Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як не стати жертвою фінансової афери

Як не стати жертвою фінансової афери


			
	  	Как не стать жертвой финансовой аферы

Півбіди, коли люди втрачають свої гроші від надлишку, але часом, людина, не маючи грошей, втрачає і останні, в надії швидко збагатитися. Більшість з тих, хто потрапляє у фінансові афери, ніколи не чули про схемах шахрайства, а тому безоглядно довіряють першому зустрічному, який пропонує вкласти гроші кудись, для їх моментального подвоєння, потроєння, а то часом і вище… Казку про Буратіно на полі Чудес всі дивилися, а ось висновки, мабуть, зробили лише одиниці.
Вся наша життя тримається на фінансовій системі товарно-грошових відносин, а отже, не обійтися і без афер у фінансовій сфері. Але біда не в тому, що аферисти були, є і будуть, а в тому, що людина не привчений цих аферистів виявляти і не потрапляти в їх заманливі пастки. Найчастіше шахрайство відбувається з неодмінним залученням грошових одиниць. І які б рецепти від шахрайства не придумувалися, методи обману стають все більш вдосконаленими, а шахраї підвищують свою кваліфікацію швидкими темпами. І все ж захистити себе від шахрайства можна, якщо озброїтися певними знаннями і позбавити себе від спраги легкої наживи.
Що потрібно знати сьогодні, щоб завтра не потрапити в мережу якої-небудь нової афери? Прислухайтеся до порад фахівців, які провели дослідження основних шахрайських прийомів і зробили висновок, що захиститися від шахрайства зможуть ті, хто запам’ятає кілька правил і постійно їх дотримуватися.

– Не довіряйте малознайомим людям і не відомим компаніям. Не вірте юристам, ріелторів, брокерів та інших консультантів, а також новоствореним компаніям про яких раніше нічого не чули. Довіряти варто лише фірмам або приватним консультантів зі стійкою репутацією.
– Не спокушайте супер вигідним пропозиціям, коли обіцяють завищені відсотки від вкладень, квартиру або автомобіль за дуже заниженою ціною, обмін валюти за надто низьким курсом і т. п.
– Будь-які фінансові угоди та домовленості укладайте документально, в письмовому вигляді з дотриманням усіх формальностей, ніколи, ні за яких обставин не довіряйте клятвам, чесному слову і т. д.
– Намагайтеся знайти офіційні підтвердження будь-якої інформації (це можуть бути документи, витяги з реєстрів, запити в базах даних, відгуки в інтернет тощо) не Можна безоглядно просто вірити “на слово”.
Застосовуючи всі ці правила у своєму житті можна дуже сильно ускладнити роботу шахраям. А якщо обдурити когось стане складно, то і злочинців навколо нього стане набагато менше.

 

Якщо стаття “Як не стати жертвою фінансової афери” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!