Home / Поради / Як не платити кредит законно

Як не платити кредит законно

 
 Как не платить кредит законно

І знову здрастуйте! Сьогодні знову мова піде про те, як не платити кредит банку законно. Так, ми вже не раз на сторінках сайту spasfinans.ru докладно розбирали цю тему. Хто не пам’ятає, прочитайте статті: чи може банк пробачити кредитний борг, як не платити кредит банку і що буде, якщо не платити кредит. У цих статтях можна знайти однозначні відповіді на питання: як не платити кредит законно. Але не дивлячись на це відвідувачі сайту продовжують ставити запитання по електронній пошті: як не платити кредит законно.
Дорогі читачі, я ще раз хочу всім повторити: взагалі не платити кредит, тим більше, за законом, просто не можливо. Немає такого закону, що дозволяє взяти кредит у банку, витратити гроші, а потім не повертати. Є закони, на підставі яких можна спростити процедуру гасіння, зменшити суму платежів, але основний обов’язок виплачувати доведеться в будь-якому випадку.

Тільки після смерті своєї позичальник звільняється від виплати по кредитах, та й то, якщо не залишив після себе жодного майна, інакше стягнуть і з майна. Але це зовсім не означає, що потрібно відразу ж думати про суїцид. Це не вихід, повірте! Є інші методи вирішення ситуації – вирішити проблему заборгованості мирним шляхом і почати виплачувати борги хоча б самими маленькими сумами.
Докладніше про те, як можна розрахуватися з боргами швидко, як можна знизити виплати за кредитом, читайте на нашому сайті, пишіть на форумі, але відповіді на питання: як не платити кредит законно, на сайті spasfinans.ru Ви точно ніколи не знайдете. Будь-який метод уникнути оплати кредитного боргу буде протизаконним і в цьому випадку боржник ризикує потрапити під кримінальну відповідальність. Так краще чинити, а якщо Ви вважаєте, що банк вступив не справедливо чи не чесно щодо Вас, як позичальника, звертайтеся в суд, але не намагайтеся відповісти злом на зло, це ще нікому добра не приносило. Ми – за чесну вихід з проблем!

І не вірте рекламі антиколекторських агентств, які обіцяють зробити так, що Вас повністю звільнять від виплати кредиту, такого просто не може бути, а з Вас в черговий раз просто выудят гроші…

 

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Автор Ірина Кудряшова Copyright © спеціально для сайту http://spasfinans.ru/ Копіювання забороняється.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно