Home / Статті / Як можна взяти кредит без електронної пошти в Україні

Як можна взяти кредит без електронної пошти в Україні

Як можна взяти кредит без електронної пошти в Україні

Як взяти кредит без електронної пошти? Це питання задають всі, хто не встиг або не хоче обзаводитися адресою на просторах інтернету. Але в кредитуванні потребують багато з нас, тому в статті коротко викладено це питання.

Що робити, якщо забули пароль від електронної пошти

Іноді трапляється, що у позичальника не надається електронної адреси. Він може забути його або просто не користується. Якщо немає особливого бажання користуватися своєю поштою, досить прийти до відділення МФО і підтвердити свою особистість за допомогою паспорта. Але, в іншому випадку, при відновленні пароля, система запитує ключові слова, які були заповнені при реєстрації.

УВАГА! Зараз деякі програми можуть бути прив’язані до телефонним номером. Тобто, перед тим, як провести будь-яку важливу операцію (наприклад, грошовий переказ), на телефон приходить СМС з підтвердженням. Але повідомлення можуть приходити кожен раз, коли на пошту приходить повідомлення.

Отже, відновити пароль можна декількома способами:

  • через прив’язку до телефону;
  • кодове слово (його вказують при реєстрації);
  • завести новий акаунт.

Як можна взяти позику на номер карти без електронної пошти або e mail

Але, якщо цей варіант не влаштовує позичальника, він може отримати позику особисто, без вказівки E-mail. Але для цього необхідно особисто прийти в офіс МФО з пакетом необхідних документів і в порядку черги отримати кредит.

УВАГА! Онлайн заявка без електронної пошти в відділенні МФО проводитися з повним набором документів. У кожної компанії своя політика в цьому відношенні. Наприклад, деякі банки вимагають тільки паспорт. В інших офісах вимагають і паспорт, і індикаційний код, і довідку про доходи.

На жаль, такий варіант виключає оформлення кредитів через інтернет. Оскільки в режимі онлайн потрібно тільки

висновок

Оформлення кредиту без електронної пошти цілком здійсненно. Але для цього необхідно відвідати офіс МФО особисто з повним набором всіх необхідних документів.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно