Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Гроші / Як навчитися економити

Як навчитися економити


			
	  	Как научиться экономить

Життя в кредит стала для багатьох росіян, хоча не тільки росіян, практично всі країни СНД зараз живуть у борг перед банками. І як не страшно це говорити, але життя в кредит з недавнього часу стала нормою. Вже складно відшукати людину, яка хоча б раз в житті не мав кредитної залежності. Чому так відбувається, адже жили раніше люди без кредитів і боргів і нормально жили. Думаю, справа в тому, що люди відучилися економити.

У сучасному житті так багато спокус колом, що важко втриматися і почати жити по коштах, тому щодня ряди кредитних боржників поповнюються величезними темпами. А адже жити без боргів можна, і причому, зовсім не складно, якщо правильно заощаджувати свої гроші. Для того, щоб економія увійшла в звичку, достатньо почати економити і протриматися від одного до трьох місяців, а далі все піде легко і просто.

Для того, щоб навчитися економити, слід дотримуватися кількох простих правил, найважливіше, від цих правил не відступати ні за яких обставин, а для цього необхідно поставити перед собою мету.

Поради для успішної економії

  1. Знайдіть для себе мотивацію. Статистика показує, що ті люди, які починають економити для чогось визначеного, наприклад, приймають рішення накопичити грошей на покупку автомобіля, дорогої речі, квартири і т. п., набагато швидше досягають успіху, так як ними керує бажання володіти цією річчю і мотивує на економію, тобто дозволяє собі в чомусь відмовити.
  2.  Живіть за коштами. Багато людей потрапляють в борги, тому що прагнуть бути такими, як всі, щоб не виділятися з натовпу і створювати ілюзію благополуччя. Але це лише створює фінансові проблеми, тому ніколи не рівняйтеся на інших, не купуйте речі, на які не вистачає зароблених коштів. У всіх людей різні доходи, а тому не варто дивитися на інших, а жити, розраховуючи тільки на свої доходи. Тим більше, Ви ж не знаєте, може бути, ті, на кого Ви хочете бути схожими, мають купу боргів і масу неприємностей, з цим пов’язаних. Вам таке треба?
  3. Ведіть облік власних коштів. Візьміть собі за правило вести постійний облік всіх доходів і витрат. Для цього можна завести зошит або створити електронний формат обліку. Крім того, існує безліч безкоштовних програм для ведення особистого бюджету обліку і фінансів.
  4. Вчіться відкладати частину заробітку. Отримуючи гроші, відкладайте деяку суму одразу, це може бути 10 або 20, а в деяких випадках навіть 30% від загального доходу. Бувають грошові кошти приходять незаплановано, це може бути, наприклад, премія, подарунок, неочікуваний замовлення. З такого доходу можна відкладати від 50 до 100%. А для того, щоб ці гроші не спокушали і не були витрачені, можна відкрити депозитний рахунок у банку на певний строк, а згодом знайти і інший варіант для інвестування накопичених коштів.
  5. Економте в магазинах. Отримуючи гроші, не поспішайте відразу піти в магазин і купити там все, чого тільки забажається. Краще спочатку скласти список необхідних покупок і брати з собою рівно стільки грошей, скільки знадобиться на ці покупки. Намагайтеся розраховуватися в магазинах готівкою, адже при розрахунку картою грошей, як правило, витрачається завжди набагато більше.

Дотримуючись цих простих правил, Ви незабаром помітите, що кожен місяць у Вас будуть залишатися гроші, Вам не доведеться більше жити в борг. Але пам’ятайте, що є речі, на яких не можна економити, наприклад, не варто економити на своєму здоров’ї, своєчасне лікування завжди обходиться дешевше і для гаманця, і для стану людини.

Отже, почавши економити одного разу, незабаром Ви зрозумієте, що це просто і досить вигідно. Але не відмовляйте собі іноді в маленьких задоволеннях, які можна буде дозволити на частину зекономлених коштів. І найважливіше, пам’ятайте, що економія – це зовсім не жадібність, а шлях до фінансового благополуччя. Так, і ще, ніколи не давайте в борг, це вбереже Вас від конфліктних ситуацій, які часто трапляються на фінансовій ґрунті навіть між близькими людьми і руйнують часом навіть найміцнішу дружбу.

 

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!