Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як мудро використовувати кредитні картки

Як мудро використовувати кредитні картки

Как мудро использовать кредитные карты

Для багатьох людей мудре використання кредитних карт мудро може бути дуже проблематично. Карти є гарним вибором, тому що ви можете використовувати їх там, де ви живете або поїхати в Київ, Донецьк, Львів. Банки легко заробляють свої гроші, тому що на всі гроші, що ви не повернули до кінця місяця, нараховуються відсотки. Отже, як можна використовувати кредитні картки, з розумом?

выбор карты

Перше і найголовніше, потрібно вибрати відповідну для вас кредитку. В Україні є багато різних карт і кожна з них має унікальні пропозиції, щоб привернути увагу споживача. Пропозиції можуть відрізнятися від невеликих щорічних зборів до великих, а також можливе повернення грошових коштів, у відсотках від того, що ви витрачаєте. Деякі банки пропонують початкову нульову процентну ставку на кілька перших місяців. Так що вибирайте, що є найбільш важливим для вас і вирішіть, яка з карток буде коштувати вам найменшу кількість грошей.

Наступне це необхідно обмежити кількість карт, які у вас є. Можна легко витрачати гроші, яких у вас немає, і ви можете швидко опинитися в поганій ситуації. Обмежуючи кількість карток, тим самим можна обмежити розмір боргу.

Ще один дуже важливий рада, це необхідно стежити за своїми витратами. Потрібно переконатися, що банк не нараховує додаткові або додаткові комісії. Щомісяця перевіряйте всі ваші квитанції і виписки по рахунку. Це дуже важлива частина мудрого використання вашої кредитної картки.

защита от мошенничества

Багато банки України зараз пропонують безкоштовну захист від шахрайства. Це необхідно у випадку, якщо ваша картка була втрачена або вкрадена. Тим не менш, ви можете самі захистити себе від шахраїв, зберігаючи таку інформацію в безпечному місці у вашому домі: назва банку, номер телефону, номер рахунку і знімки передній і зворотного боку картки. Ще одна порада, в кінці місяця підрахуйте всі ваші витрати за цей місяць, щоб переконатися, що випадково не з’явилося жодних додаткових витрат, які ви не зробили.

Це не має значення, де ви знаходитесь в даний час у всіх ваших фінансових ситуаціях завжди використовуйте свої кредитні карти з розумом. Будьте розумними і відповідайте за ваші борги.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!