на строк до п’яти років.

автокредит

Варіанти автокредитів

Якщо хочете придбати авто в кредит, у вас є кілька варіантів: кредит на купівлю автомобіля в автосалоні або банківський кредит. Традиційно, автокредитування прийшло з банків. Отримання кредиту від дилера в автосалоні зручніше, але дорожче. Коли ви отримаєте кредит на покупку автомобіля з автосалону, ви будете платити додаткові відсотки. Автосалон отримує кредит від банку або інших традиційних кредиторів, а потім додає кілька пунктів до процентної ставки, перш ніж запропонувати його вам. Іншими словами, ви переплачуєте відсотки автосалону і банку за привілей позичати гроші.

Існують також онлайн кредитори, які працювати точно так само, як і комерційні банки, але угода укладається в режимі онлайн, через мережу Інтернет.

Оформлення кредиту на покупку автомобіля

кредит на покупку автомобиля

При отриманні автокредиту, банк буде перевіряти кредитну історію позичальника і його фінансовий стан, щоб визначити його платоспроможність. Кредитор хоче переконатися, що позичальник не зможе повернути борг. Якщо у клієнта поганий кредитний рейтинг, йому буде відмовлено в отриманні позики або надається кредит з дуже високою процентною ставкою.

Банки вимагають внести початковий внесок на покупку автомобіля. Це говорить про те, що позичальник має певну фінансову відповідальність. Чим більший буде аванс за автокредитом, це знизить майбутні щомісячні платежі, і тим менше буде коштувати кредит в довгостроковій перспективі. Якщо ви отримаєте затвердження на отримання авто в кредит, банк буде платити готівкою за автомобіль від вашого імені, і потім почнеться здійснення платежів згідно з графіком погашення.

Надалі придбаний автомобіль виступає в якості забезпечення по позиці. Якщо позичальник не зможе погашати кредит, банк буде змушений вилучити автомобіль, щоб отримати свої гроші назад.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.