Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як формується процентна ставка за кредитом

Як формується процентна ставка за кредитом

Как формируется процентная ставка по кредиту

Як формується процентна ставка за кредитом

Споживчі кредити, виключаючи хіба що експрес-кредитування в будь-якому з магазинів-партнерів банківських організацій – один з найбільш прибуткових видів діяльності банків. Нецільові кредити, позики на нагальні потреби, будь-які споживчі кредити – по суті, всі ці різні види кредитів можна віднести до типу беззаставних кредитів. Саме за такими кредитами процентна ставка буде вищою, ніж у випадку з автокредитуванням або іпотекою.

Будь-яка організація, що видає позички, прагне знизити можливі збитки за рахунок підвищення прибутковості. Висока процентна ставка повинна компенсувати можливий ризик у разі, якщо кредит не буде повернений. Фактично, кожен з позичальників у зв’язку з цим переплачує банку за рахунок нарахування високих відсотків не тому, що є не дуже надійним клієнтом, а з-за специфіки самого типу споживчого кредитування і високих ризиків кредитів, виданих також і іншим позичальникам.

Ступінь кредитоспроможності позичальника обов’язково буде впливати на величину відсоткової ставки кредиту. Оцінюється платоспроможність потенційного клієнта відразу з цілого комплексу різних параметрів. Це і матеріальна забезпеченість і соціальний статус, і кредитна історія, і навіть нехай і суб’єктивна, але оцінка клієнта кредитним менеджером в момент подачі заявки. Будь-який з цих факторів може і залишити незмінним рівень процентної ставки, і збільшити її, суттєво впливаючи на рівень ризиків неповернення позичених у банку грошей позичальником. Обов’язково враховується вплив кілька особливих критеріїв, так званих стоп-факторів. При їх наявності споживчий кредит буде схвалений банком лише у виняткових ситуаціях і обов’язково – за істотно збільшеною процентною ставкою. Мова йде про відсутність прописки в конкретному регіоні, що не перевищує три місяці стажі роботи потенційно позичальника, і тому подібних ситуаціях. Регламент роботи будь-якого банку обов’язково буде враховувати всі можливі проблемні моменти, пов’язані з поверненням банку кредитних коштів. Ґрунтуючись на цих розрахунках ризиків, будь-яка кредитна організація зобов’язана під ці можливі втрати обов’язково створити резерв. Фактично, банк повинен вилучити з обігу конкретну суму, рівну часом всієї вартості кредиту, при цьому ще й втратити внаслідок такої дії прибуток. Тому позичальник, у разі якщо банк не сприйме його як надійного платника, буде компенсувати банку ці втрати саме за допомогою виплати відсотки. Звичайно, так можна говорити про ситуацію лише в загальних рисах. Маса тонкощів і деталей, пов’язаних, в тому числі і з методикою розрахунку процентної ставки за кредитами, відомі виключно лише працюючим в банку або співпрацюють з кредитною організацією кредитним аналітикам.

Що робити позичальникові, зацікавленому в мінімізації відсоткової ставки за споживчим кредитом? В першу чергу, потрібно постаратися довести банку максимально повно свою надійність і платоспроможність, тим самим вплинувши на зниження ризиків неповернення і зменшення суми резерву, що згідно з методиками ЦБ повинен бути створений. Факторами, що можуть вплинути на зниження процентної ставки, будуть:

– наявність постійного місця роботи і регулярного, офіційно підтверджується доходу певного рівня;

– гідний стаж роботи, кар’єрне зростання протягом хоча б одного року до моменту подачі заяви на кредит;

– постійна реєстрація в тому регіоні, де планується оформлення кредиту;

– офіційно оформлений шлюб;

– наявність тієї чи іншої власності (нерухомості, автомобіля);

– наявність при необхідності поручителів і відсутність супровідних позичальника сторонніх осіб в момент подачі заявки в одному з відділень банку;

– відсутність будь-яких порушень кредитного договору і затримок з погашенням всіх попередніх кредитів, по суті – хороша кредитна історія.

Якщо ви не впевнені, що зможете отримати кредит з прийнятною процентною ставкою, не розумієте, яка саме інформація з тієї, що ви можете надати банку, що вплине на розмір відсотків і на належне розгляд заявки за кредитом, то заради позитивного результату вам варто звернутися до кредитного аналітику. Вам будуть надані послуги з перевірки кредитної історії, попереднім розрахунком можливої процентної ставки, потенційної кредитоспроможності і даних роботодавця або поручителів. Можлива також допомога у зборі пакету необхідних для подачі заявки на кредит документів, а також по розсилці правильно оформлених заявок у великі банки. Це допоможе вам взяти кредит в максимально стислі терміни, а великий досвід співпраці з різними банками дозволяє з великою часткою точності визначати, які саме фактори будуть впливати на величину процентної ставки конкретної кредитної організації.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!