Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Як не стати жертвою фінансової афери

Як не стати жертвою фінансової афери

 
 Как не стать жертвой финансовой аферы

Півбіди, коли люди втрачають свої гроші від надлишку, але часом, людина, не маючи грошей, втрачає і останні, в надії швидко збагатитися. Більшість з тих, хто потрапляє у фінансові афери, ніколи не чули про схемах шахрайства, а тому безоглядно довіряють першому зустрічному, який пропонує вкласти гроші кудись, для їх моментального подвоєння, потроєння, а то часом і вище… Казку про Буратіно на полі Чудес всі дивилися, а ось висновки, мабуть, зробили лише одиниці.
Вся наша життя тримається на фінансовій системі товарно-грошових відносин, а отже, не обійтися і без афер у фінансовій сфері. Але біда не в тому, що аферисти були, є і будуть, а в тому, що людина не привчений цих аферистів виявляти і не потрапляти в їх заманливі пастки. Найчастіше шахрайство відбувається з неодмінним залученням грошових одиниць. І які б рецепти від шахрайства не придумувалися, методи обману стають все більш вдосконаленими, а шахраї підвищують свою кваліфікацію швидкими темпами. І все ж захистити себе від шахрайства можна, якщо озброїтися певними знаннями і позбавити себе від спраги легкої наживи.
Що потрібно знати сьогодні, щоб завтра не потрапити в мережу якої-небудь нової афери? Прислухайтеся до порад фахівців, які провели дослідження основних шахрайських прийомів і зробили висновок, що захиститися від шахрайства зможуть ті, хто запам’ятає кілька правил і постійно їх дотримуватися.

– Не довіряйте малознайомим людям і не відомим компаніям. Не вірте юристам, ріелторів, брокерів та інших консультантів, а також новоствореним компаніям про яких раніше нічого не чули. Довіряти варто лише фірмам або приватним консультантів зі стійкою репутацією.
– Не спокушайте супер вигідним пропозиціям, коли обіцяють завищені відсотки від вкладень, квартиру або автомобіль за дуже заниженою ціною, обмін валюти за надто низьким курсом і т. п.
– Будь-які фінансові угоди та домовленості укладайте документально, в письмовому вигляді з дотриманням усіх формальностей, ніколи, ні за яких обставин не довіряйте клятвам, чесному слову і т. д.
– Намагайтеся знайти офіційні підтвердження будь-якої інформації (це можуть бути документи, витяги з реєстрів, запити в базах даних, відгуки в інтернет тощо) не Можна безоглядно просто вірити “на слово”.
Застосовуючи всі ці правила у своєму житті можна дуже сильно ускладнити роботу шахраям. А якщо обдурити когось стане складно, то і злочинців навколо нього стане набагато менше.

 

Якщо стаття “Як не стати жертвою фінансової афери” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.