Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Поради / Як можна розрахуватися з боргами швидко

Як можна розрахуватися з боргами швидко


			
	  	Как можно рассчитаться с долгами быстро

Кожна людина, прибегающий одного разу до послуг банків або інших кредитних організацій з метою одержання позикових коштів, завжди впевнений на сто відсотків, що зможе розрахуватися з боргами в найкоротші терміни і життя налагодиться. Однак, на ділі все виходить з точністю до навпаки. Якщо у людини виникли фінансові труднощі, то кредит вже точно не допоможе вирішити проблему фінансів, а навпаки, тільки посилить і без того складне становище. Перший кредит ніколи, як правило, не буває останнім єдиним і боргова яма починає поступово і непомітно зростати. І боржнику дуже важливо вчасно це помітити, зупинитись і почати вирішувати проблему по виплаті кредитів.

Як розрахуватися з боргами швидко? Поради боржникам.

Основне правило, безвідмовно діє для всіх і кожного – жити, що називається «по коштах». Але якщо жити за правилами не вийшло, не вийшло, в силу якихось обставин, то опинившись у кредитної залежності, доведеться все-таки почати вчитися правильно розпоряджатися бюджетом. Для того, щоб розрахуватися з кредитом гарантовано, поставте перед собою завдання за будь-яких обставин не затримувати щомісячні платежі і виплачувати щомісяця суму хоча б трохи перевищує обов’язковий платіж за кредитом. Не забудьте прочитати про те, як правильно виплачувати кредит частково достроково.

Плануйте сімейний бюджет так, щоб витрачати гроші лише на необхідні витрати. Відмовтеся від будь-яких витрат, без яких можна обійтися. Наприклад, відмова від покупки щотижневого журналу або утримання від щоденного вживання улюбленого напою можуть набагато швидше наблизити Вас до заповітної мети – розрахуватися з боргами і вибратися з боргової ями.

Почніть вести докладний облік своїх доходів і витрат. Складіть таблицю, в яку будуть включені всі діючі кредити з зазначенням суми щомісячних платежів, а також виплати за іншими боргами і зобов’язаннями. Складіть приблизні витрати на місяць, які розділіть на обов’язкові витрати, що включають харчування та транспортні витрати і необов’язкові, сюди внесіть всі інші витрати, які можуть трохи й почекати або зовсім втратити свою актуальність. Почніть, нарешті, економити. Прочитайте на нашому сайті spasfinans.ru статтю про те, як навчитися економити.

Як розрахуватися з боргами швидко. Об’єднання кредитів.

Спробуйте об’єднати всі діючі кредити в один, під більш низький відсоток, тобто рефінансувати, але пам’ятайте, що цей варіант можливий лише для позичальників, які не мають прострочень по кредитах ні в одному банку. Рефінансування допоможе також збільшити термін погашення. Щомісячні платежі будуть набагато менше, що знизить фінансове навантаження на

Ваш бюджет і з’явиться можливість вносити платежі більше суми мінімальних щомісячних виплат.

Багато банків пропонують сумлінним позичальникам, через певний період, збільшення кредитного ліміту. Намагайтеся уникати цих пасток, тому що збільшення кредитного ліміту дуже часто і призводить до безвихідних ситуацій та проблем, так як і сума щомісячного платежу стає значно вища і може бути «непідйомною» для позичальника.

Як розрахуватися з кредитами швидко. Збільшення доходів.

Кожна людина, що опинився в кредитній залежності, тим більше, в ситуації, коли боргова яма тільки зростає, а вибратися з неї не надається можливості, повинен подумати про те, як збільшити свої доходи. Але найпоширеніші способи збільшення доходів – пошук додаткового заробітку. Для того, щоб розрахуватися з боргами швидко, варто пожертвувати часом відпочинку і перестати задовольнятися пятидневкой в офісі, з восьми до п’яти. Можна знайти підробіток в ранкові та вечірні години, а також і на вихідні.

Не варто упускати можливість знайти будь-яку надомну роботу, це може бути набір текстів чи інша робота в інтернеті. Якщо працювати вранці двірником, вдень в офісі, ввечері ще де-небудь, наприклад, мити підлогу чи знайти нічні чергування сторожем, то розрахуватися з боргами по кредитах можна буде дуже швидко. А після такого навантаження Вам навряд чи ще коли захочеться брати на себе боргові зобов’язання, що принесе відчутну користь Вашому сімейному бюджету.

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.