Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як не платити кредит банку

Як не платити кредит банку


			
	  	Как не платить кредит банку

Я не думаю, що цим питанням стануть цікавитися несумлінні боржники. Адже, отримуючи кредит і свідомо плануючи його не гасити, навряд чи позичальник стане шукати відповідь на питання – як не платити кредитний борг, він просто не буде платити і все, причому заздалегідь спланує, як ввести в оману банк з приводу контактних даних. А тому, хвилюють питання невиплати саме тих боржників, які дійшли до самого дна відчаю, намагаючись вирішити склалися труднощі з фінансами, але нічого у них не вийшло, а банки невідступно вимагають погашення кредитного боргу.
Так як же все-таки не платити банку за кредитом? І чи можливо таке ? У цій статті я вирішила допомогти розібратися з відповіддю на це питання.

Як ми вже говорили, банки, в яких найпростіше отримати кредит готівкою, так і кредитну карту, найчастіше дуже сильно завищують відсотки за кредитами. Пов’язано це саме з тим, щоб максимально захистити себе від ризиків невиплати по кредиту. Саме в таких банках відсоток невиплачених кредитів дуже великий, так як кредити видаються без особливої перевірки навіть тим людям, яких можна віднести до групи ризику в сфері фінансової стабільності.
Зараз я наведу в приклад реальну історію боржника за кредитом і невиплаченого кредитного боргу. Знаю особисто одного людини. Жив він у глибокій сибірської селі, якої і на карті ніколи не було. Роботи там, природно, ніякої немає, одна вулиця і сім дворів. І ось одного разу, отримав цей чоловік поштою кредитну карту від банку… не буду банк називати, але думаю, не складно здогадатися, який банк у нас самий щедрий розсилання кредитних карт. Не знаю всієї перед-історії, можливо, до цього, купував той чоловік якусь річ у кредит, але не так вже це важливо. Отже, він отримав кредитну карту з кредитним лімітом в 30000 грнлів. Чекати не став, а одразу ж карту активував і поїхав в місто гроші готівку. Бенкет в селі влаштував на славу, як говориться. Через пару-трійку днів цих грошей вже і в помині не було. А погашати кредитну заборгованість було просто ні з чого. Роботи ніякої, жив ця людина як доведеться – де дрова поколе сусідам, де ягоди в лісі назбирає і продасть, де ще чого-небудь знайде, щоб вижити.

Минув деякий час і почали з банку людини турбувати. Раз подзвонили, інший. Боржнику кредитним таку справу не сподобалося. Пояснив він банку, що грошей немає і не буде, та й викинув сім-карту, щоб не дзвонили по дурницях. Минуло ще трохи часу. Приїхали співробітники банку або колектори, теж точно сказати не можу. Почали погрожувати боржникові, що в ліс відвезуть, в рабство продадуть і так далі. А його нічим не залякаєш – маленький такий чоловічок, худенький, втомлений від життя і випитого спиртного за довгі роки. Будинок – порожній, похилений. Подивилися візитери на нього, поїхали, так більше і не поверталися ніколи.
До чого я цю історію розповіла – просто не один він такий, цей горе-людина. Напевно, таких як він, у банків «хоч греблю гати», а взяти з них нічого, як не старайся. А тому і змушені банки витрусити останнім у тих, хто здатний хоч щось виплачувати.
Але ми не хочемо ставати такими, кому з-за одного виду борг забудуть, а тому нам треба точно знати, як можна не платити за кредитом банку і на які закони при цьому покладатися.
Отже, ми вже говорили про те, що буде, якщо не платити кредит .
А ось як уникнути всіх цих заходів, давайте з’ясуємо. Якщо банк передав борг колекторам, то і вони зобов’язані діяти строго за законом, і якщо борг стягнути їм все-таки не вдасться, то вони змушені будуть звернутися в суд. Ось на цьому давайте детально і зупинимося.

Трохи повторюся, хоча вже писала в попередніх статтях, але, може бути, не все ще прочитали. Що можуть зробити співробітники банків або колекторських агентств боржника? Рівним рахунком нічого. Все, на що вони здатні – морально тиснути на боржника, щоб вичавити по максимуму хоч якісь гроші. Стягнути майно вони не мають ніякого права, поширювати інформацію про борг теж не можуть, за законом. Єдине, на що у них є законне право – дзвонити боржникам у будь-який час, за винятком тимчасового проміжку з 22-00 до 6-00. Цим вони і користуються, дзвонять по кілька разів на день і намагаються застосувати всю свою фантазію для того, щоб залякати і вивести зі стану рівноваги боржника за кредитом.
Тут все залежить від вас самих – якщо подобається терпіти з ггрність, нападки і загрози, терпіть далі, або записати розмову на диктофон і звертайтеся у відповідні органи. Якщо ж хочете просто жити спокійно, поміняйте телефонні номери і нехай тоді вони виходять з емоційної рівноваги. Але в цьому випадку вони можуть приїхати до боржника додому. Що робити в цьому випадку? По-перше, якщо ще не читали, обов’язково прочитайте статтю – як вести себе, якщо колектори приїхали до боржника за кредитом додому .
Далі, якщо у вас реально немає можливості платити по кредиту і найближчим часом ситуацію вирішити не передбачається, постарайтеся змінити адресу місця проживання і прописки. Найкраще переїхати в інше місто або хоча б в інший район. Також краще змінити роботу, якщо банку відомі ці дані. Загалом, варто просто поміняти всі контакти, які відомі банку. Це допоможе уникнути багатьох неприємностей.
По-перше, це захистить від самовільного свавілля, до якого іноді співробітники колекторських агентств вдаються.
По-друге, це допоможе уникнути судового процесу. Чому? Тому що за законом суд повинен проходити за місцем проживання відповідача (боржника), а якщо ваш реальний адресу банку буде невідомий, то і в суд звернутися вони не зможуть. Тут можна прочитати, що буде, якщо суд все ж відбудеться без Вашої участі .
Ну і третє, найважливіше, запам’ятовуйте – позовна давність становить три роки, а це означає, що, якщо протягом трьох років ви не будете виходити на зв’язок з банком і не повідомте їм адреса місця проживання, то через три роки борг просто буде списаний, а до вас ніхто не зможе пред’явити ніяких претензій (якщо, звичайно, банк протягом цього часу не звернеться в суд).
Але тут варто пам’ятати, що сума боргу має важливе значення, якщо заборгованість за кредитом складає велику суму, то тут можуть застосувати ст. 177 КК України «Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості», тоді банк може звернутися в суд з позовом про кримінальної відповідальності і оголосити боржника в розшук. Щоб уникнути кримінальної відповідальності і не виявитися злісних неплатників, необхідно внести хоча б кілька платежів по кредиту, хоча б по 100 грнлів, а потім написати в банк заяву про погіршення фінансового положення і після цього можна з банком спілкування припинити.
Ну а якщо виплат після оформлення кредиту не надходило взагалі, то в цьому випадку сховатися можливо лише за межами України, змінивши громадянство. Але тоді повернутися назад і отримати російське громадянство буде або дуже складно або навіть неможливо.
Ось так можна не платити кредит банку. І тут кожен сам розставляє пріоритети. Хтось готовий все терпіти і віддавати банку останнє, лише б не зрадити батьківщину, а хтось виїжджає за кордон і назавжди забуває про своїх російських боргах. Хтось змінює всі свої контакти, але при цьому продовжує відправляти в банк кожен місяць ту суму, яку може сплатити, в надії, що коли-то проблеми закінчаться і з’явиться можливість повністю погасити борг. Хтось взагалі перестає платити і терпляче чекає суду (що, до речі, є одним з кращих варіантів)
Що ж, тема, звичайно, сумна, але дуже актуальна. А тому, бажаю всім ніколи не опинитися в такій ситуації і кращий спосіб уникнути цих проблем – ніколи не брати кредити.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!