Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як дізнатися свою кредитну історію

Як дізнатися свою кредитну історію


			
	  	Как узнать свою кредитную историю

Часто трапляється так, що навіть самому сумлінному позичальникові банки відмовляють у погодженні заявки на кредит через зіпсованою кредитною історією, про що сам позичальник може навіть ніколи не здогадатися. Якщо людина хоча б раз у житті отримував кредит в якомусь банку, то його кредитна історія вже сформована, і навіть якщо він погасив кредит вчасно або навіть достроково, але банк з якоїсь причини забув чи не захотів повідомити про це бюро кредитних історій, то кредитна історія буде мати досить неприємне пляма на репутації позичальника. У цій статті я не буду повторюватися про те, що таке кредитна історія, про це є інформація на нашому сайті SpasFinans.ru сьогодні я хочу розповісти про те, як дізнатися свою кредитну історію і залишатися в курсі власної кредитної репутації.

Як дізнатися свою кредитну історію безкоштовно. Законне право на ознайомлення з КИ.

В першу чергу необхідно знати, що кредитна історія повинна передаватися в бюро кредитних історій тільки з особистої згоди самого позичальника. Для згоди на передачу даних в БКІ необхідно документальне підтвердження. Це може бути особистий підпис у заяві про надання кредиту, або зафіксоване згоду при оформленні онлайн заявки.

Доступ до КИ третім особам може бути надано також, тільки з офіційно підтвердженої згоди позичальника. Майте на увазі, що у випадках, коли кредитну картку банк надсилає без попереднього запиту позичальника, така згода позичальник ніде не фіксує, якщо тільки під час активації картки по телефону йому не ставили таке запитання та він не відповів, що згоден на передачу даних у КИ.
Кредитна історія зберігається в бюро кредитних історій 15 років з моменту останньої зміни в ній записи. У відповідності з Федеральним законом № 218-ФЗ «ПРО кредитні історії», один раз на рік звіт про кредитної історії надається звернулися громадянам безкоштовно. Якщо ж інформація з КИ потрібна частіше, ніж один раз на рік, то отримати її можна буде тільки платно.

Як дізнатися свою кредитну історію. Покрокова інструкція.

Ну що ж, давайте з’ясуємо, як все-таки можна отримати свою кредитну історію. Насамперед необхідно з’ясувати, в якому саме бюро кредитних історій знаходиться на зберігання Ваша кредитна історія. Як це зробити? Потрібно звернутися Центральний каталог кредитних історій. Можна оформити запит онлайн на сайті Центрального банку України. У запиті обов’язково вкажіть свій актуальний електронну адресу, так як відповідь отримаєте саме на нього. Також потрібно вказати Код суб’єкта кредитної історії, який формується при укладенні кредитного договору (як правило, першого). Код суб’єкта КИ можна побачити в кредитному договорі. Якщо ж код суб’єкта Вам не відомий, то тоді з’ясувати, в якому саме БКІ зберігається Ваша кредитна історія можна, надіславши відповідну заяву через будь-який банк або бюро кредитних історій, також можна це зробити через нотаріуса.

Тепер, коли Ви дізналися, в якому саме БКІ знаходиться Ваша історія, необхідно звернутися в потрібне БКІ за звітом. Бюро кредитних історій є юридическтм особою, яка має бути зареєстроване за законом України. БКІ надає послуги по обробці, зберіганню КИ. Також в обов’язки БКІ входить надання кредитних звітів та інших послуг, що мають до КИ пряме відношення. І хоча бюро кредитних історій – комерційна організація, не забувайте, що один раз на рік громадянин має право отримати звіт про свою КИ безкоштовно.
Звернутися в бюро кредитних історій за своєю КИ можна або особисто, або надіслати запит поштою (заява має бути завірене у нотаріуса). Відповідь з БКІ можна отримати поштовим відправленням, електронним листом, або отримати особисто, на руки.
Отримати платно свою кредитну історію можна необмежену кількість разів, така послуга в даний час виявляється практично в кожному банку. Також багато інтернет-ресурси пропонують видати кредитну історію моментально, але тут варто проявити обережність, оскільки можна легко потрапити на виверти шахраїв. Якщо вже вирішили за КИ заплатити, то краще це зробити, звернувшись в банк.
Візьміть на озброєння! Якщо у своїй кредитній історії Ви виявите не вірну інформацію, то можете оспорити її шляхом звернення до бюро кредитних історій. В БКІ повинні розглянути заяву протягом 30 днів з моменту звернення. Після цього КИ має бути оновлена. Однак, якщо оновлення не відбудеться, то Вам потрібно буде звернутися в суд, для зміни даних в КИ.

 

 

Якщо стаття “Як дізнатися свою кредитну історію” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!