Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як мислять успішні люди?

Як мислять успішні люди?

Чим найуспішніші люди світу відрізняються від усіх інших? Вони мислять інакше, спілкуються з тими, хто кидає їм виклик, враховують термін придатності ідеї, живуть по-іншому. Ці 15 рад ґрунтуються на життя великих людей і допомагають знайти чудові ідеї. Хороша ідея здатна змінити все життя. BusinessInsider вибрав кращі поради з книги Джона Максвелла «Як мислять успішні люди». Ви теж вважаєте, що всі успішні люди — розумні?

 1. Мислення схоже на спорт. Тренуйтеся, щоб стати краще. Створіть графік мислення». Генеральний директор Chick-Fil-A Ден Кеті відводить на тренування розуму півдня на два тижні, цілий день на місяць і три-чотири дні на рік.
 2. Знайдіть, на що вам слід сфокусувати енергію, а потім застосуйте правило 80/20
  Направте 80% енергії на найважливіші 20% ваших зусиль. Пам’ятайте, що ви не можете бути скрізь, знати все і встигати все. Уникайте багатозадачності: розпорошення сил забирає у вас 40% енергії.
 3. Тямущі люди перевіряють себе на міцність «іншими» ідеями і типами людей. Проводьте більше часу в компанії людей, які кидають вам виклик.
 4. Одна справа — щось придумати, інша — втілити задум у життя
  «У ідей короткий термін придатності. Ви повинні почати діяти до того, як цей термін закінчиться». Цитата з книги «Як мислять успішні люди».
 5. Думкам потрібен час на розвиток. Не зациклюйтеся на першому, що приходить на розум
  З вами бувало, що в дві години ночі вас осяяла геніальна ідея, а вранці вона звучала вже смішно?! Думка повинна знайти форму, пройти випробування «ясністю і питаннями».
 6. Розумні люди співпрацюють з іншими розумними людьми
  Якщо розумні люди мислять спільно, підсумковий вихлоп значно збільшується. Це немов знайти короткий шлях у дрімучому лісі. Саме тому мозкові штурми так ефективні.
 7. Відмовтеся від загальноприйнятих думок. Занадто багато діють по накатаній, сподіваючись, що хтось інший вже додумався до правильного рішення до них. Щоб відмовитися від шаблонного мислення, ви повинні спокійно переносити відчуття дискомфорту. І пам’ятайте, прямо зараз багато людей у різних частинах світу вирішили думати самі за себе — і вони успішні.
 8. Кращі уми продумують все заздалегідь, залишаючи трохи місця для спонтанності
  Будучи стратегом, ви знижуєте ризик помилитися. Якщо ви смутно розумієте, де ви зараз і чого хочете, то ризикуєте опинитися взагалі ніде.

Шлях до стратегічного мислення:

 • Відкиньте існуючі завдання.
 • Подумайте, чому саме ця проблема повинна бути вирішена.
 • Знайдіть ключові завдання.
 • Вивчіть ресурси.
 • Розставте правильних людей на місцях. Генрі Форд якось сказав: «Нічого особливо не важко, якщо розділити роботу на невеликі частини».
 1. Щоб мислити інакше, треба жити інакше. Знайдіть інший шлях на роботу, познайомтеся з новими людьми, читайте книги, які зараз здаються вам нудними. Сенс в тому, що нові ідеї тісно пов’язані зі способом життя.
 2. Щоб по достоїнству оцінити інші ідеї, ви повинні цінувати чужі ідеї. Не думайте, що ви завжди праві. Дайте шанс іншим поглядам на питання.
 3. У вас повинен бути план дій — і на день, і на зустріч. Багато пишуть список справ на робочий день. Розумні знаходять час на те, щоб спланувати тиждень, місяць і довгострокові цілі, а після дотримуються плану. До того ж тямущі люди не ходять на зустрічі, вечірки і кави наосліп. Вони вирішують, що хочуть дізнатися від людини, ще до того, як входять у двері.
 4. Рефлексивне мислення допомагає приймати рішення більш впевнено і далекоглядно. Якщо ви не рефлексируете (говорячи мовою психологів), це стримує вас набагато сильніше, ніж ви припускаєте. Як казав Сократ: «Вивчена життя не варте того, щоб його проживати».
 5. Позбавтеся від заперечення в розмові. Переможці думають словами «я буду» і «я можу». Розумні люди не бачать перешкод, вони бачать можливості. Зірка бейсболу Сем Юінг якось сказав: «Немає нічого більш бачити, як хтось робить те, що ти вважав неможливим».
 6. Креативні люди присвячують себе ідеям. Вони владні над невизначеністю, не бояться невдач і постійно зустрічаються з іншими креативщиками.
 7. Оптимістам від природи важко мислити прагматично. Прагматичне мислення допомагає впритул підібратися до проблеми і рішення. Тверезомислячі люди більш ефективні у справах, їм більше довіряють.

Щоб стати реалістом:

 1. Цінуйте правду
 2. Запасайтеся фактами
 3. Продумуйте всі «за» і «проти»
 4. Розглядайте найгірший сценарій
 5. Співвіднесіть задумки з ресурсами.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!